Рада з питань внутрішньо переміщених осіб
Офіційні контакти: Рада з питань ВПО при Коростенській РДА
адреса: Грушевського, 60/2
тел.: +380990347180, +380987353804
ел. адреса: npo.interaction@gmail.com.
Нормативно-правові документи
Розпорядження про утворення Ради ВПО при Коростенській районній державній адміністрації
Склад Ради ВПО при Коростенській районній державній адміністрації
Положення про Раду ВПО при Коростенській районній державній адміністрації
Протокол № 01 установчих зборів Ради ВПО при Коростенській районній державній адміністрації
Протокол № 02 засідання Ради ВПО при Коростенській районній державній адміністрації
План роботи Ради ВПО при Коростенській районній державній адміністрації на 2024 рік
05 Липня, 2024 р., 15:56
Про це інформує Департамент соціального захисту населення ОВА. Наразі в області фактично проживає понад 57,9 тис. внутрішньо переміщених осіб. З них 15,6 тис. — це діти, 3,1 тис. — особи з інвалідністю, а 370 — багатодітні родини.
10 Червня, 2024 р., 16:37
Фонд громади Житомира у співпраці з Global Fund for Community Foundations відкриває другу хвилю з набору заявок для участі у проєкті «Інтеграційна програма для внутрішньо переміщених осіб Житомирської області».
29 Квітня, 2024 р., 15:55
Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.
18 Березня, 2024 р., 17:50
Житомирщина приймала евакуйованих мешканців Донецької області з 18 квітня 2023 року відповідно до рішення урядового Координаційного штабу.
08 Лютого, 2024 р., 19:16
У нараді взяли участь члени ради ВПО, керівники структурних підрозділів Коростенської РВА, представники громадських та благодійних організацій, такі як ГО «КримСОС», БО «Благодійний фонд «РОКАДА», БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», та БО «Благодійний фонд «Право на Захист».
24 Жовтня, 2023 р., 16:30
24 жовтня, відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Коростенській районній державній адміністрації. До засідання Ради ВПО приєднався начальник Коростенської РВА Олег Рябой та голови територіальних громад.