Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ ведення Державного реєстру виборів апарату Коростенської РДА

Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів. Ведення Реєстру здійснюється в електронній формі із застосуванням системи кодування, погодженої з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Основними завданнями з ведення Реєстру є:

- ведення персоніфікованого обліку виборців;

- складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:

1.    Ідентифікаційні персональні дані.

2.  Персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця.

3.    Службові персональні дані.

Начальник відділу - Грищенко Ірина Вікторівна  т. 4-25-75; 5-07-58.  

Провідний спеціаліст відділу - Нестеренко Лідія Василівна

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської районної державної адміністрації розташований за адресою: Грушевського 60/2, кабінет №41.

Ел. адреса: vybor@krstrda.zht.gov.ua


Відповідно до ст.10 Закону «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець має право:

  • подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборів;
  • знати про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Державного реєстру виборців;
  • знати про використання свої персональних даних, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;
  • одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані,  внесені до Державного реєстру виборців;
  • звертатися у порядку, встановленому законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;
  • оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;
  • захищати будь-якими не забороненими законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців. Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

Форми заяв:
Додаток 1 щодо включення до Державного реєстру виборців
Додаток 2 щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця
Додаток 3 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України
Додаток 4 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає за межами території України
Додаток 5 щодо тимчасової зміни місця голосування
Крім того, виборці можуть он-лайн перевірити наявність своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців у розділі “Особистий кабінет виборця” офіційного сайту Центральної виборчої комісії.

Корисні посилання:
Сайт Центральної виборчої комісії: www.cvk.gov.ua
Сайт Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua

15 Вересня, 2020 р., 09:03
Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.
20 Серпня, 2020 р., 15:07
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 18 травня 2020 року № 88 “Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців” та від 11 червня 2020 року  №103 “Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання” (зі змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 24 липня 2020 року № 145) кожен громадянин України, який має право голосу, але постійно проживає не за місцем своєї реєстрації або реєстрація місця проживання у якого відсутня згідно з паспортними даними(внутрішньо переміщена особа,  трудовий мігрант тощо), може змінити свою виборчу адресу у Державному реєстрі виборців та взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року за місцем фактичного проживання на території України.
17 Серпня, 2020 р., 12:41
14 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого відповідно до Конституції України, Виборчого кодексу України та Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів” Комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, перші вибори депутатів 119 районних рад.
13 Серпня, 2020 р., 18:08
Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відповів на звернення ЦВК та Мінрегіону щодо виборів до районних 25 жовтня 2020 року.
29 Липня, 2020 р., 15:59
28 липня у Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоди відбулась нарада з заступником голови Центральної виборчої комісії Віталієм Плукарем та представниками секретаріату ЦВК щодо організації чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі.
28 Липня, 2020 р., 12:24
Асоціація міст України пропонує інфографіку - Календарний план  основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.
16 Липня, 2020 р., 12:32
15 липня Верховна Рада України прийняла постанову 3809 про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.
06 Липня, 2020 р., 14:47
ЦВК запустила е-сервіс на сторінці Держреєстру виборців.
07 Травня, 2020 р., 08:51
У березні 2020 року Центральна виборча комісія направила до Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропозиції до перших 3-х книг Виборчого кодексу України.
12 Березня, 2020 р., 13:02
Одне із завдань Мінцифри – цифровізація виборів. Для цього у міністерстві працюють над тим, щоб запровадити електронне голосування на виборах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: З 08 жовтня 2020 року в м. Коростень буде ліквідований Донорський центр крові. Чи вважаєте ви доцільним його ліквідацію?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь