Безбар’єрність

20 Квітня, 2023 р., 13:29
Як знайти роботу, коли вам за 60, чи можливо при цьому змінити фах? А що складніше — це, чи знайти ту саму найпершу роботу, коли досвіду ще зовсім немає? Можливо — усе. Й підтвердження цьому — особисті історії літніх людей, які безмежно надихають, і поради для молодих фахівців, що шукають, як набути досвіду.
20 Квітня, 2023 р., 12:26
Наразі у Києві відбувається Круглий стіл за підсумками реалізації проєкту “Різноманіття. Рівність. Єдність”, організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.
13 Квітня, 2023 р., 13:25
Про це інформує управління культури та туризму Житомирської ОВА.
13 Квітня, 2023 р., 12:29
«Ненавиджу слово «тримайся». Як тримайся? За кого тримайся? За що тримайся? Де? Покажіть мені той предмет, за який я повинна триматися», – каже героїня сюжету “Як не потрібно підтримувати людей в горі” спецпроєкту «Жити далі».
12 Квітня, 2023 р., 21:00
06 квітня, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський долучився до консультативної онлайн-зустрічі щодо розробки флагманських проєктів у межах виконання плану заходів зі створення безбар’єрного простору на 2023-2024 роки.
29 Березня, 2023 р., 13:06
Четверта серія із циклу анімованих відеороликів, яка привертає увагу до необхідності переживати емоції та не тримати все у собі.
28 Березня, 2023 р., 09:40
Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів зустріч з Радником – уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною та мером Вільнюсу (2015-2023) Ремігіюсом Шимашюсом.
27 Березня, 2023 р., 18:03
Через повномасштабну війну в Україні багато людей, у тому числі з інвалідністю тимчасово переїжджають жити до більш безпечних місць.
23 Березня, 2023 р., 12:45
Батьківство, а особливо – перший рік із малюком, майже ніколи не буває легким. На «Дія. Безбар’єрність» (https://bf.diia.gov.ua) є розділ, який стане у пригоді:
17 Березня, 2023 р., 15:23
Всі люди здатні комунікувати, просто роблять це по-різному: хтось усно словами, а хтось — іншими способами. І найпростіший інструмент, яким ви можете скористатись при спілкуванні з людиною з інвалідністю, — це просто поставити запитання.