18 Вересня, 2020 р., 08:00
Житомирський обласний центр з гідрометеорології попереджає про погіршення погодних умов в області.
17 Вересня, 2020 р., 16:30
Завтра, 18 вересня, о 12.00 відбудеться пресконференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка щодо результатів робочих поїздок до Житомирської області Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
16 Вересня, 2020 р., 11:22
17 вересня 2020 року з 9:00 до 11:00 відбудеться онлайн-обговорення «Безпека журналістів в Україні: існуючі виклики та шляхи їх подолання», яке організовує Міністерство культури та інформаційної політики у співпраці з проєктом “Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні”.
15 Вересня, 2020 р., 09:07
15 вересня з 10.00 до 12.50 Міністерство цифрової трансформації організовує онлайн-подію «Форум регіональної цифровізації». Спікерами Форуму будуть Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, керівник департаменту цифровізації Міністерства фінансів Фінляндії Марія Ніккела, а також заступники Міністрів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, голови місцевих рад, а також інші запрошені гості, які реалізують проекти цифрової трансформації.
07 Вересня, 2020 р., 15:07
Завтра, 08 вересня, Президент України Володимир Зеленський здіийснить робочу поїздку до Житомирської області.
31 Серпня, 2020 р., 15:45
УСП Коростенської РДА нагадує внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій України про можливість прийняти участь у місцевих виборах. Для цього необхідно встигнути змінити свою адресу для голосування до 05 вересня 2020 року.
31 Серпня, 2020 р., 10:25
2000 українських шкіл розташовані в населених пунктах, де немає можливості підключитись до якісного інтернету. Як вчителям та учням забезпечити дистанційне навчання?
28 Серпня, 2020 р., 15:45
19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.
28 Серпня, 2020 р., 15:00
Під таким гаслом 29 серпня 2020 о 9.45 год. року біля Пам’ятника жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність української держави (біля Коростенської райдержадміністрації) відбудеться мітинг – реквієм, присвячений захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
25 Серпня, 2020 р., 15:46
26 серпня о 10:00 в Житомирі розпочнеться відкрита дискусія «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки» у онлайн-форматі.