Дочірнє підприємство "Коростенський лісгосп Агропромислового комплексу"

Директор ДП "Коростенський лісгосп АПК" - Арутюнян К.А.

fasad.jpg

Контактні дані:

Адреса: вул. Шевченко, б. 61, м. Коростень, Житомирська область, 11500, Україна

Телефон: (04142) 4-20-90

Факс:       (04142) 4-57-89

Email:  korostenlis_apk@ukr.net

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

28 Квітня, 2020 р., 11:25
Загальна площа яких становить 0,087 га. На даних розсадниках буде вирощено близько 650 тисяч штук саджанців сосни звичайної, завдяки чому буде відновлено ліси на площі близько 190 га.
16 Квітня, 2020 р., 09:52
Ось і завершилась весняна лісокультурна кампанія 2020 року. Посадку лісу розпочали ще на початку березня. Рання і тепла весна дала змогу оперативно провести весь комплекс запланованих на весну робіт.
14 Квітня, 2020 р., 13:40
Уряд підтримав законопроект щодо посилення заходів проти паліїв в Україні. Під час чергового засідання народні обранці у складі 328 осіб підтримали рішення стосовно збільшення штрафів за підпал сухостою.
25 Березня, 2020 р., 09:06
В зв’язку з настанням стійкої сухої погоди та з метою своєчасної організації по гасінню та розслідування випадків пожеж в разі їх виникнення починається пожежонебезпечний період.
20 Березня, 2020 р., 09:54
19 березня між селами Ковалівщина і Старики Коростенського району, було виявлено загоряння сухої трави. Також загоряння було виявлено в районі сіл Моїсіївка, Вигів та Краснопіль.
17 Березня, 2020 р., 09:14
16.03.2020 року між селами Каленське і Субіне Коростенського району, було виявлено загоряння сухої трави. Завдяки оперативним діям лісової охорони ДП “Коростенський лісгосп” АПК пожежа була локалізована, вогонь не допущено до лісового масиву територій Коростенського лісництва.