Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях та ВПО

21 Грудня, 2023 р., 11:53
З грудня цього року пенсіонери з числа ВПО, які отримують виплати через АТ "Ощадбанк", можуть пройти ідентифікацію за допомогою відеозв'язку.
27 Вересня, 2023 р., 10:34
З початку місяця в області стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам із працевлаштуванням та інтегруванням в нових умовах.
19 Вересня, 2023 р., 15:42
 Так, внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію.
21 Липня, 2023 р., 11:05
Власники нерухомості можуть надати тимчасове житло внутрішньо переміщеним особам у межах програми «Прихисток», навіть перебуваючи за кордоном. А також отримати компенсацію за безоплатне розміщення таких осіб у своїх житлових приміщеннях.
20 Липня, 2023 р., 09:59
З 1 серпня 2023 року допомога автоматично продовжується на 6 місяців для внутрішньо переміщених осіб, які вже до зазначеної дати отримують допомогу на проживання (крім тих, які перебувають за кордоном більш ніж 30 календарних днів підряд, відбувають покарання в місцях позбавлення волі, були засуджені за колабораціонізм, повернулися до постійного місця проживання);
20 Липня, 2023 р., 09:58
За чинними правилами для отримання посвідчення водія необхідно подавати документи з відомостями про зареєстроване місце проживання отримувача.
18 Липня, 2023 р., 10:55
Продовжуємо відповідати на ваші запитання по ВПО в рамках рубрики #ЯкЦеПрацює. ПОШИРЮЙТЕ!
17 Липня, 2023 р., 09:17
Днями Уряд затвердив розроблені Мінсоцполітики новації щодо виплат внутрішньо переміщеним особам.