Коростенське районне управління поліції

Начальник Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковник поліції

Дмитро Васильович Гаращенко

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5
Телефон(и): (04142) 9-63-48
Email: 06_09@zt.npu.gov.ua
Офіційний сайт: https://zt.npu.gov.ua

На Коростенщині затримали жінку, що хотіла вкрасти пральну машину

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці

На Коростенщині поліція викрила двох мотоугонщиків

16 Червня, 2021 р., 15:52
Порушниками Правил дорожнього руху є не тільки водії транспортних засобів,а й пішоходи. Так з початку року корост енські правоохоронці склали понад 140 адмінматеріалів за ч.1 ст.127 КУпАП відносно пішоходів, які переходили проїжджу частину дороги у невстановлених місцях.
07 Червня, 2021 р., 09:34
Правоохоронці повідомляють про небезпечну спам-розсилку нібито від державних установ.
02 Червня, 2021 р., 11:14
1 червня із Міжнародним Днем захисту дітей поліцейські Коростенського районного управління поліції привітали дітлахів Ушомирської територіальної громади.
24 Травня, 2021 р., 13:32
У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Коростенського районного управління поліції завітали до учнів закладів середньої освіти. Учасниками таких заходів стали учні Грозинської гімназії та Ушомирського ліцею.
22 Травня, 2021 р., 08:43
У негоду, що вирувала на початку тижня, поліцейські сектору реагування Коростенського РУ поліції допомогли у дорожній біді водієві з Київщини.
21 Травня, 2021 р., 11:28
Поліцейські сектору з протидії домашнього насильства, ювенальної превенції  та дільничні офіцери поліції систематично проводять профілактичні бесіди у навчальних закладах. Нещодавно учасниками таких заходів стали учні Грозинської гімназії.
20 Травня, 2021 р., 15:04
20 травня, у День української вишиванки, правоохоронці вшанували український оберіг та символ нації. Для цього перед початком робочого дня вони провели тематичну фотосесію.
07 Травня, 2021 р., 14:22
Працівники сектору реагування патрульної поліції Коростенського районного управління нагадують, згідно з ч. 1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП, непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху, тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу 255 грн.
07 Травня, 2021 р., 13:51
З 1 травня 2021 року розпочався комплекс профілактичних заходів покликаний попередити ДТП за участю водіїв мототранспорту, вберегти життя мотоциклістів та знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму.
30 Квітня, 2021 р., 12:41
Напередодні тривалих святкових вихідних правоохоронці нагадують громадянам про елементарні правила безпеки, яких слід дотримуватись, щоб не потрапити у неприємні ситуації. Будьте обережними під час дальніх поїздок автотранспортом і відпочинку на природі, не залишайте без уваги та нагляду дітей. Не забувайте про карантинні обмеження.