Коростенська РДА » Управління соціальної політики Коростенської РДА
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
Управління забезпечує на території району реалізацію державної політики з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення, зокрема особам похилого віку, з інвалідністю, ветеранам війни (у тому числі постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації), особам на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисникам та захисницям України, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим особам, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб, які згідно законодавства мають право на пільги (крім пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу), соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.
Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48 Вихідні дні: субота, неділя
“Муніципальна няня” — це послуга догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку (або 6-річного віку у визначених випадках), що надається для підтримки батьків, опікунів дитини.
Міністерство соціальної політики України інформує, що постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи.
Створення комфортного середовища для навчання та розвитку дітей є надзвичайно важливим завданням для будь-якої громади. Коростенський міський центр соціальних служб, громадська організація «Відкрий своє серце» та Коростенський інклюзивно-ресурсний центр отримали цінну допомогу від UNICEF Ukraine – рекреаційні набори для розвитку та дозвілля дітей.
2 липня 18 дітей загиблих військовослужбовців ЗСУ з Білокоровицької, Горщиківсьої, Лугинської, Овруцької, Олевської, Чоповицької територіальних громад повернулися з літнього табору в Туксі (Естонія).
Постанова Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2024 р. №385 Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек”, “Український дитячий центр “Молода гвардія” і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, за принципом “гроші ходять за дитиною”.
За період роботи спеціалізованих служб у співпраці із суб’єктами взаємодії у сфері протидії та запобіганню домашньому насильству в Житомирській області проводяться психологічні обстеження постраждалих осіб та організація надання їм, за потреби, первинної психологічної підтримки, надається первинна консультаційна та психологічна допомоги.
22 червня 2024 року 42 дитини військовослужбовців з Житомирської області, з них 18 дітей із Коростенщини, вирушили до Естонської республіки на відпочинок. Це стало можливим на запрошення міської ради Таллінна, особисто його мера Михаїла Килварта та за підтримки благодійного фонду BGV.