Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління  майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області

від 05.01.2024 № 1-о

ГРАФІК

особистого прийому громадян начальника відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області на 2024 рік

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, ЖКГ та управління майном спільної власності Коростенської районної державної (військової) адміністрації Житомирської області

Макарчук Тетяна Олександрівна

кабінет № 28

вул. Грушевського, 60/2

м.Коростень

щопонеділка та четверга

з 8:00 – 13:00 год.

22 Липня, 2024 р., 15:06
19 липня Житомирська обласна військова адміністрація отримала 150 комплектів інтегрованих систем зберігання і передачі енергії від Благодійного фонду Євгена Пивоварова та Благодійної організації Direct Relief (США) .
22 Липня, 2024 р., 15:03
Це допоможе забезпечити власну енергонезалежність українців, локальні потреби в генерації і в цілому енергетичну безпеку держави.
10 Липня, 2024 р., 16:05
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
01 Липня, 2024 р., 11:30
З 1 липня на державних дорогах Житомирщини діятимуть обмеження для вантажівок.
18 Червня, 2024 р., 13:50
Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.  Завершили встановлювати обмежувальні знаки поблизу штучних споруд, що були зведені більше півстоліття тому та практично повністю вичерпали свою здатність утримувати великоваговий транспорт.
14 Червня, 2024 р., 11:42
Як повідомляє НЕК “Укренерго”, сьогодні, 14 червня, по всій території України обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 18:00 до 22:00.
12 Червня, 2024 р., 12:49
Як повідомляє НЕК “Укренерго”, сьогодні, 12 червня, по всій території України обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 15:00 до 23:00.
11 Червня, 2024 р., 09:59
Як повідомляє НЕК “Укренерго”, сьогодні, 11 червня, по всій території України обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 14:00 до 19:00.
10 Червня, 2024 р., 09:33
Як повідомляє НЕК “Укренерго”, сьогодні, 10 червня, по всій території України обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 16:00 до 22:00.