Підприємництво

Як громаді відкрити інформаційний пункт підприємця

Посібник про відкриття інформаційного пункту підприємця

01 Березня, 2024 р., 12:09
ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств харчової промисловості. 12 березня відвідаємо Бердичівський пивоварний завод та крупозавод «Озерянка». У рамках проєкту «Доступна бізнес-освіта» за підтримки EU4Business планується відвідування цих місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності, задля обміну досвідом.
27 Лютого, 2024 р., 17:30
Уряд спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, Радою бізнес-омбудсмена запустили комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні”, яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Вона працює на базі pulse.gov.ua. Про це було оголошено під час презентації Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента України.
26 Січня, 2024 р., 09:13
У грудні 2023 р. Європейська Комісія схвалила приєднання України до програми міжрегіонального співробітництва Interred Europe (далі — Програма), яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу. Бюджет Програми складає 379 млн. євро.
25 Січня, 2024 р., 10:07
Відкрито набір на третю хвилю проєкту SEED, який допоможе втілити ваші найкращі бізнес-ідеї!
23 Січня, 2024 р., 13:58
Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Ukrainian Humanitarian Fund (UHF) розпочинає набір учасників на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку».
22 Січня, 2024 р., 10:01
У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.
13 Грудня, 2023 р., 16:06
Суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з початку 2023 року сплатили до місцевих бюджетів області 1,3 млрд гривень єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження цього платежу зросли на 269,9 млн гривень або 27 відсотків. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Житомирській області.
28 Листопада, 2023 р., 15:42
27-28 листопада Управління культури та туризму і Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації спільно із КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» Житомирської обласної ради, ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» в Житомирській області та Поліським національним університетом долучились до проведення хакатону «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультативних центрів туризму».
13 Жовтня, 2023 р., 09:40
Підприємці — основа міцної економіки. Тож розвиток бізнесу —  інвестиція в стабільне майбутнє. Зараз бізнес, орієнтований на права людини, — світовий тренд. Щоб масштабуватися та виходити на європейський ринок, треба відповідати міжнародним стандартам.