Питання сім’ї, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

10 Грудня, 2020 р., 12:26
В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс малюнка серед учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурс шкільної газети серед учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».
27 Листопада, 2020 р., 14:00
У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція ,,16 днів проти насильства”. Основними завданнями цієї акції є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.
16 Листопада, 2020 р., 09:18
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області запрошує учнівську молодь загальноосвітніх навчальних закладів Коростенського району до участі в районному конкурсі малюнка для учнів 1-5 класів на тему «Світ без насильства очима дітей» та конкурсі шкільної газети для учнів 6-11 класів на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності».
19 Жовтня, 2020 р., 14:10
В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області проведено районний конкурс соціальної реклами, спрямований на протидію торгівлі людьми, подолання гендерних стереотипів в суспільстві, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, подолання проблем домашнього насильства, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми.
19 Жовтня, 2020 р., 13:14
16 Жовтня, 2020 р., 09:38
18 жовтня відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році.
24 Вересня, 2020 р., 15:09
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області запрошує учнівську молодь загальноосвітніх навчальних закладів Коростенського району до участі в районному конкурсі соціальної реклами.
21 Серпня, 2020 р., 13:49
21 серпня 2020 року в Районному будинку культури прошло урочисте нагородження переможців районного конкурсу «Мій родовід — моє коріння».
30 Липня, 2020 р., 09:35
Торгівля людьми – злочин, за вчитення якого в Україні передбачено кримінальну підповідальність на строк до 15 років позбавлення волі. Торгівля людьми є третім за прибутковість видом злочинної діяльності після продажу зброї та наркотиків.
28 Липня, 2020 р., 09:39
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.