Державне підприємство Народицьке спеціалізоване лісове господарство

Контакти:

Адреса:

11400, Україна,
Житомирська область,
Народицький район, смт. Народичі,
вулиця Свято-Миколаївська, 129

11 Липня, 2021 р., 21:25
Працівники неодноразово зверталися до громадськості з попередженнями про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, закликами не завдавати йому шкоди – це відомо кожному. Але надто часто люди про це забувають. Частіше можна побачити що в місцях масового відпочинку, а й навіть у віддалених куточках видно сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки, гори побутового та виробничого сміття.
12 Травня, 2021 р., 12:34
Почалися спекотні, сонячні дні. Випалювання трави так і не зупинилося. На жаль, люди, які так чинять не розуміють усю небезпеку, до якої можуть призвести їхні дії або просто ігнорують усі вимоги пожежної безпеки.
12 Квітня, 2021 р., 12:52
Працівниками лісової охорони Кліщівського лісництва під час патрулювання, було виявлено загорання лісової підстилки. Внаслідок вітру існувала небезпека швидкого поширення вогню.
02 Квітня, 2021 р., 19:06
З настанням сухої вітряної погоди, високої температури повітря підвищується пожежна небезпека в лісах, коли забороняється несанкціонований в’їзд у ліс, розведення багаття тощо.
28 Березня, 2021 р., 18:31
27 березня лісовою охороною було вчасно зупинено пожежу неподалік людських будинків с.Грезля, горіли поля 0,4 га.