Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Основним завданням управління соціальної політики є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території району у сферах соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці та зайнятості населення; соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, та тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових; соціальної підтримки населення, яке має право на пільги через призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій, субсидій; соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та соціальний захист  військових – учасників АТО та їх сімей, внутрішньо переміщених осіб; організацію соціального обслуговування населення та надання соціальних послуг; нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей; протидії домашньому насильству; забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Картинки по запросу управління праці

Начальник управління - Ситнік Лілія Володимирівна т. 4-44-98.

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00. Обідня перерва: з 13.00 до 14.00 (крім громадської приймальні). Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. І. Франка, 5

Ел. адреса: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Телефони: (04142) 4-44-89, факс. 9-62-70

Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації

Наказ "Про затвердження Порядку складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації"

Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації.

26 Листопада, 2020 р., 21:36
25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства». Прояви насильства супроводжують людство з давніх-давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.
26 Листопада, 2020 р., 10:23
З нагоди старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада відбулася прес-конференція. Головною метою якої є привернення уваги громадськості та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених питань.
25 Листопада, 2020 р., 15:49
25 листопада 2020 року проведено засідання обласного Комітету для забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури.
24 Листопада, 2020 р., 16:36
23 листопада 2020 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка проведено онлайн-конференцію з питань підведення підсумків перевірки надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива із застосуванням критеріїв виявлення зловживань і помилок з боку отримувачів, що відбулася в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.
13 Листопада, 2020 р., 11:48
Нещодавно ми розповідали про те, що в рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації було проведено районний конкурс соціальної реклами.
23 Жовтня, 2020 р., 09:11
З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, а також з метою необхідності консолідації зусиль органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості у напрямі запобігання та протидії домашньому насильству, 21.10.2020 р. департаментом праці, соціальної та сімейної політики проведено засідання круглого столу в режимі онлайн.
20 Жовтня, 2020 р., 11:05
Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» - ініціатор створення проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих», який є частиною великого проєкту «Країна без бар’єрів». Задум і розробка проєкту для нечуючих належить слабочуючій особі з інвалідністю, який створив програму - перекладач з жестової мови.
19 Жовтня, 2020 р., 13:04
12 вересня 2020 року відбувся Перший Всеукраїнський Установчий Собор Родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті Захисників України, на якому розглядалися такі питання:
16 Жовтня, 2020 р., 12:11
16 жовтня 2020 року управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації взято участь у вебінарі, який проводив департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрацїї.
11 Вересня, 2020 р., 16:58
Урядом прийнято постанову від 29.07.2020 №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», якою затверджено «Порядок та умови реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках».