Центр зайнятості

Телефони: (04142) 4-33-55 - директор

(04142) 5-08- 97, (04142) 4-31-59 (04142) 5-08-15  - консультації по вакансіях

Графік роботи: Пн-Пт з 08.00 до 17.00 без обідньої перерви

Основні напрямки роботи у 2020 році окреслили фахівці Коростенського міського центру зайнятості

Спільна робота щодо легалізації зайнятості в Україні – забезпечення соціальної захищеності працівників!

03 Серпня, 2021 р., 11:28
30 липня у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, цей день започатковано 2013 року Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Коростенський міський центр зайнятості щороку долучається до інформаційної кампанії.
22 Липня, 2021 р., 08:57
20 липня для безробітних з інвалідністю Коростенського міського центру зайнятості було проведено семінар «Із загальних питань зайнятості» за участю Оксани Сергієнко - заступника начальника відділу правопросвітництва та надання БВПД Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
02 Липня, 2021 р., 11:34
1 липня  у приміщенні Коростенського МЦЗ  відбувся інформаційний семінар з роботодавцями. На зустрічі  були присутні 5 роботодавців.
29 Червня, 2021 р., 11:13
23 червня - на замовлення роботодавця – Корпорації «Таско» . Керівник корпорації «Таско» презентував шукачам роботи вакансії: бухгалтера, машиніста крана автомобільного, електромонтера, вантажника, надав розширену інформацію про характер та режим роботи, умови праці, специфіку виконання роботи.
28 Квітня, 2021 р., 14:29
Наказ Мінекономіки (№563 від 18.03.2021р.) визначає обов'язок роботодавців своєчасно та в повному обсязі подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці.
18 Березня, 2021 р., 09:44
Тому, не зволікаючи, в перший день звернення у Коростенський центр зайнятості, 12 березня, у відділ активної підтримки безробітних завітав з відповідним запитом Сергій Назарківський. Він прочитав об'яву про те, що у Рівненському ЦПТО плануються курси підвіщення кваліфікації на тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва (категорія D1) Народна мудрість говорить: «Куй залізо, поки гаряче».
22 Лютого, 2021 р., 11:56
19 лютого в Коростенській районній державній адміністрації відбулась тристороння нарада керівників укрупненого району, територіальних громад і обласної служби зайнятості щодо перспектив залучення до роботи вивільнюваних працівників РДА і місцевих рад у районах, які ліквідовуються.
29 Січня, 2021 р., 12:04
Так, сьогодні такою послугою Коростенської служби зайнятості скористався роботодавець, приватний підприємець Роман Ткач, який взяв на стажування на вакантну посаду кухаря Світлану Бабич, 1976 року народження.
27 Січня, 2021 р., 09:18
Не зайвим буде нагадати, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.
14 Січня, 2021 р., 14:46
Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи – звертайтеся до центру зайнятості .