05 Лютого, 2021 р., 15:13
Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 в Лугинському районі залишається складною. Спеціалістами Держпродспоживслужби постійно здійснюється контроль щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів, в тому числі у період локдауну 08.01.21 - 24.01.21 року.
05 Лютого, 2021 р., 14:44
Сьогодні, 05 лютого, у Житомирській ОДА відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.
05 Лютого, 2021 р., 13:40
Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю для програми новин «ТСН» розповів про вакцинацію від коронавірусу та ключові рішення Уряду щодо цього процесу.
05 Лютого, 2021 р., 12:23
25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік – це нагода говорити про імена Лариси Косач-Квітки, її героїнь та твори в численних подіях, що відбуватимуться протягом року.
05 Лютого, 2021 р., 09:14
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 05.02.2021 (за минулу добу – 04 лютого) зареєстровано 162 нові лабораторно підтверджені випадки.
05 Лютого, 2021 р., 09:07
Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 4 лютого відбувся круглий стіл з обговорення Національної економічної стратегії-2030 на тему «Розвиток енергетичного сектору, видобувна промисловість та ефективний захист довкілля». Участь у заході взяли представники Уряду, бізнесу, економічні експерти й аналітики.
04 Лютого, 2021 р., 13:32
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) переводить процес звітування антикорупційних уповноважених в онлайн. Так, звіти за результатами роботи за 2020 рік уповноважені подаватимуть відразу на вебсайті НАЗК.
04 Лютого, 2021 р., 10:16
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками провідних українських телевізійних каналів, яка була присвячена рішенню Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо кількох телеканалів.