Відео

Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня соборності України 2020

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці 24.01.2020

02 Березня, 2022 р., 12:16
Зухвальця, який вломився до замкненого магазина у місті, затримали поліцейські уночі 2 березня. Нині триває з'ясування обставин. Близько 2 ночі чоловік ломом розбив скло у магазині в м. Малині та потрапив усередину приміщення. Поліцейські затримали зухвальця, як з'ясувалось, 38-річного місцевого жителя. За словами чоловіка, він негайно потребував цигарок.
02 Березня, 2022 р., 09:47
Нещодавно на одному з блокпостів виникла ситуація, про яку було повідомлено в соціальній мережі Фейсбук. Тримаючи на контролі події в Коростенському районі, начальником Коростенської районної військової адміністрації Юрієм Тарасюком було проведено перевірку та відновлено нормальну роботу блокпосту.
01 Березня, 2022 р., 07:43
Російські сили сьогодні жорстоко обстріляли Харків із реактивної артилерії. Це однозначно воєнний злочин. Мирне місто. Мирні житлові райони. Жодного військового об’єкта. Десятки записів очевидців доводять, що це – не окремий помилковий залп, а свідоме знищення людей. Росіяни знали, куди стріляють.
21 Січня, 2022 р., 09:40
До Дня Соборності України архівним відділом і відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації було підготовано невеличкий відеоролик та он-лайн виставку про події, які стали передумовою проголошення Акта злуки Української Народної Республіки із Західно-Українською Народною Республікою.
20 Січня, 2022 р., 12:31
Мультфільм створено ГО «Безбар’єрність» в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».
20 Січня, 2022 р., 12:15
На цьому сьогодні, 20 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.
19 Січня, 2022 р., 10:42
22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
17 Січня, 2022 р., 13:02
На цьому сьогодні, 17 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.