Державне підприємство Народицьке спеціалізоване лісове господарство

Контакти:

Адреса:

11400, Україна,
Житомирська область,
Народицький район, смт. Народичі,
вулиця Свято-Миколаївська, 129

29 Грудня, 2022 р., 11:42
Попри війну, новорічні свята, принаймні для дітей, мають відбутися. У лісівників створені спеціальні торгівельні майданчики для продажу новорічних красунь за доступними цінами.
20 Липня, 2022 р., 16:16
Можна отримати безліч позитивних емоцій: подихати свіжим, чистим повітрям, помилуватися гарними краєвидами, насолодитися тишею. Але багаточисельні відвідувачі лісових масивів не завжди розуміють, що вони тут лише гості. На превеликий жаль, ще є люди, які вважають, що в лісі все дозволено: можна розводити багаття, залишати сміття, ламати або знищувати агітаційні знаки та аншлаги.
12 Листопада, 2021 р., 13:03
На днях до автотранспортного парку ДП «Народицький спецлісгосп» додалася ще одна пожежна машина ЗІЛ-131. Вся пожежна техніка пройшла капітальний ремонт і готова до консервації на зимній період.
04 Жовтня, 2021 р., 13:31
Народиччиною впродовж найближчих 2 місяців курсуватиме «Ексклюзивний» транспорт. І маршрут у нього теж буде ексклюзивним – до лісу він возитиме усіх, хто побажає стати учасником акції «Створюємо ліси разом».
11 Липня, 2021 р., 21:25
Працівники неодноразово зверталися до громадськості з попередженнями про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, закликами не завдавати йому шкоди – це відомо кожному. Але надто часто люди про це забувають. Частіше можна побачити що в місцях масового відпочинку, а й навіть у віддалених куточках видно сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки, гори побутового та виробничого сміття.
12 Травня, 2021 р., 12:34
Почалися спекотні, сонячні дні. Випалювання трави так і не зупинилося. На жаль, люди, які так чинять не розуміють усю небезпеку, до якої можуть призвести їхні дії або просто ігнорують усі вимоги пожежної безпеки.
12 Квітня, 2021 р., 12:52
Працівниками лісової охорони Кліщівського лісництва під час патрулювання, було виявлено загорання лісової підстилки. Внаслідок вітру існувала небезпека швидкого поширення вогню.
02 Квітня, 2021 р., 19:06
З настанням сухої вітряної погоди, високої температури повітря підвищується пожежна небезпека в лісах, коли забороняється несанкціонований в’їзд у ліс, розведення багаття тощо.
28 Березня, 2021 р., 18:31
27 березня лісовою охороною було вчасно зупинено пожежу неподалік людських будинків с.Грезля, горіли поля 0,4 га.