Діяльність відділу

Головний спеціаліст – Катерина Валеріївна Кутишенко

Головний спеціаліст – Юлія Григорівна Шкуро

Графік роботи

відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності  Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління  майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області

від 09.11.2023 № 46-о

ГРАФІК

особистого прийому громадян начальника відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області на 2023 рік

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області

Макарчук Тетяна Олександрівна

кабінет № 28

вул. Грушевського, 60/2

м.Коростень

щопонеділка та четверга

з 8:00 – 13:00 год.

26 Лютого, 2021 р., 13:05
У 2021 році державна влада переходить на новий рівень реалізації проєктів у співпраці з місцевою владою. Про це 25 лютого під час засідання Ради розвитку громад та територій заявив заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.
25 Лютого, 2021 р., 16:02
За оцінками експертів Київської школи економіки, реалізація президентської програми «Велике будівництво» збільшить ВВП України у найближчі 5 років на 2,2%. Результати дослідження були оприлюднені під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».
24 Лютого, 2021 р., 11:12
Амбітний план відновлення 4500 км державних автошляхів у новому сезоні матиме кілька основних акцентів. Це маршрути, важливість яких переоцінити важко. Про це йдеться у Телеграм-каналі Національної програми “Велике будівництво”.
12 Лютого, 2021 р., 08:41
У рамках реалізації Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої у 2020 році Президентом України Володимиром Зеленським, на Житомирщині побудовано/реконструйовано ряд соціально важливих об’єктів, серед яких і амбулаторії сільської медицини.
02 Лютого, 2021 р., 13:13
У Житомирській області збудовані, відремонтовані та реконструйовані 15 соціальних об’єктів. По п’ять дитячих садочків, шкіл та спортивних об’єктів завершені і вже приймають учнів та відвідувачів. Тож Житомирщина цілком виконала обсяг робіт, запланований на 2020 рік в межах Програми Президента «Велике будівництво».
26 Січня, 2021 р., 09:29
У 2020 році Програма Президента «Велике будівництво», яку реалізує Мінрегіон у співпраці з місцевою владою, в частині 100 шкіл/100 дитячих садочків/100 спортивних об’єктів повністю виконана і по деяким напрямами навіть перевиконана.
15 Січня, 2021 р., 15:44
Програма Президента «Велике будівництво» продовжується. В 2021 році, окрім соціальної інфраструктури, вона включатиме й проекти економічного розвитку регіонів, на які буде спрямовано не менше 30% коштів Державного фонду регіонального розвитку. До того ж базуючись на досвіді минулого року, Мінрегіон цьогоріч буде вимогливішим до відбору проектів, а також важливо, що всі об’єкти «Великого будівництва – 2021» повинні відповідати сучасним вимогам інклюзивності.
15 Січня, 2021 р., 08:55
У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським національної програми «Велике будівництво» на Житомирщині побудовано та відремонтовано ряд соціально важливих об’єктів. Серед них – спортивний комплекс «Динамо» у місті Радомишль.
06 Січня, 2021 р., 14:00
Це стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
05 Січня, 2021 р., 14:16
Фінансування дорожнього фонду Житомирської області у 2020 році перевищило 2 млрд грн, із них 761 млн грн було виділено на дороги державного значення та 1,3 млрд грн – на дороги місцевого значення.