Пенсійний фонд

У Пенсійному фонді України запроваджено новий онлайн сервіс – «Електронна трудова книжка»

24 Квітня, 2024 р., 09:30
З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон (триває з 01 травня по 30 вересня) більшості одержувачів буде перепризначено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан та/або склад домогосподарств. Якщо ж такі зміни відбулися, отримувачі субсидії повинні надавати про них інформацію до органу Фонду протягом 30 днів.
20 Березня, 2024 р., 12:19
За даними Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, станом на 19 березня 2024 року, жителям Житомирщини було спрямовано кошти від Пенсійного фонду України на покриття витрат, пов’язаних із житлово-комунальними послугами на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за лютий – 240,7 млн грн.
19 Грудня, 2023 р., 15:30
Про це розповіла заступниця начальника ГУ ПФУ в Житомирській області Наталія Макшаєва.
20 Жовтня, 2023 р., 09:22
В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області працюють «гарячі» телефонні лінії з метою надання оперативних консультацій та роз’яснень.
19 Жовтня, 2023 р., 15:15
Про це розповіла заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Світлана Антонюк.
11 Жовтня, 2023 р., 16:19
Перед початком опалювального сезону нагадуємо, що людям, дохід яких не дозволяє самостійно платити за житлово-комунальні послуги, держава може надати допомогу у вигляді житлової субсидії.
03 Жовтня, 2023 р., 16:25
 Перевірити це можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України або у мобільному додатку “Пенсійний фонд”.
22 Червня, 2023 р., 09:38
Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу) у разі наявності у них понад вісім років страхового стажу.
20 Червня, 2023 р., 08:20
Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” для обчислення пенсії враховується заробітна плата за всі періоди страхового стажу людини починаючи з липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами для обчислення пенсії також може враховуватися заробітна плата за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року.
12 Червня, 2023 р., 18:42
Щороку, Пенсійний фонд України автоматично, без звернення пенсіонерів проводить перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.