Пункти незламності

12 Грудня, 2023 р., 15:39
За посиланням мапа пунктів незламності https://nezlamnist.gov.ua/
26 Березня, 2023 р., 12:47
Пункти Незламності переведено з режиму цілодобового функціонування у режим готовності до термінового відновлення роботи («сплячий» режим).
06 Березня, 2023 р., 16:13
У Пунктах Незламності з мережею Інтернет українське телебачення та «Українське радіо» доступні у додатку «Дія».
09 Лютого, 2023 р., 17:53
За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, на території Житомирщини загалом діє 576 “Пунктів Незламності”, з них 166 пунктів відповідального бізнесу.
26 Січня, 2023 р., 13:41
За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА на території Житомирщини загалом діє 576 “Пунктів Незламності”.
24 Січня, 2023 р., 09:46
22 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив про розгортання проєкту по всій Україні.
20 Січня, 2023 р., 09:31
На території Житомирської області діє вже 309 «Пунктів Незламності», які створені органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.
19 Січня, 2023 р., 13:31
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. Вже сьогодні Пункти Незламності стали острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності. Вони функціонують цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування громадян України.
11 Січня, 2023 р., 15:28
Пункти Незламності — місця, де завжди є електрика, тепло та інтернет, в них можна випити гарячого чаю та перекусити. Їх створює міська та обласна влада, а також ДСНС, Національна поліція. Крім того до ініціативи активно долучається бізнес Житомирщини.
09 Січня, 2023 р., 16:41
За інформацією Департаменту соціального захисту Житомирської ОВА, на території області працюють вже  4 Пункти незламності у приміщеннях ЖД вокзалів, зокрема у м.Бердичів, у м.Коростень та 2 у м.Житомир.