Питання сім’ї, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

17 Червня, 2021 р., 11:13
Незабаром, 20 червня, в Україні буде святкуватись День батька. Це свято досить молоде, але має особливе значення. З метою пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька у родині та суспільстві, усвідомлення важливості ролі батька в житті дитини, виховання любові, поваги, уваги до батьків, мотивації дітей і батьків до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, взаєморозуміння між батьками та дітьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області оголошується районний онлайн-конкурс з нагоди відзначення дня Батька «Мій тато найкращий!».
04 Червня, 2021 р., 10:50
14 Травня, 2021 р., 10:07
До уваги жителів Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Лугинської селищної, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад Коростенського району!
06 Травня, 2021 р., 14:13
16 Квітня, 2021 р., 15:38
З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу, української нації, її культури і побуту; виховування глибоких почуттів любові та пошани до батьків, свого роду департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації оголошується онлайн-конкурс творчих робіт до Дня матері, Дня сім’ї.
04 Березня, 2021 р., 14:01
09.03.2021 з 11:30 до 12:30 на Facebook-сторінці Національного бюро «Креативна Європа» в Україні в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією ООН Жінки в Україні, вчетверте відбудеться онлайн-дискусія на тему «Жіноче лідерство в креативних індустріях».
04 Березня, 2021 р., 13:47
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!».
02 Березня, 2021 р., 09:26
Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:
10 Грудня, 2020 р., 15:01
08-09.12.2020 року Міністерством соціальної політики України організовано навчальний тренінг на тему: «Практичне впровадження гендерної рівності на обласному та місцевому рівнях» для відповідальних осіб з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, реалізації державної гендерної політики, в якому взяла участь спеціаліст відділу сімейної та гендерної політики управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.
10 Грудня, 2020 р., 12:26
В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс малюнка серед учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурс шкільної газети серед учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».