Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 9-64-52.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: з 13.00 до 13.48 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 9-64-52, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

07 Травня, 2021 р., 09:47
Багатодітним сім’ям надаються такі пільги:
05 Травня, 2021 р., 15:20
Ми продовжуємо відповідати на актуальні запитання. Розпочинаємо блок відповідей про соціальну підтримку багатодітних сімей.
28 Квітня, 2021 р., 13:02
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року за № 1057 (зі змінами) затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
15 Квітня, 2021 р., 10:17
Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України є закладом, що надає послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) таких осіб.
08 Квітня, 2021 р., 15:04
Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області повідомляє, що 7 квітня 2021 року під головуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Кириченка проведено виїзні засідання комісії з розгляду звернень щодо призначення населенню житлових субсидій по відділах управління №2 смт Лугини та №3 м. Олевськ.
02 Квітня, 2021 р., 15:42
Департаментом праці, соціальної та сімейної політики 2 квітня 2021 проведено семінар-навчання для відповідальних осіб райдержадміністрацій, міських, сільських, селищних рад, до компетенції яких віднесені питання видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
02 Квітня, 2021 р., 09:12
З метою обговорення стан розроблення обласних планів дій, базові показники 1 квітня Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації проведено в режимі онлайн спільне засідання відповідальних виконавців обласного плану заходів «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.
30 Березня, 2021 р., 16:13
По всіх регіонах України проходить XVІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» від гаслом «Здорові немовлята» з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.
19 Березня, 2021 р., 16:08
З метою належного проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року, сьогодні, 19 березня Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації проведено в режимі онлайн спільне засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей та засідання обласної комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей з членами обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.
19 Березня, 2021 р., 15:33
19 березня 2021 року департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрацїї проведено вебінар з питань організації надання базової послуги денного догляду, в якому взяли участь перший заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Сергій Кириченко та спеціалісти управління соціальної політики Коростенської РДА.