Запобігання проявам корупції

27 Квітня, 2020 р., 16:16
Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило особливості відображення відомостей про доходи, у тому числі подарунки, які були отримані суб’єктом декларування або членами його сім’ї упродовж звітного періоду. Інформацію оприлюднили у прес-службі НАЗК.
07 Лютого, 2020 р., 11:10
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
30 Січня, 2020 р., 10:11
Відповідно до абзацу четвертого статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у 2020 році становить: