Логотип Diia Державний Герб України

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Управління забезпечує на території району реалізацію державної політики з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення, зокрема особам похилого віку, з інвалідністю, ветеранам війни (у тому числі постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації), особам на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисникам та захисницям України, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим особам, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб, які згідно законодавства мають право на пільги (крім пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу), соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48  Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Про затвердження Порядку обробки персональних даних в управліннi соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

«Про Державний бюджет на 2024 рік» передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 1 січня 2024 року

Колективниий договір 2022-2025

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення!

21 Лютого, 2024 р., 08:50
Протезування в Україні безоплатне для всіх, хто цього потребує. Держава оплачує встановлення якісних протезів, їх обслуговування та ремонт.
20 Лютого, 2024 р., 14:30
Розпочніть зі спокійної розмови: запитайте, що людина відчуває, що її тривожить. Скажіть, що реакції на стрес бувають різні й усі вони нормальні. Запропонуйте прості техніки самодопомоги: вправи для самозаспокоєння, наприклад на повільне дихання або ж на зменшення напруги в тілі.
20 Лютого, 2024 р., 08:27
Безбар’єрність –  визначений вектор розвитку українського суспільства.
19 Лютого, 2024 р., 16:12
Сьогодні відбувся захід, який став важливим кроком у підвищенні усвідомленості про ментальне здоров'я серед підлітків.
19 Лютого, 2024 р., 14:14
       Внутрішньо переміщені особи, яким продовжено виплату допомоги до 29.02.2024, та які відповідають критеріям Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 20.03.2022 № 332, можуть звертатися із заявою про продовження виплати допомоги починаючи з 1 лютого 2024 року.
14 Лютого, 2024 р., 15:59
Процес примірювання та приймання протеза в користування можна фіксувати на фото та відео! Така можливість передбачена в оновленому Порядку (https://bit.ly/42zFGuj) забезпечення допоміжними засобами реабілітації.
14 Лютого, 2024 р., 14:12
Прихисток на Житомирщині 13 лютого знайшли ще 11 вимушених переселенців з Донеччини, які прибули потягом до Бердичева. Серед них діти та особи з інвалідністю.
09 Лютого, 2024 р., 14:05
До 31 березня 2024 року пенсіонери, які стали ВПО до 24 лютого 2022 року, можуть пройти ідентифікацію.
08 Лютого, 2024 р., 14:56
Люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю зможуть упродовж трьох місяців отримувати додаткові виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП ООН)
06 Лютого, 2024 р., 12:01
5 лютого 2024 року евакуаційним потягом Покровськ – Житомирська область (м.Бердичів) прибуло 27 осіб, з них 8 дітей та 2 особи з інвалідністю.