Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник відділу - Тетяна Олександрівна Макарчук

Головний спеціаліст - Тетяна Іванівна Голоборода

Головний спеціаліст - Ніна Григорівна Щепанська

15 Січня, 2021 р., 15:44
Програма Президента «Велике будівництво» продовжується. В 2021 році, окрім соціальної інфраструктури, вона включатиме й проекти економічного розвитку регіонів, на які буде спрямовано не менше 30% коштів Державного фонду регіонального розвитку. До того ж базуючись на досвіді минулого року, Мінрегіон цьогоріч буде вимогливішим до відбору проектів, а також важливо, що всі об’єкти «Великого будівництва – 2021» повинні відповідати сучасним вимогам інклюзивності.
15 Січня, 2021 р., 08:55
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським національної програми «Велике будівництво» на Житомирщині побудовано та відремонтовано ряд соціально важливих об’єктів. Серед них – спортивний комплекс «Динамо» у місті Радомишль.
06 Січня, 2021 р., 14:00
Це стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
05 Січня, 2021 р., 14:16
Фінансування дорожнього фонду Житомирської області у 2020 році перевищило 2 млрд грн, із них 761 млн грн було виділено на дороги державного значення та 1,3 млрд грн – на дороги місцевого значення.
30 Грудня, 2020 р., 10:04
Програма Президента «Велике будівництво» в частині 100/100/100 повністю виконана. Слідом за школами та спортивними об’єктами, будівельні роботи закінчені у 100 дитячих садочках по всій країні. Створено нові місця у дитсадках для майже 6 тисяч дітей.
23 Грудня, 2020 р., 19:22
У Житомирській області реалізація Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, знаходиться на завершальному етапі виконання робіт.
23 Грудня, 2020 р., 14:03
Оновлення доріг у межах ініційованої Президентом Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво» українці назвали головною позитивною подією року, що минає. Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.
17 Грудня, 2020 р., 11:10
11 Грудня, 2020 р., 09:03
Новий шкільний спортивний майданчик відкрито у селі Кирдани Овруцької ОТГ. Це один із п’яти спортивних об’єктів на Житомирщині, які включені до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
09 Грудня, 2020 р., 11:44
Ще два важливих проєкти завершені цього року на Житомирщині в рамках Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Так, побудовано Зарічанський дошкільний навчальний заклад «Джерельце» та здійснено термомодернізацію Миропільської гімназії.