Коростенський відділ поліції України повідомляє

Начальник Коростенського відділу поліції, підполковник поліції

Дмитро Васильович Гаращенко

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5
Телефон(и): (04142) 9-63-48
Email: 06_09@zt.npu.gov.ua
Офіційний сайт: https://zt.npu.gov.ua

На Коростенщині затримали жінку, що хотіла вкрасти пральну машину

Поліція нагадує водіям про правила безпеки на дорогах під час ожеледиці

На Коростенщині поліція викрила двох мотоугонщиків

09 Вересня, 2020 р., 16:17
9 вересня у райцентрі сталася пригода на залізниці, у результаті якої травми отримала дитина. Відкрито кримінальне провадження. Триває встановлення усіх обставин.
09 Вересня, 2020 р., 16:15
Поліцейські мають обґрунтовані підозри щодо причетності місцевого підприємця до незаконної вирубки лісу у Коростенському районі. З пилорами вилучено необліковану деревину та обладнання для її обробки.
02 Вересня, 2020 р., 10:19
Уночі 30 серпня до поліції надійшло повідомлення про завдання поранення жителю с. Білошиці Коростенського району. В приватному будинку було виявлено загиблого 51-річного господаря з ушкодженням грудної клітини. За підозрою у нанесенні смертельної травми поліцейські затримали його дружину. Триває досудове розслідування.
31 Серпня, 2020 р., 19:01
31 серпня близько 15:20 надійшло повідомлення про пошкодження колії на перегоні Бехи-Сокорики у Коростенському районі Житомирщини. На місці події працюють поліцейські, вибухотехнічна служба ГУНП області, працівники регіонального Управління СБУ, рятувальники, залізничники. Також виїхали слідчо-оперативні групи Коростенського відділу поліції та ГУ Нацполіції Житомирщини. Проводиться ретельний огляд місця події та з’ясування обставин.
12 Серпня, 2020 р., 16:36
Коростенська пенсіонерка, повіривши незнайомцю, який назвався лікарем обласного медзакладу, віддала так званому кур’єру всі свої заощадження – 6 тисяч доларів США та 1 тисячу гривень. Жінка вважала, що таким чином допомагає рятувати життя своєму синові, який потрапив у ДТП.
10 Серпня, 2020 р., 11:49
Упродовж вихідних поліцейські Житомирщини розпочали розслідування двох випадків травмування дітей на автошляхах області. На Овруччині з травмами до лікарні потрапив 4-річний малюк, а у м.  Коростені – 11-річний школяр. Відтак правоохоронці закликають батьків дбати про безпеку дітей та нагадати їм Правила дорожнього руху.
08 Серпня, 2020 р., 20:21
Дорожньо-транспортна пригода сталася увечері 8 серпня у Коростенському районі на Житомирщині.  За попередніми даними, у результаті зіткнення маршрутного мікроавтобуса з вантажівкою загинуло четверо людей. Нині на місці події працюють слідчо-оперативні групи ГУНП області, Коростенського відділу поліції та патрульні поліцейські.
31 Липня, 2020 р., 10:40
Уночі, 30 липня, на Грозинському сміттєзвалищі затримали три вантажівки із львівським сміттям без документації.
15 Липня, 2020 р., 11:25
Нарковмісні рослини виявив на присадибній ділянці жителя одного із селищ дільничний офіцер поліції місцевого відділу. Рослини коноплі правоохоронці вилучили. Розпочато кримінальне провадження.
15 Липня, 2020 р., 09:10
13 липня до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про спробу крадіжки в одному з торгівельних закладів міста. На місці події небайдужі відвідувачі затримали і передали поліцейським місцеву жительку. Розпочато досудове розслідування.