Вірю в ЗСУ

08 Березня, 2024 р., 09:51
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу!
07 Березня, 2024 р., 15:07
Мінреінтеграції продовжує публікувати історії громадян України, які чинять спротив ворожій окупації в Криму.
01 Березня, 2024 р., 08:21
Як повідомляє Держприкордонслужба “Північний кордон”, у Житомирі відзначено прикордонників, які боронили Україну на сході. Нагороди захисникам вручив заступник начальника 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців полковник Олександр Дейнеко.
26 Лютого, 2024 р., 14:02
Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський та міністр оборони України Рустем Умеров нагородили воїнів 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади.
21 Лютого, 2024 р., 08:43
Про це інформує служба зв’язків з громадськістю командування десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
13 Лютого, 2024 р., 11:44
Військовий отримав нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».
29 Січня, 2024 р., 16:35
У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський відзначив воїнів Житомирського прикордонного загону та 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗС України за особисті дії у обороні України від російських окупантів.
25 Січня, 2024 р., 13:59
Високу бойову нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав Юрій Кузьменко, житель Поліського старостинського округу Ушомирської громади.
23 Січня, 2024 р., 16:42
Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.
18 Січня, 2024 р., 19:35
На сьогодні 15 наших земляків удостоєні звання Героя України.