06 Листопада, 2020 р., 09:29
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 06.11.2020 (за минулу добу – 05 листопада) зареєстровано — 591 новий лабораторно підтверджений випадок.
06 Листопада, 2020 р., 09:24
За минулу добу в Україні зафіксовано 9 721 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 304, медпрацівників – 468).
06 Листопада, 2020 р., 09:22
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном.
06 Листопада, 2020 р., 08:14
Незважаючи на карантинні обмеження, які цьогоріч багато в чому визначають пріоритети виділення коштів, Житомирська облдержадміністрація продовжує активно підтримувати заклади культури та сприяти проведенню конкурсів, фестивалів та інших заходів. За інформацією Департаменту культури, молоді та спорту ОДА, загалом на зазначені цілі протягом 10 місяців 2020 року профінансовано близько 75 млн грн.
05 Листопада, 2020 р., 14:54
У зв’язку з карантином у “червоній” зоні виник великий дефіцит донорів крові в Житомирському обласному центрі крові.
05 Листопада, 2020 р., 14:08
Очільник МОН Сергій Шкарлет висловив вдячність працівникам закладів освіти за роботу в умовах пандемії COVID-19. Про це йдеться в його листі на адресу керівників департаментів/управлінь освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та керівників закладів освіти.
05 Листопада, 2020 р., 13:24
Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 09 листопада. Про це в ефірі «Суспільної студії» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, і керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін.
05 Листопада, 2020 р., 12:20
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
05 Листопада, 2020 р., 10:45
Одразу після прибуття на батьківщину нацгвардієць Віталій Марків поїхав на зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським.
05 Листопада, 2020 р., 10:43
Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 04 листопада ухвалив рішення про надання у 2020 році субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію окремих пріоритетних проєктів розвитку громад та територій.