Центр зайнятості

Телефони: (04142) 4-33-55 - директор

(04142) 5-08- 97, (04142) 4-31-59 (04142) 5-08-15  - консультації по вакансіях

Графік роботи: Пн-Пт з 08.00 до 17.00 без обідньої перерви

Основні напрямки роботи у 2020 році окреслили фахівці Коростенського міського центру зайнятості

Спільна робота щодо легалізації зайнятості в Україні – забезпечення соціальної захищеності працівників!

08 Вересня, 2020 р., 16:45
У липні 2020 року підписано договір про співпрацю та взаємодію Міністерства у справах ветеранів та Державним центром зайнятості. Його мета – збільшення рівня працевлаштування ветеранів війни. Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
08 Вересня, 2020 р., 16:43
У зв'язку з новими потребами і розширенням завдань по обігріву приміщень різного виду і призначення стрімко розвивається опалювальне обладнання. Впроваджуються нові види палива і нові системи опалення. Тому все більшого значення набуває навчання (підвищення кваліфікації) оператора котельні, машиніста котельної установки, який обслуговує системи опалення, адже ця професія пов'язана з об'єктами підвищеної небезпеки, а спеціалісти в цій області зобов'язані бути ознайомленими з основними методами роботи котлів і загальними вимогами правил нагляду за ними.
17 Серпня, 2020 р., 13:10
Ми вже неодноразово писали, що зареєстровані безробітні безоплатно можуть пройти курс навчання на освітній платформі Coursera https://www.coursera.org/.
05 Серпня, 2020 р., 15:28
Безробітні-претенденти на роботу можуть пройти навчання безпосередньо на підприємстві за індивідуальним навчальним планом або шляхом стажування. Центром зайнятості укладається договір з роботодавцем і безробітним щодо такого навчання.
27 Липня, 2020 р., 15:38
30 липня 2020 року відзначаєтьтся Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Кількість громадян України, які потрапляють у ситуації торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає. Ця тенденція говорить про низький рівень обізнаності громадян стосовно роботи за кордоном. Але, як кажуть, хто володіє інформацією – володіє Світом. То ж наступні поради будуть однозначно корисними перед поїздкою за кордон:
08 Липня, 2020 р., 14:42
Пошук роботи - це складний процес, потребуючий зваженого, професійного підходу. Адже потрібно врахувати цілу низку важливих факторів, індивідуально розібратись в кожній конкретній ситуації. Іноді проявити гнучкість та піти на компроміс.
18 Червня, 2020 р., 14:53
Нові умови життя диктують й нові форми роботи. Вчора, 17 червня, відбулось перше заняття клубу «Успішна Жінка» в онлайн - форматі. Адже хоча й темп життя уповільнився у карантинний період, але робота в центрах зайнятості не зупинялась ні на один день.
16 Червня, 2020 р., 09:37
У докарантинний час у Коростенському міському центрі зайнятості, щосереди кожного місяця, проводились заняття клубу «Успішна Жінка». Карантин вніс свої корективи і робота клубу призупинилась.
10 Червня, 2020 р., 09:28
Фахівці Коростенського центру зайнятості із задоволенням нададуть всі необхідні консультації стосовно того, як отримати доступ до безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн - платформ.
09 Червня, 2020 р., 10:07
Однією із перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптуватися до нових умов і колективу.