Центр зайнятості

Телефони: (04142) 4-33-55 - директор

(04142) 5-08- 97, (04142) 4-31-59 (04142) 5-08-15  - консультації по вакансіях

Графік роботи: Пн-Пт з 08.00 до 17.00 без обідньої перерви

Основні напрямки роботи у 2020 році окреслили фахівці Коростенського міського центру зайнятості

Спільна робота щодо легалізації зайнятості в Україні – забезпечення соціальної захищеності працівників!

04 Лютого, 2022 р., 09:03
Повідомляємо, що уже триває 10 тур набору українських будівельників на легальне працевлаштування в Ізраїлі.
05 Січня, 2022 р., 15:26
З січня2022 року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).
01 Листопада, 2021 р., 14:41
29 жовтня для 11 безробітних з числа учасників АТО/ООС Коростенського міського центру зайнятості було проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю начальника інженерної служби військової частини А 3204 м. Житомира Володимира Кирейчука.
03 Серпня, 2021 р., 11:28
30 липня у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, цей день започатковано 2013 року Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Коростенський міський центр зайнятості щороку долучається до інформаційної кампанії.
22 Липня, 2021 р., 08:57
20 липня для безробітних з інвалідністю Коростенського міського центру зайнятості було проведено семінар «Із загальних питань зайнятості» за участю Оксани Сергієнко - заступника начальника відділу правопросвітництва та надання БВПД Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
02 Липня, 2021 р., 11:34
1 липня  у приміщенні Коростенського МЦЗ  відбувся інформаційний семінар з роботодавцями. На зустрічі  були присутні 5 роботодавців.