Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник відділу - Тетяна Олександрівна Макарчук

Головний спеціаліст - Тетяна Іванівна Голоборода

Головний спеціаліст - Ніна Григорівна Щепанська

08 Липня, 2020 р., 15:04
Цього року у рамках національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, у Житомирській області будують/реконструюють 6 спортивних об’єктів. Так, до цього переліку входить і реконструкція стадіону у м. Чуднові.
06 Липня, 2020 р., 15:44
В 2020 році в рамках програми Президента України Велике будівництво буде відновлено 105,3 км дороги Н-23 в межах Кіровоградської та Дніпропетровської області.
02 Липня, 2020 р., 19:07
У цьому запевняють підрядники, котрі здійснюють капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». Хід виконання ремонтних робіт сьогодні, 2 липня, перевірив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.
02 Липня, 2020 р., 10:45
Національний проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова інфраструктури України у відеосюжетах з різних куточків нашої країни.
24 Червня, 2020 р., 16:06
На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 24 червня, під час перевірки одного з об’єктів національної програми «Велике будівництво» у Малинському районі.
24 Червня, 2020 р., 13:22
У межах реалізації Національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, завершився ремонт однієї з ділянок траси М-05 Київ – Одеса, яка є складовою міжнародного транспортного коридору європейського коридору Е-95. Ідеться про 25 км дороги, що пролягає територією Київської та Черкаської областей.
24 Червня, 2020 р., 10:10
Велике будівництво триває - 161 дорожній об’єкт у 23 областях України активно ремонтується. Цього тижня роботи розпочались у Тернопільській області на дорозі М–19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече та Н-03 у Хмельницькій області, - Владислав Криклій.
22 Червня, 2020 р., 16:09
На Житомирщині продовжується реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Так, навіть в умовах адаптивного карантину триває реконструкція/будівництво важливих соціальних об’єктів: доріг, дитячих садочків, шкіл, стадіонів, приймальних відділень.
21 Червня, 2020 р., 14:07
Наступного року планується збільшити обсяги будівництва та ремонтів доріг у межах реалізації програми Президента України «Велике будівництво». Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
16 Червня, 2020 р., 10:56
Попри пандемію COVID-19 і спричинений нею економічний спад, ініційована Володимиром Зеленським програма «Велике будівництво» працює на повну. Нагадаємо, в її межах у поточному році має бути збудовано й реконструйовано понад 6500 км автошляхів, а також зведено сотні соціальних об’єктів – дитячих садочків, шкіл, медустанов, спортивних споруд.