19 Липня, 2021 р., 19:09
23 липня о 10:00 УАМБ організовує онлайн дискусію між представниками громад та редакторами місцевих медіа для обговорення та аналізу ефективних практик співпраці в сучасних умовах. Тема дискусії – “Старі” медіа та нові громади –  приклади ефективної співпраці. Або як ваші колеги розумно доповнюють самостійну роботу на власних інформаційних ресурсах громад співпрацею з місцевими медіа”.
12 Липня, 2021 р., 09:50
2021 рік – особливий для українського народу, адже цьогоріч ми святкуємо 30 років незалежній Україні.
03 Липня, 2021 р., 17:12
З метою сприяння розвитку в Україні садівництва та ягідництва, популяризації декоративних рослин, залучення широких верств населення до навчання агротехніці садіння та правильного догляду за рослинами, Садовий центр «Брусвяна», спільно з ТОВ «Брусвяна» та сільськогосподарським виробничим кооперативом «Брусилівська ягода» організовує проведення 10-17 липня 2021 року у с. Костівці (вул. Польова, 1), Брусилівського району, Житомирської області ЛІТНЬОГО ЯРМАРКУ РОСЛИН від Садового центру «Брусвяна».
15 Червня, 2021 р., 19:27
Національний Демократичний Інститут спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем у рамках проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та з Ініціативним центром «ІСАР Єднання» в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запрошують до участі в регіональних публічних обговореннях “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”, які відбудуться протягом червня-жовтня 2021 року.
14 Червня, 2021 р., 09:18
Про це повідомляє Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях.
11 Червня, 2021 р., 09:33
Як повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, до 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».
04 Червня, 2021 р., 10:42
За результатами офіційного візиту Президента України В. Зеленського до Держави Катар (04 -05 квітня 2021 р.), запрошуємо вітчизняних експортерів, зацікавлених у розвитку двосторонньої співпраці для забезпечення продовольчої безпеки Держави Катар долучитися до співпраці.
31 Травня, 2021 р., 15:15
Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях інформує про об’єкти малої приватизації, які виставлені на продаж на електронних аукціонах в електронній торговій системі.
31 Травня, 2021 р., 12:09
Триває подача документів для вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія», 071 «Облік і оподаткування», 125 «Кібербезпека».