03 Березня, 2021 р., 13:56
Запрошуємо вас долучитись до онлайн тренінгу для регіональних журналістів, який відбудеться 4 березня о 15:00.
02 Березня, 2021 р., 11:30
Щороку на початку березня весь світ відзначає Міжнародний день відкритих даних. Його мета — заохотити відкриття та використання суспільно важливих наборів даних для комфорту і безпеки людей, для посилення прозорості, підзвітності та підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, для створення нових корисних продуктів і цікавих стартапів, зростання інвестиційної привабливості громад, збільшення бюджетних надходжень тощо.
23 Лютого, 2021 р., 11:48
Ефективна протидія корупції є запорукою стабільного функціонування всіх державних інститутів. Саме тому керівництво Житомирської облдержадміністрації провадить роботу з визначення корупційних ризиків, причин і обставин їх виникнення, а також визначення шляхів усунення таких передумов.
16 Лютого, 2021 р., 08:58
За прогнозами Житомирського Гідрометцентру, 16 лютого по Житомиру хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі -16..-18°, вдень -8..-10º.
12 Лютого, 2021 р., 15:59
За повідомленням синоптиків, в суботу 13 лютого, вночі варто очікувати на помірний, місцями значний сніг, тріскучий мороз та штормовий вітер.
11 Лютого, 2021 р., 07:58
Інформуємо, що при Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України створено постійно діючий консультативно-дорадчий орган – Офіс розвитку малого і середнього підприємництва, на інформаційних ресурсах якого можна отримати актуальну інформацію про гранти і програми підтримки бізнесу.
10 Лютого, 2021 р., 15:45
Південний циклон наближається та за три дні додасть ще до 30 сантиметрів снігу. Перший рівень небезпечності! Сьогодні вночі по області метеорологи обіцяють невеликий, а вже вдень 11 лютого, значний сніг.На дорогах ожеледиця. Вітер східний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура протягом доби -5..-10°.
09 Лютого, 2021 р., 15:17
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з метою обговорення найактуальніших питань, зокрема на податкову та митну тематику, а також про дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади.
07 Лютого, 2021 р., 09:52
У зв’язку з переміщенням на територію України  південного циклону, протягом доби 8 та вночі 9 лютого 2021 р. на Житомирщині очікуються складні погодні умови: значний сніг. На дорогах ожеледиця.Посилення східного вітру до 8-13 м/с, вдень 8 та вночі 9 лютого місцями пориви 15-20м/с, хуртовина ( I рівень небезпечності, жовтий).
05 Лютого, 2021 р., 15:00
У зв’яязку з виходом циклону із заходу в Україні очікується ускладнення погодних умов.