Відео

Звернення Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня соборності України 2020

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці 24.01.2020

28 Червня, 2023 р., 08:41
Українці щороку вшановують головний закон країни у День Конституції України 28 червня. Конституція України визначає наш шлях як демократичної держави, гарантує права та свободи українців та закріплює їхні обов'язки.
20 Червня, 2023 р., 13:16
Інформаційна кампанія #Шахрай Гудбай
20 Червня, 2023 р., 13:02
Інформаційна кампанія #Шахрай Гудбай
18 Травня, 2023 р., 17:59
Що означає вишиванка для вас? Невже це просто святковий одяг? Ми дізнались у дітей та дорослих Михайлівської гімназії Коростенського району.
27 Квітня, 2023 р., 09:35
Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України зняло вже другий фільм  з циклу про мобілізацію. Цей - про базову підготовку мобілізованих.
11 Квітня, 2023 р., 10:08
У відео та зовнішній рекламі використали надихаючі рядки Лесі Українки.
28 Березня, 2023 р., 10:50
У відповідь на численні домисли, фейки та дезінформацію, хочемо розповісти вам, як насправді проходить мобілізація в Україні.
25 Березня, 2023 р., 10:53
United24 Media випустили ролик, присвячений бойовому шляху «Азову»: від добровольчого батальйону у 2014 році до бригади в складі Національної гвардії України .
25 Березня, 2023 р., 10:44
Слава, якої не хотіли. Відомість, якої не прагнули. Але їхні назви тепер знає весь світ. Маріуполь, Херсон, Буча, Бахмут... Цей перелік незмірний. Упродовж цього року українські міста та села були на вустах цілого світу. Світлини на обкладинках найвідоміших газет та журналів, репортажі на найбільших телеканалах світу.