Коростенське управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

26 Липня, 2021 р., 11:53
Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує суб’єктів господарювання (оператори ринку), які проводять реалізацію харчових продуктів про надходження повідомлення cистеми RASFF від 12.07.2021 р. № 2021.3552-fup 3 стосовно виявлення погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувалась з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України.
30 Червня, 2021 р., 14:12
Коростенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що згідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області при проведенних  лабораторних досліджень (випробувань) зразків харчових продуктів (Соус «Спайсі Гедза», соус «Манго чілі», риба «Масляна» х/к філе упаковано під вакуумом, Лосось охолоджений філе на шкурі) щодо виявлення невідповідності за мікробіологічними показниками, зокрема виділенню Salmonella та підтверджено перевищення загальної бактеріологічної забруднеості. Виробником згаданих харчових продуктів є ТОВ «Мостард» (03126, м. Київ, вул. Академіка Білецького,34).