КНП "Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради"

Сторінка у Фейсбуці

Онкозахворювання легше попередити, ніж вилікувати - поради лікаря

Автомобіль швидкої медичної допомоги для Коростенської районної лікарні

11 Грудня, 2020 р., 08:37
Всесвітній день хворого на бронхіальну астму має щорічний характер і проводиться 11 грудня. Бронхіальна астма - одне з найбільш поширених хронічних захворювань у світі. За статистикою більше 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають цим захворюванням.
14 Листопада, 2020 р., 09:34
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в 2000 році на Землі проживало 150 мільйонів діабетиків. Ця дата відзначається щорічно з 1991 року в день народження Фредеріка Бантінга, канадського фізіолога, який відкрив спільно з професором Джоном Маклеодом гормон інсулін. Всесвітній день боротьби з захворюванням на цукровий діабет відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/61/225.
31 Серпня, 2020 р., 10:40
Відділення організовано для надання своєчасної ефективної та якісної лікувально-діагностичної, профілактичної, реабілітаційної допомоги на рівні максимально наближеному до стаціонарної допомоги в разі відсутності медичних показів для стаціонарного лікування і потреби в цілодобовому перебуванні пацієнтів в лікарняних умовах або які не можуть бути госпіталізовані з причин побутово-соціального характеру.
19 Червня, 2020 р., 08:43
На базі КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» з 01.04.2020 року розпочало роботу неврологічне відділення з наданням спеціалізованої медичної допомоги згідно до укладеного контракту  з Національною службою здоров’я України на пакет медичної допомоги  «Медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах».
18 Червня, 2020 р., 12:02
Відділення забезпечене новітнім сучасним обладнанням. Працюють досвідченні лікарі: хірурги, дитячий хірург, гінеколог, реаніматолог, хірургічні сестри медичні.
26 Травня, 2020 р., 12:26
Розуміючи важливість підтримки медичних працівників та необхідності забезпечення їх потреб, до медичних закладів надходить допомога від різних установ, організацій, громадських та благодійних організацій.
28 Квітня, 2020 р., 09:00
Краснуха — це вірусне інфекційне захворювання. У 2019 році в Україні захворюваність на краснуху зменшилася на 45%. Протягом року захворіло 138 людей. Інтенсивний показник на 100 000 населення склав 0,33. Для порівняння, 2018 року захворіло 235 людей, а інтенсивний показник становив 0,55.
22 Квітня, 2020 р., 11:07
Придбання медичного обладнання стало можливим завдяки підтримці районної влади, а саме голів Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради Юрія Тарасюка і Василя Клименка, депутатів Коростенської районної ради, голів Ушомирської та Кожухівської сільських рад Людмили Малої і Світлани Васьківської, представників відповідального бізнесу.