Логотип Diia Державний Герб України

Телефони: (04142) 4-33-55 - директор

(04142) 5-08- 97, (04142) 4-31-59 (04142) 5-08-15  - консультації по вакансіях

Графік роботи: Пн-Пт з 08.00 до 17.00 без обідньої перерви

Основні напрямки роботи у 2020 році окреслили фахівці Коростенського міського центру зайнятості

Спільна робота щодо легалізації зайнятості в Україні – забезпечення соціальної захищеності працівників!

31 Травня, 2023 р., 16:13
31 травня 2023 року в приміщенні Коростенської філії ЖОЦЗ відбулася зустріч директора Михайла Противня з учасниками бойових дій, за участю першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергія Кириченка.
03 Березня, 2023 р., 13:58
Внутрішньо переміщені особи, звільнені зі служби військовослужбовці, учасники бойових дій та люди віком 45-60 років на основі вже здобутих ступенів бакалавра або магістра мають можливість пройти підготовку за затребуваними на ринку праці спеціальностями.
17 Січня, 2023 р., 10:27
Консультації з питань роботи, можливостей працевлаштування, реєстрації та отримання статусу безробітного можна отримати:
21 Листопада, 2022 р., 11:14
Шановні роботодавці! З вересня 2022 року розпочав роботу Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua), завдяки спільним зусиллям Міністерство економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua - сайт з пошуку роботи, ua.Jooble.org).
15 Вересня, 2022 р., 11:11
Роботодавці Житомира, Коростеня, Бердичева, Новограда-Волинського, Андрушівщини, Овруччини, Ружинщини, Малинщини та Черняхівщини кличуть на роботу слюсарів із заробітною платою – до 18000 грн.
04 Лютого, 2022 р., 09:03
Повідомляємо, що уже триває 10 тур набору українських будівельників на легальне працевлаштування в Ізраїлі.