Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Структурні підрозділи


Фінансове управління

Фінансове управління бере участь у розробці балансу фінансових ресурсів району, аналізує і визначає тенденції розвитку його фінансової бази та враховує їх при складанні районного бюджету.

В.о. начальника управління -  Філоненко Марія Олексіївна т. 4-31-33. 

Ел. адреса: fin@krstrda.zht.gov.ua


Управління соціальної політики

Основним завданням управління соціальної політикиє забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 4-44-98.

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua


Сектор освіти

Основним завдання сектору є: залучення до розроблення районної програми розвитку освіти педагогічних, науково-педагогічних працівників і спеціалістів. Відділ бере участь в утворенні і ліквідації навчальних закладів та установ освіти всіх форм власності. Скликає в установленому порядку районні, в т.ч. щорічні серпневі конференції педагогічних працівників, проводить семінари, наради керівників навчальних закладів та установ освіти з питань, що належать до його компетенції.

Начальник сектору - Митюк Василь Дмитрович  т. 4-22- 47.

Ел. адреса: osvita@krstrda.zht.gov.ua


Сектор культури, молоді та спорту

Основними напрямками діяльності сектору культури, молоді та спорту Коростенської районної державної  адміністрації  є:  розвиток соціальної інфраструктури у сферах культури та мистецтва, охорони культурної спадщини, підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення такої інфраструктури; забезпечення  реалізації  духовних  потреб  населення; здійснення  керівництва   підвідомчими   установами  культури  відділу, координація    діяльності,  надання   практичної  допомоги  закладам  культури  району; залучення  людей  різних  вікових  категорій  до  музичної   творчості  та  декоративно – ужиткового   мистецтва; розвиток  усіх видів професійного та аматорського мистецтва, декоративно – ужиткового  мистецтва; сприяння  у  відродженні  національних  традицій, звичаїв  та  обрядів, популяризація  літератури  суспільного ,  історичного  характеру релігієзнавчої   та  науково – природничої  літератури, поширенню  знань  щодо  прав  та  свобод  людини    і  громадянина   тощо; централізованого комплектування та використання бібліотечних фондів; організація  змістовного  культурного  відпочинку  жителів  села;  формування  духовних  і  моральних  цінностей  молодого  покоління  у  вихованні  справжнього  громадянина  нашої  держави, виховання  художнього   та  естетичного  смаку, любові  до  рідної  землі  тощо.

Ел. адреса: kultura@krstrda.zht.gov.ua, viddilkulturi. rda@ukr.net


Управління регіональної діяльності

Основним завданням управління є: реалізація державної економічної політики та її регіональних напрямів. Сприяння комплексному економічному і соціальному розвиткові району, вдосконаленню розміщення продуктивних сил, розвиткові міжрегіональних та міждержавних економічних зв'язків.

Т.в.о. начальника - Ходаківська Людмила Василівна  

Ел. адреса: ekonomika@krstrda.zht.gov.ua


Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

Відділ організовує діяльність, пов'язану з розробленням і здійсненням заходів цивільної оборони щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та соціальним захистом громадян, які постраждали від них та від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Начальник відділу - Біляченко Тетяна Миколаївна, т. 4-51-98.

Ел. адреса: cyvilzahyst@krstrda.zht.gov.ua 


Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах неповнолітніх є: реалізація державної політики з питань соціального захисту неповнолітніх і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми. Визначення пріоритетних напрямків у справі неповнолітніх, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед неповнолітніх.

Начальник служби - Онищук Олена Вікторівна т. 4-23-65.

Ел.адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua


Архівний сектор

Основним завданням архівного відділу є: реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району, координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства.

Начальник сектору - Корнієнко Ганна Петрівна т. 4-32-10.

Ел. адреса: arhiv@krstrda.zht.gov.ua


Центр надання адміністративних послуг

Основними завданнями відділу є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедур отримання  адміністративних послуг  та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора ЦНАПу.

Начальник центру надання адміністративних послуг – Гонгало Леся Павлівна.

Ел. адреса: cnap@krstrda.zht.gov.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь