29 Квітня, 2021 р., 08:55
У травні поточного року відбудуться чергові земельні торги, організовані Головним управлінням Дежгеокадастру у Житомирській області. До продажу будуть запропоновані права оренди на 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності поза межами населених пунктів. Ділянки розташовані на території Баранівського, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського районів.
23 Квітня, 2021 р., 12:50
Житомирський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у зв’язку з поширенням на територію України арктичного повітря, впродовж 24-27 квітня на території Житомирської області очікується  суттєве зниження температурного режиму.
21 Квітня, 2021 р., 17:12
Друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами та мами наших мам, бабусі. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.
15 Квітня, 2021 р., 11:38
Командування Сухопутних військ Збройних Сил України спільно з громадською організацією “Волонтерський рух “Батальйон Сітка” оголошують проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого плаката «Я — Україна», присвяченого Дню Конституції України.
23 Березня, 2021 р., 08:56
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з метою обговорення найактуальніших питань, зокрема на податкову та митну тематику, а також про дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади.
18 Березня, 2021 р., 16:19
У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури територіальних громад до широкосмугового інтернету з використанням волокно – оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».
14 Березня, 2021 р., 12:00
Коростенська районна державна адміністрація інформує, що з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації в районі, запобігання поширенню випадків захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, доступ до приміщень державних установ на території Коростенського району обмежено.
05 Березня, 2021 р., 11:39
З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та організації надання в період карантину всебічної допомоги вразливим верствам населення, зокрема громадянам похилого віку, одиноким непрацездатним громадянам і особам з інвалідністю в Коростенській районній державної адміністрації функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» для звернень громадян до спеціаліста відділу питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.
03 Березня, 2021 р., 13:56
Запрошуємо вас долучитись до онлайн тренінгу для регіональних журналістів, який відбудеться 4 березня о 15:00.
02 Березня, 2021 р., 11:30
Щороку на початку березня весь світ відзначає Міжнародний день відкритих даних. Його мета — заохотити відкриття та використання суспільно важливих наборів даних для комфорту і безпеки людей, для посилення прозорості, підзвітності та підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, для створення нових корисних продуктів і цікавих стартапів, зростання інвестиційної привабливості громад, збільшення бюджетних надходжень тощо.