26 Травня, 2022 р., 16:13
Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».
20 Травня, 2022 р., 18:27
Шановні жителі Коростенського району, повідомляємо, що в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, проводиться фото-конкурс «Історія однієї родини» для дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів, піклувальників, багатодітних та внутрішньо переміщених сімей, які мешкають на території району.
20 Травня, 2022 р., 16:41
Повідомляємо, що ПрАт «Товкачівський ГЗК» 24.05.2022 планує провести масовий вибух гірничої породи в кар’єрі підприємства за адресою: смт. Першотравневе, вул. Залізнична, 9. Орієнтовний час вибуху між 14.00 год до 17.00 год.

16 Березня, 2022 р., 14:24
Розуміючи важливість підтримки кожного з вас у складний час війни, влада спільно із волонтерами, небайдужими громадянами нашої країни, а також закордонними друзями України, організувала доставку гуманітарної допомоги жителям громад Коростенського району.
28 Лютого, 2022 р., 09:51
Шановні жителі Коростенського району. Звертаємо вашу увагу, що зараз по всій країні знову лунають сирени. Пам’ятаємо, що окупант виснажений і зараз намагається максимально залучати усі свої ресурси.
15 Лютого, 2022 р., 17:04
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства, яким, зокрема оголошено 16 лютого 2022 року Днем єднання. Про це Глава держави повідомив під час свого звернення до українського народу.
27 Січня, 2022 р., 14:05
Інформуємо про старт прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Іса Аль-Кхаліфа за використання інформаційних і комунікаційних технологій в освіті.
24 Січня, 2022 р., 10:54
З метою роз’яснення суспільству положень Закону України «Про основи національного спротиву», максимального залучення населення України до оборони держави та популяризації служби в резерві просимо теле- та радіоорганізаціям розглянути можливість організації телевізійних та радіоефірів з експертами з питань національного спротиву.
20 Січня, 2022 р., 16:08
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки 1918 року та Акт Злуки українських земель рівно через рік – 1919-го. З нагоди державного свята в Коростенському районі пройде ряд урочистих заходів.
17 Січня, 2022 р., 15:18
18 січня по Житомирській області та у м. Житомир очікуються пориви північно-західного вітру вночі 17-22 м/с, вдень 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності - жовтий).