КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради

Офіційний сайт

КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради повідомляє, що розпочав функціонування офіційний сайт закладу за електронною адресою https://ovrmisl.itmed.org/ через який є можливість здійснювати запис в електронну чергу на прийом до лікарів поліклінічно-діагностичного відділення.

Для запису на прийом після отримання електронного направлення від сімейного лікаря (окрім гострих станів, де направлення не потрібно та в разі звернення до акушер-гінеколога, психіатра, травматолога, фтизіатра, нарколога) необхідно:

• перейти за посиланням на сайт лікарні ovrmisl.itmed.org
  • зайти у вікно – записатись на прийом;
  • у вікні із випадаючого списку обрати фахівця до якого Вам необхідно звернутись;
  • в полях Ваше ім’я, Ваше прізвище, Ваш телефон, Ваш e-mail (електронна адреса) – надрукувати інформацію про себе для подальшого з’ясування часу прийому та оформлення реєстраційного талона на прийом;
  • в полі Дата прийому – обрати дату прийому;
  • зазначити свою стать та вік в окремих полях;
  • в полі Добавити додаткову інформацію в разі необхідності внести додаткову інформацію далі натиснути на вікно Записатись;
  • після цього очікуємо від сайту лист підтвердження на вказану Вами електронну адресу, що заявку прийнято.

Для з’ясування годин прийому з Вами обов’язково зв’яжеться наш реєстратор за електронною адресою або в телефонному режимі.

Також, запис на прийом можна зробити за телефоном реєстратури поліклінічно-діагностичного відділення – номер 098-913-98-31 або звернувшись безпосередньо в реєстратуру.

Режим роботи реєстратури для запису на прийом: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 15:40 години.

В разі запису на прийом через сайт лікарні в неробочий час, або у вихідні та святкові дні, наші реєстратори зв’яжуться з Вами в найближчий робочий час.

Прийом до всіх спеціалістів поліклінічно-діагностичного відділення буде здійснюватися:

В період з 08:00 до 09:00 (окремі спеціалісти до 10:00) години прийом буде проводитись в порядку черговості без талонів реєстратури, як платні послуги (платні консультації, відповідно тарифів, що затверджені рішенням сесії Овруцької міської ради та платні медогляди).

З 09:00 до 16:12 години прийом по запису.

Також, якщо сімейний лікар видає направлення на проведення УЗД досліджень, прохання, уточнити у сімейного лікаря порядок попередньої підготовки до процедури.

В разі виникнення будь-яких непорозумінь, в лікарні працює телефонна гаряча лінія для звернень та скарг за тел. 068-924-69-54 або звернутись в кабінет №12 до заступника директора з поліклінічної роботи Шевчук Оксани Федорівни.