Запобігання проявам корупції

09 Лютого, 2023 р., 17:05
Викорінення корупції необхідне для прозорого ведення бізнесу та відновлення економіки країни. Серіал «Антикорупція» розповідає про те, як саме напрацювати принципи доброчесної роботи українських компаній.
14 Грудня, 2022 р., 10:58
За результатами опитування пацієнтів у 2019 році, більшість з них не отримали препаратів за державною програмою «Доступні ліки». Майже половина респондентів була вимушена сплатити лікування самостійно, тоді як інша частина взагалі мала відмовитися від повноцінного лікування через брак коштів.
14 Грудня, 2022 р., 10:53
Пропонуємо переглянути освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта, щоб вміти протидіяти корупції на всіх рівнях. Дізнайтеся, до яких органів варто звертатися та на який захист мають право викривачі корупції.
16 Травня, 2022 р., 11:20
Порядок перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій (далі – Порядок) затверджено наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 20.08.2021 № 539/21.
27 Квітня, 2020 р., 16:16
Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило особливості відображення відомостей про доходи, у тому числі подарунки, які були отримані суб’єктом декларування або членами його сім’ї упродовж звітного періоду. Інформацію оприлюднили у прес-службі НАЗК.
07 Лютого, 2020 р., 11:10
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
30 Січня, 2020 р., 10:11
Відповідно до абзацу четвертого статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у 2020 році становить: