19 Лютого, 2020 р., 09:00
Саме на цих напрямках роботи в регіонах наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час всеукраїнської селекторної наради сьогодні, 18 лютого. Участь у нараді взяли голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко та заступники голови ОДА Наталія Остапченко та Віктор Градівський.
19 Лютого, 2020 р., 08:58
Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель заявив, що у цьому кварталі у платіжках на опалення суми будуть меншими – ціна на газ для споживачів знизиться ще додатково в лютому. Це стало можливим завдяки підписанню договору про транспортування газу та стабілізації ситуації на українському та європейському ринках.
18 Лютого, 2020 р., 16:29
Сьогодні, 18 лютого, в рамках співпраці Коростенського міського центру зайнятості та філії ДУ «Центр пробації" в Житомирській області, відбувся семінар для осіб, які засуджені до покарань та звільнені від них з випробувальним терміном.
18 Лютого, 2020 р., 12:27
Президент України Володимир Зеленський заявив, що атака незаконних збройних формувань на позиції Об’єднаних сил на Луганщині з використанням забороненого Мінськими угодами озброєння – це спроба зірвати мирний процес на Донбасі, але Україна має рішучість дати відсіч будь-яким проявам збройної агресії.
18 Лютого, 2020 р., 09:02
Про реформування інтернатних закладів, будинків дитини говорили сьогодні, 17 лютого, під час селекторної наради з Міністерством соціальної політики України та Міністерством охорони здоров’я.  Під час спілкування із регіонами наголосили на динаміці розвитку  патронатних сімей. Участь у нараді взяла заступник голови ОДА Віра Рогова.
18 Лютого, 2020 р., 09:00
Дружина Президента Олена Зеленська та голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер провели робочу зустріч, під час якої представники Дитячого фонду ООН поділилися з першою леді своїм багаторічним досвідом роботи, спрямованої на покращення умов життя дітей у світі. Учасники зустрічі також домовилися про розширення співпраці в Україні та обговорили подальші кроки щодо впровадження здорового харчування у школах.
17 Лютого, 2020 р., 13:00
17 лютого о 09:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Болярка Коростенського району. Про це рятувальників сповістила сусідка, яка проживає неподалік. Жінка попередила, що всередині можуть бути люди.
17 Лютого, 2020 р., 12:32
Головна мета в економічній сфері – забезпечити громадян легальною роботою з гідною оплатою праці та створити умови для успішного власного бізнесу. Для цього Уряд ставить перед собою амбітні цілі: за 5 років збільшити ВВП країни на 40%, створити понад 1 млн робочих місць і залучити 50 млрд дол США прямих іноземних інвестицій. Такі показники успішності має урядова “Економічна стратегія: зростання через інвестиції”, презентована сьогодні Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
17 Лютого, 2020 р., 11:52
На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.
17 Лютого, 2020 р., 09:58
«Для того, щоби наступної зими платіжки у людей були меншими, нам треба вже зараз вкладати кошти в термомодернізацію. У деяких містах «до ручки» доведена інфраструктура, яка втрачає більш ніж 60 відсотків тепла, а за це платять українці. Цей безлад ми припинимо», – сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в прямому ефірі.