Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 9-64-52.

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00. Обідня перерва: з 13.00 до 14.00 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. І. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 4-44-89, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

19 Лютого, 2021 р., 10:39
З метою обговорення проблемних питань у сфері гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, 18 лютого 2021 року Житомирською облдержадміністрацією проведено засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству в режимі онлайн.
15 Лютого, 2021 р., 15:09
Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітей- інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи послугами на санаторно-курортне лікування проводиться в межах бюджетних призначень та у порядку черговості.
28 Січня, 2021 р., 11:24
Урядом  постійно удосконалюються умови призначення житлової субсидії. Так у грудні 2020 року Урядом було прийнято кілька рішень щодо спрощення порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема:
25 Січня, 2021 р., 09:18
21 січня 2021 року відбулася нарада з начальниками та головними бухгалтерами Лугинського, Малинського, Народицького, Овруцького, Олевського управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та начальниками відділів, головними спеціалістами управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації щодо надання пільг, субсидій, всіх видів соціальних допомог та компенсацій окремим категоріям громадян в умовах реформування адміністративно – територіального устрою. Нараду провела начальник управління Лілія Ситнік.
11 Січня, 2021 р., 11:02
16 грудня 2020 року на засіданні Уряду удосконалено порядок надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг:
06 Січня, 2021 р., 09:59
5 січня 2021 року відбулася онлайн-нарада щодо надання пільг, субсидій, соціальних допомог та компенсацій окремим категоріям громадян в умовах реформування адміністративно – територіального устрою.
18 Грудня, 2020 р., 08:54
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області повідомляє про те,  що 17 грудня  2020 року  в приміщенні  управління відбулася  нарада  по питанню  надання окремих адміністративних послуг соціального характеру з 01.01.2021 року відповідно  постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1035  «Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України» мешканцям Горщиківської  сільської ради   та   застосування  програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» з 01.03.2021 року.
14 Грудня, 2020 р., 09:08
У 2021 році виповнюється 35 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС. На сьогоднішній день на обліку в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області перебувають 8293 постраждалих громадян, з них: 405 осіб потерпілі I категорії, захворювання яких пов'язане з наслідками аварії на ЧАЕС, 92 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.
11 Грудня, 2020 р., 16:15
11 грудня 2020 року у вебінарі щодо соціального захисту бездомних громадян в зимовий період 2020-2021 рр.. взяла участь начальник відділу персоніфікованого обліку пільг та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Валентина Матвійчук.
08 Грудня, 2020 р., 16:32
8 грудня 2020 року проведено онлайн-нараду щодо пільгового забезпечення окремих категорій громадян та організації надання соціальної підтримки населенню в умовах реформування адміністративно-територіального устрою.