Логотип Diia Державний Герб України

Уповноважена особа

Головний спеціаліст  з питань запобігання та виявлення корупції апарату Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Поштова адреса: 11500 Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2.
Електронна адреса: corruption@krstrda.zht.gov.ua

Головний спеціаліст  з питань запобігання та виявлення корупції апарату :

Світлана Іванівна Шевель, тел. (04142) 9-63-45

План роботи на 2023 рік

План роботи на 2024 рік

Розпорядження про затвердження Порядку щодо організації роботи з повідомленнями про можливі факти або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України « Про запобігання корупції», внесеними викривачами, у Коростенській районній державній адміністрації Житомирської області (Коростенській районній військовій адміністрації)

Розпорядження про повернення нормативно-правового акту після державної реєстрації