Заяви про визначення обсягу СЕО

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки земельних ділянок, загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське)  1 стор., 2 стор., 3 стор., 4 стор., 5 стор., 6 стор.

24 Травня, 2021 р., 16:22
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки земельної ділянки площею 24,0000 га, яка розташована на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) що до визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування зміни цільового  із земель «для ведення особистого селянського господарства», на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами»
17 Травня, 2021 р., 15:48
Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту Детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 340га, Букінської ділянки Межирічного родовища в Хорошівському районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК», що пов’язані з користуванням надрами.