Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник відділу - Тетяна Олександрівна Макарчук

Головний спеціаліст - Тетяна Іванівна Голоборода

Головний спеціаліст - Ніна Григорівна Щепанська

27 Жовтня, 2020 р., 12:43
20 жовтня у Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась робоча нарада щодо створення мережі Музеїв науки у регіонах. Учасники обговорили розробку проєктів музеїв за прикладом пілотної версії Музею науки Малої академії наук України, який було відкрито 3 жовтня у Національному експоцентрі України. В ході відкриття, яке відбулося за участю Президента України Володимира Зеленського, вперше обговорена ідея мультиплікації подібних музеїв у інших містах країни.
21 Жовтня, 2020 р., 12:52
Програма Президента «Велике будівництво» є одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства розвитку громад та територій України. В планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та Туристичні магніти України.
21 Жовтня, 2020 р., 11:28
20 жовтня під час робочої поїздки до Ємільчинського району голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у с.Підлуби.
20 Жовтня, 2020 р., 10:53
«Велике будівництво» триває, а з ним і продовжується набір працівників у дорожні організації. За перші два тижня жовтня працевлаштовано 881 чоловік, відкритими залишаються 150 вакансій.
15 Жовтня, 2020 р., 09:56
13 жовтня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова пройшла селекторна нарада з головами обласних державних адміністрацій щодо виконання програми Президента «Велике будівництво».
29 Вересня, 2020 р., 09:06
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється ремонт/реконструкція 11 шкіл. Так, до об’єктів освіти включено і Новоборівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ліцей.
24 Вересня, 2020 р., 11:57
У Житомирській області триває реалізація Національної програми «Велике будівництво». Так, на завершальному етапі перебуває реконструкція спорткомплексу «Динамо» у м. Радомишлі.
17 Вересня, 2020 р., 09:46
Автодорога М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський (через Вінницю) має протяжність в межах Житомирської області 224,5 км та є частиною Міжнародного транспортного коридору, який з’єднує Україну з Республікою Білорусь та Молдовою.
03 Вересня, 2020 р., 14:47
Учні Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли новий 2020/2021 навчальний рік у відремонтованій школі.
02 Вересня, 2020 р., 10:42
01 вересня урочисто відкрито термомодернізовану Хажинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у Семенівській ОТГ, яка входить до переліку об’єктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.