Телефонні "гарячі" лінії

В управлінні праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації працює «гаряча» телефонна лінія з питань надання житлових субсидій за номером телефону 5-01-19 з 08.00 години до 17.00 години кожного робочого дня без перерви.

Телефони «гарячих ліній» з питань надання житлових субсидій управлінь праці  та соціального захисту населення Житомирської області

Графік

«гарячих» телефонних ліній з актуальних питань діяльності департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації на

вересень 2020 року

Назва

Телефон «гарячої»

телефонної лінії

Управління праці, зайнятості населення, сімейної політики та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

з питань виплати заробітної плати

47-47-19

з питань зайнятості населення

47-47-01

з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

42-19-56

з питань визначення статусу громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи

42-19-57

з питань реалізації державної сімейної політики, протидії домашньому насильству, торгівлі людьми

47-47-57

з питань соціального обслуговування населення та стаціонарних установ;

санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни, учасників АТО та осіб з інвалідністю;

забезпечення спецавтотранспортом

47-47-61

з питань  пільгового та пенсійного забезпечення

47-47-83

з питань виплати державних видів допомоги та

житлових субсидій

47-47-84

«Гарячі» телефонні лінії працюють кожного робочого дня з 9.00 до 18.00 год., перерва з 13.00 до 14.00 год.

Графік

участі керівництва департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації у прямій телефонній лінії («гаряча лінія»)

на вересень 2020 року

15 вересня – Шмаюн Тетяна Михайлівна, начальник відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-57.

17 вересня – Алексієнко Лариса Іванівна, начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-83.

22 вересня – Павлюк Василь Петрович, заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, за телефоном 47-47-64.

«Гаряча лінія» проводиться – з 10.00 до 11.30 год.

07 Лютого, 2020 р., 15:47
Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС».