Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення!

20 Травня, 2022 р., 11:10
Управлінням соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації розпочато роботу  по оздоровленню осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, захворювання яких пов’язано з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС.
12 Травня, 2022 р., 11:55
Спікером виступив офіцер соціальної політики ЮНІСЕФ Піщейко Вадим. До самого семінару долучилися директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Грищук, представники профільних структурних підрозділів ОДА Світлана Бойм та Анна Антіпова та представники профільних структур 66 територіальних громад області.
02 Березня, 2022 р., 12:04
Управлінням соціальної політики Коростенської РДА забезпечено нарахування державних соціальних допомог на березень 2022 року всім одержувачам Коростенського району.
02 Березня, 2022 р., 09:38
Управлінням забезпечено нарахування державних соціальних допомог на березень 2022 року всім одержувачам Коростенського району.
25 Лютого, 2022 р., 10:13
Міністерство соціальної політики разом з Національна соціальна сервісна служба України та регіональними департаментами соціального захисту перезапускають роботу програми «Допомога поруч» для забезпечення життєвих потреб переміщених осіб, в першу чергу, з вразливих категорій.
22 Лютого, 2022 р., 09:38
Наказом Міністерства соціальної політики України від 31.01.2022 р. №50 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.02.2022 р. за № 207/37543) «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік»,  затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік.
28 Січня, 2022 р., 14:22
28 січня 2022 року заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктором Градівським проведено онлайн-нараду щодо впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.
28 Січня, 2022 р., 11:55
27-28 січня 2022 року на підставі статті 101 Конституції України, статті 13 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», на виконання Плану заходів із реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2022 рік головним спеціалістом відділу прав ветеранів Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергієнко Дмитром Володимировичем здійснено моніторинг реалізації соціальних прав ветеранів війни, осіб, звільнених з військової служби, в тому числі учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил та членів їх сімей в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.
27 Січня, 2022 р., 14:31
21 грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України представило освітній курс «Безбар’єрна грамотність». Це 8 серій тривалістю    6-10 хвилин кожна про основні принципи безбар’єрності. Пісял перегляду освітнього курсу та успішного проходження тесту на сайті генерується сертифікат, який підтверджує проходження навчання.
25 Січня, 2022 р., 10:31
22  лютого 2022 року об 11-00 годині  Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів планує провести  «круглий стіл» на тему: «Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації».