Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 9-64-52.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення!

18 Жовтня, 2021 р., 11:22
Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
01 Жовтня, 2021 р., 13:38
У Житомирській області заплановано проведення виставки плакатів та малюнків учнів загальноосвітніх закладів «Ні – торгівлі людьми», «Моє життя – свобода!».
27 Вересня, 2021 р., 14:14
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі громадяни мають право самостійно обирати чи отримувати послуги із санаторно-курортного лікування чи отримувати компенсацію замість путівки.
23 Вересня, 2021 р., 11:50
Субсидія призначається виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг, які встановлено постановою Уряду від 06.08.2014 № 409 (зі змінами).
17 Вересня, 2021 р., 14:56
За результатами голосування в онлайн конкурсі, присвяченому до Дня батька найбільшу кількість впобобайок за вітальну відеолистівку в соціальній мережі фейсбук набрала учениця Липниківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів Боровська Марія, яка посіла перше місце.
16 Вересня, 2021 р., 19:08
15.09.2021 при районній державній адміністрації  проведено засідання комісії  з визначення напрямів та  об’єктів, на які у 2020 році буде  спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
10 Вересня, 2021 р., 10:43
Департаментом  соціального захисту населення   9 вересня 2021 проведено семінар-навчання для відповідальних осіб райдержадміністрацій, міських, сільських, селищних рад, до компетенції яких віднесені питання реалізації державної сімейної політики.
09 Вересня, 2021 р., 09:28
7 вересня 2021 року управлінням соціальної політики Коростенського району Житомирської області проведено  робочу нараду за участю  керівника та начальників  відділів управління.
03 Вересня, 2021 р., 09:45
Управління соціальної політики Коростенської РДА повідомляє, що постановою КМУ від 11.08.2021 року №835 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» внесено наступні зміни: після установлення лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я причинного зв’язку інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною з інвалідністю до 18 років, заклад охорони здоров’я у триденний строк зобов’язаний надіслати до органу соціального захисту населення за місцем проживання законного представника дитини з інвалідністю медичний висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я з установлення причинного зв’язку інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною з інвалідністю до 18 років.
05 Серпня, 2021 р., 09:38
30 серпня відзначається Міжнародний день жертв насильницького зникнення.