Відео

Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня соборності України 2020

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці 24.01.2020

26 Жовтня, 2021 р., 11:01
За даними Вікіпедії Словечне — село, центр сільської Ради, розташоване на березі річки Словечної, притоки Прип'яті, за 33 км на захід від районного центру, за 15 км від залізничної станції Велідники, на автошляху Овруч-Словечне. Населення — 1964 чоловіка. Сільраді підпорядковано села Антоновичі, Дуби, Задорожок і Тхорин.
21 Жовтня, 2021 р., 13:38
Сьогодні, 21 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела онлайн брифінг щодо епідемічної ситуації на Житомирщині.
07 Жовтня, 2021 р., 11:13
На цьому наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко 06 жовтня під час коментаря засобам масової інформації щодо вакцинації жителів області COVID-19.
07 Жовтня, 2021 р., 09:25
06 жовтня перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко надала коментар засобам масової інформації щодо епідеміологічної ситуації в області щодо COVID-19.
04 Жовтня, 2021 р., 12:36
На Житомирщині можна вакцинуватися у 5 центрах масової вакцинації: у місті Житомирі в Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі ТОВ «ОЛДІ – Житомир», а також –  у 125 пунктах щеплення у кожному районі та у кабінетах щеплень у медзакладах охорони здоров’я первинної ланки.
01 Жовтня, 2021 р., 15:58
30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято доброти та  милосердя  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.
01 Жовтня, 2021 р., 14:55
Нас багато. Ми різні. Кожен – зі своєю історією та власною думкою. Ми сперечаємося й миримось, тримаємо за руку й підставляємо плече. Дихаємо на повні груди, сміємося й плачемо. І все це робимо щиро, від душі. Бо такі вже ми є. І це – в нашій ДНК.
01 Жовтня, 2021 р., 09:04
Сьогодні, 30 вересня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела брифінг щодо епідеміологічної ситуації в області та проведення вакцинації проти COVID-19.
28 Вересня, 2021 р., 14:39
Цьогоріч виповнюються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року.
17 Вересня, 2021 р., 14:14
Сьогодні, 17 вересня, перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко провела брифінг щодо енерготарифів в опалювальному сезоні 2021/2022.