20 Листопада, 2020 р., 17:16
З нагоди Дня гідності і свободи запрошуємо жителів Коростенщини, патріотів України долучитись до покладання квітів до пам'ятника жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність України за адресою: вул. Грушевського, 60/2 (Коростенська районна рада, Коростенська районна державна адміністрація) 21 листопада о 9.30.
19 Листопада, 2020 р., 18:30
Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації спільно з аналітичним центром «Український інститут майбутнього» розроблено анкету обстежень ділової активності підприємств Житомирської області та оцінювання інвестиційного клімату.
10 Листопада, 2020 р., 10:40
Триває щорічний конкурсний відбір проектів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН. Виконання та фінансування досліджень за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» розпочнеться з 2021 року.
01 Листопада, 2020 р., 11:27
Повідомляємо, що в зв’язку із переходом Коростенського району на "помаранчевий рівень" епіднебезпеки захворюваності на короновірусну інфекцію, керівництвом Коростенської районної державної адміністрації прийнято рішення про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти Коростенського району з 3 листопада 2020 року.
27 Жовтня, 2020 р., 13:42
В зв’язку з виконанням колійних робіт по укладці збірного залізобетонного настилу на переїзді 254 км перегону Пост-Південний-Обвідний (автодорога Коростень-Кожухівка) даний переїзд буде закритий для руху автотранспорту з 8-00 год 28.10.2020 р. до 17-00 год 30.10.2020 р. Об’їзд автотранспорту буде здійснюватись через м. Коростень.
09 Жовтня, 2020 р., 10:51
На виконання рекомендацій головного санітарного лікаря України щодо захворюваності на COVID-19 в приміщенні Коростенської районної ради та Коростенської районної державної адміністрації проводиться дезінфекція. Робота працівників райдержадміністрації та райради тимчасово припинена.
06 Жовтня, 2020 р., 14:24
Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, на виконання пункту 22  постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом» вимагаємо:
24 Вересня, 2020 р., 15:46
Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві із швейцарсько-українською Програмою EGAP проводить цифровий конкурс «Дієва громада».
18 Вересня, 2020 р., 08:00
Житомирський обласний центр з гідрометеорології попереджає про погіршення погодних умов в області.
17 Вересня, 2020 р., 16:30
Завтра, 18 вересня, о 12.00 відбудеться пресконференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка щодо результатів робочих поїздок до Житомирської області Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.