Коростенське районне управління поліції

Начальник Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковник поліції

Дмитро Васильович Гаращенко

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5
Телефон(и): (04142) 9-63-48
Email: 06_09@zt.npu.gov.ua
Офіційний сайт: https://zt.npu.gov.ua

На Коростенщині затримали жінку, що хотіла вкрасти пральну машину

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці

На Коростенщині поліція викрила двох мотоугонщиків

16 Жовтня, 2023 р., 14:30
Пропонують замінити старі купюри на нові? Переконують, що це необхідно через проведення так званої «грошової реформи» Це шахраї!
19 Вересня, 2023 р., 08:20
Війна однозначно має негативний вплив на суспільство в різних аспектах. Одним із них є безпека у домівках.
01 Серпня, 2023 р., 08:23
Поліція вкотре закликає бути обережними під час торгівлі на інтернет-майданчиках:
25 Липня, 2023 р., 10:48
Коли ми користуємося мобільними телефонами, то навіть не задумуємося над тим, що наш номер телефону можуть привласнити сторонні особи. Тож варто розібратися, як це може статися і які наслідки мати.
24 Липня, 2023 р., 09:50
В Україні почастішали випадки платіжного шахрайства із застосуванням фішингових посилань. Такі посилання ведуть на шахрайські сайти, які можуть бути дуже схожими на справжні вебресурси. Але насправді це – пастка, де викрадають конфіденційні дані користувачів.
19 Липня, 2023 р., 12:52
Ошуканці зазвичай телефонують або надсилають повідомлення про виграш авто, вартісного гаджета або значної суми грошей. А умовою отримання призу є сплата «податку», «вартості доставки» або «страховки». Причому сума такого відшкодування сягає кількох десятків тисяч гривень.
17 Липня, 2023 р., 09:27
Шахраї після отримання передоплати за неіснуючий товар намагаються привласнити всі кошти з рахунку покупця.
16 Липня, 2023 р., 19:47
Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку:
12 Липня, 2023 р., 10:45
Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.
11 Липня, 2023 р., 12:21
10 липня до відділення поліцій №2 (Олевськ) Коростенського райуправління надійшло повідомлення про вибух у лісовому масиві. Правоохоронці встановили, що місцеві жителі заїхали на заміновану територію, нехтуючи попереджувальними знаками та обмежувальними стрічками.