Відділ ведення Державного реєстру виборів апарату Коростенської РДА

Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів. Ведення Реєстру здійснюється в електронній формі із застосуванням системи кодування, погодженої з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Основними завданнями з ведення Реєстру є:

- ведення персоніфікованого обліку виборців;

- складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:

1.    Ідентифікаційні персональні дані.

2.  Персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця.

3.    Службові персональні дані.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської районної державної адміністрації розташований за адресою: Грушевського 60/2, кабінет №41.

Ел. адреса: vybor@krstrda.zht.gov.ua

Відповідно до ст.10 Закону «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець має право:

• подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборів;
  • знати про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Державного реєстру виборців;
  • знати про використання свої персональних даних, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;
  • одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані,  внесені до Державного реєстру виборців;
  • звертатися у порядку, встановленому законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;
  • оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;
  • захищати будь-якими не забороненими законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців. Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

Форми заяв:
Додаток 1 щодо включення до Державного реєстру виборців
Додаток 2 щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця
Додаток 3 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України
Додаток 4 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає за межами території України
Додаток 5 щодо тимчасової зміни місця голосування
Крім того, виборці можуть он-лайн перевірити наявність своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців у розділі “Особистий кабінет виборця” офіційного сайту Центральної виборчої комісії.

Корисні посилання:
Сайт Центральної виборчої комісії: www.cvk.gov.ua
Сайт Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua
22 Листопада, 2023 р., 11:25
З метою підвищення рівня знань працівників органів Державного реєстру виборців  під час виборчого та міжвиборчого процесів  22 листопада 2023 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  Коростенської районної державної адміністрації взяли участь у інформаційному онлайн-вебінарі з питання кібербезпеки і кібергігієни працівників відділів ДРВ.
26 Жовтня, 2020 р., 10:58
Центральна виборча комісія надала зведену інформацію про кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на виборчих дільницях (явку виборців) на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року на момент закінчення голосування у розрізі регіонів України, станом на 22 годину. На зазначений час дані надійшли від понад 97 % ТВК.
25 Жовтня, 2020 р., 09:24
Сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори-2020. Зважаючи на пандемію COVID-19, дотримуйтесь кількох простих правил, щоб проголосувати безпечно.
21 Жовтня, 2020 р., 15:59
Міністерство охорони здоров’я України на виконання пункту 4 протоколу № 2 засідання Міжвідомчої робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади щодо створення належних умов для проведення виборів 25 жовтня 2020 року та з метою надання практичної допомоги при здійсненні протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів інформує.
21 Жовтня, 2020 р., 15:52
15 Жовтня, 2020 р., 12:19
25 жовтня в Україні проходитимуть місцеві вибори. Щоб проголосувати та не наражати на небезпеку власне здоров’я, варто дотримуватись декількох правил:
12 Жовтня, 2020 р., 15:45
Центральна виборча комісія затвердила Роз’яснення щодо порядку заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.
07 Жовтня, 2020 р., 10:57
На просвітницькій платформі https://cvkpro.com/ розпочався онлайн-курс «ПРОсто про вибори», де кожен виборець зможе перевірити та поглибити свої знання про вибори.
22 Вересня, 2020 р., 16:29
21 вересня запущено просвітницьку платформу ЦВК:Просвіта, де кожен виборець зможе перевірити та поглибити свої знання про вибори. Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
15 Вересня, 2020 р., 09:03
Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.