Здорова нація

16 Лютого, 2023 р., 09:11
З 11 по 12 лютого проходив чемпіонат Житомирської області із загально-фізичної підготовки серед спортсменів з веслування на човнах «Дракон».
14 Лютого, 2023 р., 08:31
Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.
27 Грудня, 2022 р., 11:29
19 Грудня, 2022 р., 17:33
З 16 по 18 грудня у плавальному басейні КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» Житомирської обласної ради пройшло два традиційних турніри з плавання — «Разом до перемоги», 79-й річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників. Змагання організовано за ініціативи заслуженого тренера України Костянтина Щеглова.
14 Листопада, 2022 р., 12:39
Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 11 листопада в місті Новоград-Волинський відбувся чемпіонат області з пара-армрестлінгу серед осіб з інвалідністю.
08 Листопада, 2022 р., 11:59
Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, спортсмени області вдало виступили на чемпіонаті України з пара-карате.
08 Листопада, 2022 р., 11:58
За інформацією Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, наша область посіла 3 командне місце на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років. Чемпіонат проходив впродовж 05-06 листопада у Києві.
02 Листопада, 2022 р., 12:43
У спортивному комплексі «Поліського національного університету» 29 та 30 жовтня року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Житомирською обласною федерацією волейболу було організовано проведення чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодші.
12 Жовтня, 2022 р., 15:57
Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, цими вихідними Житомирщина булу насичена спортивними подіями.
05 Жовтня, 2022 р., 09:30
З 30 вересня по 02 жовтня у Житомирі проходив чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих та юніорів. Також у рамках чемпіонату відбувся щорічний спортивно-оздоровчий фестиваль із веслування на човнах «Поліський Дракон».