Логотип Diia Державний Герб України

Відео

Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня соборності України 2020

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці 24.01.2020

28 Грудня, 2022 р., 09:41
Про роботу Коростенської центральної районної лікарні Ушомирської сільської ради та її нове, сучасне обладнання розповідають високопрофесійні лікарі медичного закладу.
23 Грудня, 2022 р., 18:42
Коростенська центральна районна лікарня щоденно оновлюється, працює для людей, жителів великого Коростенського району. Тут вас зустрінуть лікарі – професіонали вищої категорії, а також новий сучасний ремонт палат та приміщень для пацієнтів, оновлене сучасне медичне обладнання, що дозволяє провести високоякісну діагностику та лікування.
17 Грудня, 2022 р., 14:18
Висококваліфіковані медичні працівники та їх умови праці, нове, сучасне, професійне та якісне медичне обладнання 2021-2022 випуску років - пріоритетне питання в Коростенській центральній районній лікарні Ушомирської сільської ради.
14 Грудня, 2022 р., 16:50
До Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в Коростенському районі пройшло ряд заходів. Начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк відзначив ліквідаторів, які беруть активну участь в житті району.
13 Грудня, 2022 р., 08:19
КНП «Коростенська центральна районна лікарня» Ушомирської сільської ради є частиною незламної Української Державності, котра в стінах своєї великої медичної родини зберігає життя.
06 Грудня, 2022 р., 17:20
Державний портал “Діти війни” – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи.
21 Листопада, 2022 р., 10:09
Шановні громадяни України! Ми відзначаємо сьогодні День Гідності та Свободи. Свято, яке показує, що для нас гідність і свобода – це свято. Відповідь на питання, хто такі українці і що для них головне.
11 Листопада, 2022 р., 12:25
Станом на 11 листопада окупанти депортували на територію росії 11028 українських дітей. Такі дані оприлюднено на державному порталі “Діти війни”.
16 Вересня, 2022 р., 09:05
З метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки,Державне агентство  розвитку туризму України організовує  соціальну рекламну кампанію під гаслом «Надихнись Україною!»
11 Вересня, 2022 р., 11:42
Для України і українців цей час злився в один сконцентрований потік напруженого протистояння, єдності та впевненості, що кожен наступний день наближає нас до Перемоги. Щодня перед нами постають нові виклики, кожна хвилина нашої боротьби народжує нових Героїв.