Логотип Diia Державний Герб України

Пункти незламності

02 Грудня, 2022 р., 22:04
Щоб забезпечити жителів громад найнеобхіднішим в екстреній ситуації, в Житомирській області розгорнуто близько 330 Пунктів Незламності.
02 Грудня, 2022 р., 17:01
Враховуючи ситуацію із можливою тривалою відсутністю електропостачання, лісівники ДП «Олевський лісгосп АПК» на території садиб лісництв обладнали місця, де місцеве населення зможе зігрітися, «підживити» гаджети, скористатися безкоштовною мережею wi-fi.
02 Грудня, 2022 р., 15:52
До Вашої уваги пропонуємо оновлений перелік Пунктів Незламності, які діють у нашій громаді. У разі тривалого відключення електропостачання тут Ви зможете отримати найнеобхідніші послуги. На даний час пункти дооснащуються засобами першої необхідності.
30 Листопада, 2022 р., 16:54
Тут є електрика, тепло, інтернет та альтернативне живлення. Також бажаючі можуть зігрітися та випити гарячого чаю чи кави, підзарядити ґаджети та ліхтарики.
30 Листопада, 2022 р., 11:09
На території Народицької громади створено та вже діють Пункти Незламності, де кожна людина може знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії. Такі пункти знаходяться за адресами:
29 Листопада, 2022 р., 12:42
До відома жителів та гостей Чоповицької громади! «Пункти Незламності» розпочинають роботу у разі тривалої відсутності електропостачання (від 24 годин).
29 Листопада, 2022 р., 12:40
На сайті https://nezlamnist.gov.ua/  внесені зміни до мапи Пунктів Незламності.
28 Листопада, 2022 р., 12:05
Також аналогічні обстеження будуть здійсненні в таких же пунктах на території Гладковицької та Словечанської територіальних громад.
28 Листопада, 2022 р., 11:30
У зв'язку з необхідністю доступу до основних послуг, які допоможуть нам усім пережити цей непростий період, розгорнуто Пункти Незламності. Вони вже працюють в Олевську.
27 Листопада, 2022 р., 16:32
Незламні україночки у нашому Пункті Незламності в Ірпені.