Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 4-44-98.

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00. Обідня перерва: з 13.00 до 14.00 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. І. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 4-44-89, факс. 9-62-70

Графік особистого прийому громадян керівництвом управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації на 2020 рік

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

08 Липня, 2020 р., 09:01
8 липня в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, його святкують в нашій країні з 2012 року. З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління. Родина не тільки наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, а гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян.
03 Липня, 2020 р., 15:41
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області повідомляє про те, що 03 липня 2020 року відбулася спільна нарада в Ушомирській сільській раді з питання надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям ОТГ із застосуванням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».
01 Липня, 2020 р., 12:17
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області  повідомляє про те, що 01 липня 2020 року керівництвом управління прийнято участь у вебінарі з питань надання соціальних послуг через ОТГ з 01.09.2020 року та створення Національної соціальної сервісної служби України, а також виконання нової постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 515 про забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, який провів Департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА.