Декларування доходів громадян

25 Лютого, 2022 р., 08:11
Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:      а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:      є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;
05 Січня, 2022 р., 09:01
Для того, щоби вам було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.
09 Вересня, 2021 р., 09:30
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме рік і тому є час розібратися з питаннями, які виникають у громадян. Процедура подання декларацій стосується не всіх платників податків. Хто може подавати декларації розповів виданню «Цензор.НЕТ» в. о. Голови Державної податкової служби України Євген Олейніков.
28 Березня, 2021 р., 10:23
У зв’язку із завершенням 31 березня кампанії декларування Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечило роботу Контакт-центру й у вихідні дні.
13 Січня, 2021 р., 14:04
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує, що з 30 грудня 2020 року набрали чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції», якими відновлено обов’язок окремих суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
27 Травня, 2020 р., 15:11
НАЗК пояснило, станом на яку дату зазначається інформація про місце роботи та посаду суб’єкта декларування.
22 Травня, 2020 р., 14:21
Відтепер НАЗК порівнюватиме вартість задекларованих активів із їх ринковою ціною; у разі появи нової інформації проводитиме повну перевірку декларації повторно; перевірятиме, чи отримані суб’єктом декларування подарунки не перевищують граничні суми тощо.
10 Квітня, 2020 р., 16:22
Розглянемо, хто звільнений від обов’язку подання Декларації, хто зобов’язаний подати, а хто має право подати Декларацію.
20 Березня, 2020 р., 08:19
17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.
17 Березня, 2020 р., 10:56
У вівторок, 17 березня, Верховна Рада прийняла зміни до законів для запобігання поширенню коронавірусу, але зміни також торкнулись закону «Про запобігання корупції» та електронного декларування. Зміни передбачають, що строк подачі щорічних декларацій продовжено до 1 червня 2020 року.