Вірю в ЗСУ

18 Квітня, 2024 р., 12:10
Василь Іванович Корзун родом з села Поліського Житомирської області. Нині він проходить службу в  Збройних Силах України.
16 Квітня, 2024 р., 12:43
ПЕЛЮХОВСЬКИЙ Юрій Петрович, житель с.Новобратське відзначений Президентом України та нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ст.
12 Квітня, 2024 р., 14:29
Перед засіданням сесії міської ради відбулось нагородження 9 захисників України з Олевської громади, на жаль, 8 з них – посмертно.
02 Квітня, 2024 р., 10:27
Бійці “Хартії” одними з перших стали до оборони Харківщини та дали гідну відсіч ворогові, який вдерся в область з півночі.
27 Березня, 2024 р., 16:50
Солдат Віктор Радченко родом із Коростенського району Житомирської області, приймає участь в інтенсивних бойових діях на території Донецької області, проходячи військову службу в окремій механізованій бригаді з жовтня 2023 року. За свої вмілі дії та мужність під час ведення бойових дій по відбиттю ворожих атак солдат Віктор Радченко був нагороджений орденом  «За мужність ІІІ ст». Нагороду військовослужбовець отримав від Головнокомандувача ЗС України та Міністра оборони України.
26 Березня, 2024 р., 16:24
 Щиро вітаємо нашого захисника, мужнього воїна з високою нагородою!
20 Березня, 2024 р., 08:52
Житель села Зубковичі Андрій Кравченко відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України "Золотий хрест".