Логотип Diia Державний Герб України

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення!

10 Січня, 2023 р., 13:12
За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, попри збройну агресію рф проти України, Уряд забезпечив стабільне фінансування всіх видів соціальних виплат у 2022 році.
05 Січня, 2023 р., 12:45
Для розбудови сильної громади, в якій дбають про кожну дитину, мешканця та мешканку необхідно побудувати найбільш дієву систему соціальних послуг, для цього кожна громада має здійснити 4 кроки:
02 Січня, 2023 р., 16:05
В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації з 2 січня 2023 року розпочинається прийом заяв батьків на оздоровлення дітей пільгових категорій згідно переліку документів (додається) для постанови на облік.
23 Грудня, 2022 р., 11:03
Перевірити, чи призначили допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, можна онлайн.
05 Грудня, 2022 р., 14:18
Управління соціальної політики Коростенської РВА просить звернути увагу, що Постановою КМУ від 15.11.2022 року №1320 затверджено «Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій», якими внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 року №214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану», а саме:
02 Грудня, 2022 р., 14:27
На період дії воєнного стану на території України значно спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тепер медико-соціальна експертна комісія (далі – МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності (Постанова Кабміну №225, Постанова Кабміну №390).
01 Листопада, 2022 р., 10:46
На  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  16  вересня 2022 року  № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”, проводиться  поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України.
01 Серпня, 2022 р., 15:07
Костянтин Кошеленко заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації нагадав, що дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери триває та прокоментував проміжні результати.
30 Липня, 2022 р., 08:15
Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
25 Липня, 2022 р., 12:47
Міністерство соціальної політики нагадує, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів щодо соціального захисту населення, а саме: