Логотип Diia Державний Герб України

30 Січня, 2023 р., 13:25
Цей проєкт створений для людей, які за допомогою безповоротних грантів, прагнуть створити або розвинути власний бізнес.
30 Січня, 2023 р., 13:24
ГО «Інститут Креативних Інновацій» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відкрив 4-й конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT в Житомирській області.
24 Січня, 2023 р., 09:56
Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, триває прийом заявок для участі у конкурсі проєктів на отримання грантів задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.
12 Січня, 2023 р., 18:00
У рамках Національного фестивалю «Код Нації» відбудеться Всеукраїнський конкурс творчих проектів «Українська Сніжниця», термін прийому заявок на який продовжено з 05 грудня 2022 року по 31 січня 2023 року.
12 Січня, 2023 р., 11:47
Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» оголошують грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді.
10 Січня, 2023 р., 11:23
Упродовж доби 10 січня у Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Одеській областях ожеледь, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності.
14 Грудня, 2022 р., 12:57
Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 16 грудня у Житомирі відбудеться гала-концерт та нагородження переможців Обласного молодіжного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та авторської поезії “Закарбовані Майданом”.
09 Грудня, 2022 р., 09:11
Упродовж дня на території області буде туманно. Температура повітря коливатиметься від -3 до +1 С. Синоптики обіцяють сьогодні без значних опадів, туман.
07 Грудня, 2022 р., 11:13
За повідомленням Житомирського обласного гідрометеоцентру сьогодні, 07 грудня, по області очікується І рівень небезпечності – жовтий.