Вірю в ЗСУ

13 Червня, 2024 р., 12:22
Міністерство оборони України запустило соціальну рекламну кампанію «Будь собою».
12 Червня, 2024 р., 17:23
На факультеті підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ та морської піхоти.
02 Травня, 2024 р., 13:56
Командувач Десантно-штурмових військ (ДШВ) Збройних Сил України, бригадний генерал Ігор Скибюк, відвідав 95-ту окрему десантно-штурмову Поліську бригаду для нагородження її бійців за відвагу та героїзм у складних умовах військових дій.
29 Квітня, 2024 р., 16:41
За час виконання бойових завдань на сході України 100 окрема механізована бригада не втратила жодної позиції і не зробила жодного кроку назад.
18 Квітня, 2024 р., 12:10
Василь Іванович Корзун родом з села Поліського Житомирської області. Нині він проходить службу в  Збройних Силах України.
16 Квітня, 2024 р., 12:43
ПЕЛЮХОВСЬКИЙ Юрій Петрович, житель с.Новобратське відзначений Президентом України та нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ст.
12 Квітня, 2024 р., 14:29
Перед засіданням сесії міської ради відбулось нагородження 9 захисників України з Олевської громади, на жаль, 8 з них – посмертно.
02 Квітня, 2024 р., 10:27
Бійці “Хартії” одними з перших стали до оборони Харківщини та дали гідну відсіч ворогові, який вдерся в область з півночі.