Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління  майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області

від 05.01.2024 № 1-о

ГРАФІК

особистого прийому громадян начальника відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області на 2024 рік

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області

Макарчук Тетяна Олександрівна

кабінет № 28

вул. Грушевського, 60/2

м.Коростень

щопонеділка та четверга

з 8:00 – 13:00 год.

20 Лютого, 2024 р., 16:55
Станом на 20 лютого 2024 року Жителями Житомирщини подано 137 заяв на компенсацію за зруйноване житло.
17 Січня, 2024 р., 15:32
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА.
12 Січня, 2024 р., 14:56
Начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой  провів спільну нараду з головами усіх територіальних громад Коростенського району, керівництвом Коростенської районної ради та представниками Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА, щодо вирішення проблем утримання автомобільних доріг місцевого та регіонального значення у зимовий період під час погіршення погодних умов.
25 Жовтня, 2023 р., 15:53
Управління ДМС у Житомирській області активно співпрацює із ЦНАП з питань оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
19 Жовтня, 2023 р., 15:07
За підтримки уряду Великої Британії (UK Aid) ми оголошуємо конкурс для відбору українських громад, аби підтримати їх у розробці планів відновлення в межах спільного проєкту «Раннє відновлення України».
19 Жовтня, 2023 р., 11:55
З 21 листопада 2022 року почав реалізовуватись перший пілотний етап нової програми Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Мета програми — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.
09 Жовтня, 2023 р., 09:44
Завдяки програмі українські учасники отримають доступ до 6 мільярдів євро для розвитку та масштабування інноваційних проєктів.
20 Вересня, 2023 р., 12:23
У рамках напрямів роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва щодо співпраці з міжнародними партнерами 20 вересня 2023 року відбулася зустріч за участі першої заступниці начальника обласної військової адміністрації Наталії Остапченко, директорки Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної військової адміністрації Наталії Арендарчук, директорки Департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації Олени Грищук, заступника директора Департаменту регіонального розвитку обласної військової адміністрації Сергія Сорокіна з представниками Литовської конфедерації промисловців: Андріусом Нікітінасом (Керівником проєкту «Парк інформаційних технологій Visoriai» (VITP)), Овідіюсом Янскаускасом (головою правління ЗАТ «JŪRĖS MEDIS»).