Коростенське управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

14 Березня, 2024 р., 08:30
З метою впорядкування та узгодження дій при підозрі отруєння бджіл, під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами, Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області рекомендує проводити наступні заходи:
05 Березня, 2024 р., 15:06
   Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що під час зберігання  пестицидів і агрохімікатів  потрібно дотримуватися таких пріоритетів, як збереження здоров`я  людини і охорони навколишнього середовища.
25 Січня, 2024 р., 11:20
Відповідно до оперативної інформації, яка надходить від територіальних управлінь Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, протягом грудня 2023 р. та першої половини січня цього року на території України підтверджено п’ять випадків захворювання птиці на грип типу А (Чернівецька, Сумська – 2 випадки, Рівненська та Кіровоградська області). Захворювання на грип птиці було виявлено як в дикій фауні, так і в особистих селянських господарствах.
14 Листопада, 2023 р., 12:42
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує про те, що до магазинів України могла потрапити риба та рибна продукція у супроводі неприйнятних міжнародних сертифікатів для ввезення на митну територію України рибних продуктів, призначених для споживання людиною, що були підписані ветеринарним лікарем Dr. Boiselle.
09 Листопада, 2023 р., 12:44
      З метою профілактики захворювання на гепатит А Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області нагадує, яких заходів слід вживати для попередження  захворювання на вірусний гепатит А.
27 Жовтня, 2023 р., 11:44
На сьогодні майже кожен громадянин України є користувачем послуг мобільного зв’язку та інтернету. Без цих послуг важко уявити життя сучасної людини, проте для досить часто виникають ситуації, коли «нарахування/списання» коштів стає несподіванкою для абонентів.
02 Жовтня, 2023 р., 11:18
Якщо товар виявився неякісним і доведено, що суттєвий недолік виник з вини виробника, а не споживача, ви маєте право замінити товар на аналогічний чи повернути кошти.
25 Вересня, 2023 р., 10:48
Держпродспоживслужба нагадує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 р. № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» в Україні забороняється:
12 Вересня, 2023 р., 10:37
Держпродспоживслужба нагадує, що якість і безпечність питної води є одним із факторів здоров’я та санітарного благополуччя населення.
28 Липня, 2023 р., 10:06
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що через систему швидкого оповіщення надійшло повідомлення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 липня 2023 року № 2023.4690-fup 2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).