Декларування доходів громадян

27 Травня, 2020 р., 15:11
НАЗК пояснило, станом на яку дату зазначається інформація про місце роботи та посаду суб’єкта декларування.
22 Травня, 2020 р., 14:21
Відтепер НАЗК порівнюватиме вартість задекларованих активів із їх ринковою ціною; у разі появи нової інформації проводитиме повну перевірку декларації повторно; перевірятиме, чи отримані суб’єктом декларування подарунки не перевищують граничні суми тощо.
10 Квітня, 2020 р., 16:22
Розглянемо, хто звільнений від обов’язку подання Декларації, хто зобов’язаний подати, а хто має право подати Декларацію.
20 Березня, 2020 р., 08:19
17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.
17 Березня, 2020 р., 10:56
У вівторок, 17 березня, Верховна Рада прийняла зміни до законів для запобігання поширенню коронавірусу, але зміни також торкнулись закону «Про запобігання корупції» та електронного декларування. Зміни передбачають, що строк подачі щорічних декларацій продовжено до 1 червня 2020 року.
25 Лютого, 2020 р., 13:33
Якщо Ви є клієнтом «Ощадбанку» або «ПриватБанку», то можете спростити заповнення е-декларації, взявши в онлайн-банкінгу довідку для декларації. У цій довідці буде інформація щодо всіх Ваших рахунків у банку, де Ви її отримуєте. Важливо, що у довідці вказується інформація про залишок коштів на рахунках станом на останній день звітного періоду 31.
24 Лютого, 2020 р., 13:19
На «гарячу лінію» Національного агентства минулого тижня надійшла велика кількість запитань, що стосуються доцільності внесення в розділ 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації суми коштів, повернутих з податку на доходи фізичних осіб за навчання дитини.
21 Лютого, 2020 р., 10:57
Практика уникнення декларування майна шляхом фіктивного розірвання шлюбу суб’єктами декларування втратила актуальність після внесення змін до Закону «Про запобігання корупції» у 2019 році. Тепер у випадку спільного проживання суб’єкта декларування з колишнім чоловіком/дружиною станом на 31 грудня або більше половини звітного періоду колишнього чоловіка/дружину необхідно вказувати в розділі 2.2 «Інформація про членів сім’ї суб’єктів декларування» декларації як особу, яка спільно проживає, але не перебуває у шлюбі.
17 Лютого, 2020 р., 10:14
Відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єкти дарування, зазначені в п. 174.1 ст. 174 ПКУ, подаровані платнику податку іншою фізичною особою, оподатковуються згідно з правилами, встановленими цим розділом для оподаткування спадщини.
14 Лютого, 2020 р., 08:10
З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Такі зміни до статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» набули чинності 18 жовтня 2019 року (Закон № 140-IX).