Відео

Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня соборності України 2020

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці 24.01.2020

22 Липня, 2021 р., 13:06
Фонд державного майна України повністю змінив підходи у приватизаційному процесі. Приватизація – прозора, доступна та зручна!
14 Липня, 2021 р., 16:26
Сьогодні, 14 липня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський провів брифінг щодо відкриття з 01 липня ринку обігу землі cільськогосподарського призначення в рамках подальшої реалізації земельної реформи, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.
14 Липня, 2021 р., 09:45
Наразі пріоритетним завданням Міністерства освіти і науки України є процес вакцинації працівників сфери освіти, що дасть змогу розпочати освітній процес в очному форматі.
16 Червня, 2021 р., 16:23
Фермерське господарство «Данько», що розташоване на території Олевської міської територіальної громади с. Радовель Коростенського району є прикладом наполегливої, злагодженої праці справжніх господарів своєї землі – сім’ї Беланів.
09 Червня, 2021 р., 16:23
Цього тижня Президент України Володимир Зеленський відкрив Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія», який триватиме у Києві до 9 червня.
03 Червня, 2021 р., 13:56
02 червня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко взяв участь у прямому ефірі телеканалу “UA: ЖИТОМИР”.
28 Травня, 2021 р., 14:18
Увечері 27 травня жителів міста Коростеня сколихнула новина про те, що в центрі міста через паркани стрибає дика травоїдна тварина.
27 Травня, 2021 р., 09:18
В Україні триває імунізація від COVID-19. Так, станом на 26 травня від початку вакцинальної кампанії щеплено 987 193 особи, з яких 37 085 – у Житомирській області.
24 Травня, 2021 р., 13:38
Сьогодні, 24 травня, визначено переможців онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!» у номінаціях: відео, малюнок, фото та поробки. Про це повідомив директор Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Юрій Прокопець під час онлайн-брифінгу в облдержадміністрації.
22 Травня, 2021 р., 09:41
21 травня за участі начальника відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергія Березовського відбувся брифінг на тему «Як проходить вакцинація від COVID-19 населення Житомирської області».