05 Жовтня, 2021 р., 10:54
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
05 Жовтня, 2021 р., 10:53
07 жовтня в молодіжному просторі “Ідея-Клуб”, що створений на базі Житомирської обласної бібліотеки для дітей, відбудеться історичний диспут “Олевська республіка – етап українського державотворення”.
20 Вересня, 2021 р., 13:35
І хоч день був дещо похмурим, дощовим, овручани тепло та з почуттям глибокої поваги зустрічали гостей свята. А було їх чимало.
20 Вересня, 2021 р., 12:30
Міністерством економіки України на виконання п. 21 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107 впроваджено проект реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України (далі – Портал).
20 Вересня, 2021 р., 09:46
Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації проводиться Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» .
20 Вересня, 2021 р., 09:42
Мінрегіон оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2021 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.
11 Вересня, 2021 р., 08:40
На адресу управління соціальної політики надійшли численні звернення з проханням продовжити термін подачі заявки та конкурсні роботи на участь у Конкурсі «Розкажи світу про свого тата!».
30 Серпня, 2021 р., 10:58
Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації проводиться Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» .
30 Серпня, 2021 р., 10:51
26 Серпня, 2021 р., 13:46
Сьогодні, 26 серпня, відбудеться пресконференція голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, присвячена другій річниці його перебування на посаді.