Відділ ведення Державного реєстру виборів апарату Коростенської РДА

Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів. Ведення Реєстру здійснюється в електронній формі із застосуванням системи кодування, погодженої з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Основними завданнями з ведення Реєстру є:

- ведення персоніфікованого обліку виборців;

- складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:

1.    Ідентифікаційні персональні дані.

2.  Персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця.

3.    Службові персональні дані.

Начальник відділу - Грищенко Ірина Вікторівна  т. 4-25-75; 5-07-58.

Провідний спеціаліст відділу - Нестеренко Лідія Василівна

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської районної державної адміністрації розташований за адресою: Грушевського 60/2, кабінет №41.

Ел. адреса: vybor@krstrda.zht.gov.ua

Відповідно до ст.10 Закону «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець має право:

• подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборів;
  • знати про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Державного реєстру виборців;
  • знати про використання свої персональних даних, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;
  • одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані,  внесені до Державного реєстру виборців;
  • звертатися у порядку, встановленому законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;
  • оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;
  • захищати будь-якими не забороненими законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців. Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

Форми заяв:
Додаток 1 щодо включення до Державного реєстру виборців
Додаток 2 щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця
Додаток 3 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України
Додаток 4 щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає за межами території України
Додаток 5 щодо тимчасової зміни місця голосування
Крім того, виборці можуть он-лайн перевірити наявність своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців у розділі “Особистий кабінет виборця” офіційного сайту Центральної виборчої комісії.

Корисні посилання:
Сайт Центральної виборчої комісії: www.cvk.gov.ua
Сайт Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua

06 Липня, 2020 р., 14:47
ЦВК запустила е-сервіс на сторінці Держреєстру виборців.
07 Травня, 2020 р., 08:51
У березні 2020 року Центральна виборча комісія направила до Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропозиції до перших 3-х книг Виборчого кодексу України.
12 Березня, 2020 р., 13:02
Одне із завдань Мінцифри – цифровізація виборів. Для цього у міністерстві працюють над тим, щоб запровадити електронне голосування на виборах.
04 Березня, 2020 р., 10:50
На основі пропозицій членів Комісії, структурних підрозділів Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців, а також пропозицій громадян України ЦВК опрацювала перших 3 книги Виборчого кодексу України.
27 Лютого, 2020 р., 16:39
На виконання відповідної норми Прикінцевих та перехідних положень Виборчого кодексу України Комісія затвердила перелік першочергових заходів, необхідних для реалізації Виборчого кодексу України, і обсяг фінансування видатків на їх здійснення та внесла їх на розгляд Кабінету Міністрів України.
19 Лютого, 2020 р., 08:27
Центральна виборча комісія також активно долучилася до його написання, надавши пропозиції щодо вдосконалення Кодексу під час підготовки до повторного розгляду Верховною Радою України.