08 Серпня, 2021 р., 09:05
Вітаємо з професійним святом лікарів, які лікують наших пухнастих, лускатих і пернатих друзів. Ваші пацієнти всі такі різні і вони не можуть сказати, що ж у них болить. Тому ваша робота складніше, але така ж відповідальна, як в інших лікарів.
08 Серпня, 2021 р., 09:00
Від щирого серця прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня будівельника. Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.
06 Серпня, 2021 р., 08:09
Шановний Віталію Івановичу! Від усього колективу Коростенської районної державної адміністрації прийміть наші щирі привітання та побажання!
01 Серпня, 2021 р., 11:38
Шановні залізничники! Щиро вітаємо вас з професійним святом!
28 Липня, 2021 р., 08:59
Шановні жителі Коростенського району, дозвольте привітати вас зі знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Русі-України!
25 Липня, 2021 р., 11:33
Шановні працівники торгівлі! Прийміть вітання з нагоди свята – Дня працівників торгівлі!
18 Липня, 2021 р., 09:00
Шановні працівники і ветерани металургійної та гірничодобувної промисловості!
16 Липня, 2021 р., 09:05
Шановні бухгалтери! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
15 Липня, 2021 р., 10:11
Кандидат у майстри спорту з волейболу, учасник трьох спартакіад України, почесний ветеран волейболу України, суддя національної категорії… І список заслуг можна продовжувати. Всі ці слова про Володимира Володимировича Мужчука, якому саме сьогодні, 15-го липня, виповнюється 75 років.
15 Липня, 2021 р., 09:32
У травні 2013 року Верховна Рада України ухвалила постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Відтоді свято відзначають щорічно 15 липня.