10 Квітня, 2021 р., 11:09
Сьогодні в рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленення України» на території Білокоровицької територіальної громади відбулось висадження молодих саджанців сосни та дуба.
10 Квітня, 2021 р., 09:38
7 квітня на засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено низку кадрових рішень, зокрема і про звільнення восьми голів районних державних адміністрацій в Житомирській області.
10 Квітня, 2021 р., 09:22
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
09 Квітня, 2021 р., 13:23
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про всеукраїнський референдум» № 1135-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 26 січня 2021 року.
09 Квітня, 2021 р., 13:22
Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій “прирівняв” священнослужителів до соціальних працівників. Тепер духівники можуть отримати щеплення проти COVID-19 на 2-му етапі вакцинації, відповідно до дорожньої карти.
09 Квітня, 2021 р., 12:58
Станом на 09 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 12 731 особа, з яких 840 – за минулу добу 08 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
09 Квітня, 2021 р., 10:35
Незабаром поминальні дні. Прийнято прибирати та прикрашати могили вінками та квітами. Останні роки популярними стали штучні квіти, виготовлені з пластику. Нажаль немає жодного безпечного методу їх утилізації. Кожна квіточка на вінку складається із кількох деталей, які виготовляються з різного виду пластику. Він, зазвичай, не маркований. Через це його неможливо розсортувати для переробки.
09 Квітня, 2021 р., 09:56
Представники влади повинні регулярно відвідувати передові позиції Збройних Сил України в Донецькій та Луганській областях, щоб підтримувати наших захисників, особливо коли на лінії зіткнення спостерігається загострення, заявив Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Донбас.