Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 9-64-52.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

15 Липня, 2021 р., 09:00
Основна мета проєкту –сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.
12 Липня, 2021 р., 11:08
Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, розпочинає інформаційну кампанію щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі присвячену Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня).
08 Липня, 2021 р., 10:24
8 липня в Україні відзначається День родини.
02 Липня, 2021 р., 14:15
Відповідно до Указу Президента України від 7 травня 2021 року № 188 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 50 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 10 жінкам з Коростенського району.
20 Червня, 2021 р., 10:02
Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі – Твій тато. Це він турботливо вкривав Тебе, маленького, теплою ковдрою на ніч, це його веселі жарти перетворювали вихідні на суцільний згусток позитиву. Саме татові натруджені руки помагали Тобі змайструвати першу в житті годівничку, а його гострий розум завжди виручав під час розв’язання підступної задачки.
14 Червня, 2021 р., 08:26
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року за № 1057 (зі змінами) затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
14 Червня, 2021 р., 08:17
08 Червня, 2021 р., 16:23
8 червня 2021 року проведено нараду за участю голови, спеціалістів Лугинської селищної ради, старост старостинських округів, спеціалістів відділу №2 управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області по питанню змін чинного законодавства щодо надання житлових субсидій.
03 Червня, 2021 р., 11:45
2 червня начальник управління соціальної політики райдержадміністрації Лілія Ситнік, начальник відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог Мирослава Савчук взяли участь у вебінарі Мінсоцполітики України та Національної соціальної сервісної служби України.
01 Червня, 2021 р., 10:19
28 травня 2021 року в селі Норинці Коростенського району проведено схід за участю голови Народицької селищної ради, спеціалістів управління пенсійного фонду України в Житомирській області, відділу №1 управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.