Охорона здоров’я

04 Липня, 2023 р., 12:14
Гепатит А — вірусне захворювання печінки, яке часто називають хворобою брудних рук. Ця інфекція також відома як “хвороба Боткіна”. Збудник потрапляє в організм людини через заражену їжу, воду та при тісному фізичному контакті з інфікованою людиною.
03 Липня, 2023 р., 10:04
За даними ООН, 420 000 людей у світі щорічно помирають після вживання небезпечної їжі, а діти віком до 5 років несуть 40 % тягаря хвороб, що виникають при вживанні їжі, яка містить шкідливі мікроорганізми або отруйні речовини. Про що важливо пам’ятати, щоби уникнути харчових отруєнь і гострих кишкових інфекцій? Нагадуємо у дописі.
03 Липня, 2023 р., 09:43
Вірус папіломи людини – захворювання, що поширюється статевим шляхом, та може викликати розвиток раку шийки матки у жінок, генітальні бородавки, рак ануса та прямої кишки, рак горла як у жінок, так і у чоловіків.
30 Червня, 2023 р., 15:16
ЮНІСЕФ доставив до України 120 тисяч доз вакцини проти кашлюку, дифтерії та правця (АКДП) для вакцинації за календарем щеплень. З них 5 800 доз вакцини отримає Житомирська область.
30 Червня, 2023 р., 10:41
Правець — це тяжка інфекційна хвороба, при якій виникають сильні судоми, під час яких можуть ламатися кістки, проблеми з ковтанням та диханням, сильні болі.
28 Червня, 2023 р., 15:33
ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) доставив до України 120 тисяч доз вакцини проти кашлюку, дифтерії та правця (АКДП) для вакцинації за календарем щеплень.
28 Червня, 2023 р., 08:50
COVID-19 став справжнім випробуванням для українців та викликом для всієї медичної системи. Ми не були готові до цього виклику, але як і всі складнощі, він зробив нас лише сильнішими.
27 Червня, 2023 р., 10:22
Як показує світовий досвід, значну частину захворювань можна розв’язати на рівні первинної ланки, особливо в разі своєчасного звернення. Сімейні лікарі можуть надавати цілий спектр послуг, причому вони повністю безоплатні для пацієнта.
26 Червня, 2023 р., 12:51
Не зважаючи на труднощі війни, в Україні продовжують народжуватися дітки, бо наш народ не втрачає сили духу та впевненості в Перемогу.
23 Червня, 2023 р., 08:39
При аваріях на ядерних об’єктах може виділятися радіоактивний йод (I-131). При надходженні в організм він вибірково накопичується в щитоподібній залозі і спричиняє її опромінення й ураження. Єдиний препарат для ефективного запобігання радіаційному ураженню щитоподібної залози містить калій йодид (КЙ).