08 Березня, 2021 р., 11:14
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області стрімко зросла кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 08.03.2021 (за минулу добу – 07 березня) зареєстровано 570 нових лабораторно підтверджених випадків.
08 Березня, 2021 р., 10:22
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, в Коростенському районі зокрема та Житомирській області загалом зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
07 Березня, 2021 р., 13:09
Синоптики попереджають про сильні пориви західного вітру до 20 м/с упродовж 7 березня. Але прогнозують без опадів. Температура вночі -2..-7°, вдень +2..+7°.
07 Березня, 2021 р., 11:40
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області стрімко зросла кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 07.03.2021 (за минулу добу – 06 березня) зареєстровано 747 нових лабораторно підтверджених випадків.
07 Березня, 2021 р., 10:00
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
06 Березня, 2021 р., 15:20
Це означає, що ані пацієнтам, ані надавачам послуг первинної медичної допомоги не потрібно вчиняти жодних дій.
06 Березня, 2021 р., 15:19
Під головуванням Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій, 04 березня відбулося друге засідання Комісії з відбору проєктів, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.