Коростенська районна бібілотека ім. М. Сингаївського

Діяльність припинена.

Книжково-ілюстративна виставка «Величний день єднання» до Дня Соборності України

Сільські книгозбірні Коростенщини провели цикл заходів до річниці бою під Крутами

«На Аскольдовій могилі українській цвіт…»

Творець казкових країн

Бібліотечні працівниці Коростенського району та Ушомирської і Горщиківської ОТГ здали електронну звітність в системі ЕСМаР

Читання книг – це завжди цікаве і захоплююче заняття! Читати нові книги – вдвічі приємніше

30 Липня, 2020 р., 11:56
Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу та зокрема і для України.
22 Червня, 2020 р., 10:00
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
21 Травня, 2020 р., 17:35
Сьогодні весь світ разом з Україною відзначає День вишиванки. Це прекрасне свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язаним до жодного державного чи релігійного. Це свято покликане до сприяння єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу і всіх українців, де б вони не були. Саме тому бібліотекарки Коростенського району долучилися до свята, одягнувши на роботу свої власні найрізноманітніші вишиті сорочки.
21 Травня, 2020 р., 17:24
Святковим доповненням Дня вишиванки для нашої районної книгозбірні стала зустріч з нашою найкращою читачкою, поетесою – аматоркою Марією Берляк, яка зачитала нам свої власні вірші про вишиванку.
21 Травня, 2020 р., 17:14
Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається родина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, добре слово сусіда, незамулена криниця,бабусина вишиванка, – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.
18 Травня, 2020 р., 11:29
Історія людства не знала такої тотальної депортації народів, яку проводив сталінський режим у 40-ві роки ХХ ст. Не обминула лиха доля  і кримських татар, лише за кілька днів 18-20 травня 1944 року, весь кримськотатарський народ був насильно виселений радянською владою зі своєї історичної Батьківщини – Криму.
24 Квітня, 2020 р., 08:37
З кожним роком все далі відходять у минуле події, пов’язані з аварією на Чорнобильській АЕС, – найбільшою у світі техногенною та екологічною катастрофою. Дляукраїнського народу, зокремачисельної армії переселенців і власне самих ліквідаторів, Чорнобиль назавжди залишатиметься незагоєною раною.
01 Квітня, 2020 р., 15:41
Під час оголошеного карантину колектив бібліотеки займається внутрішніми роботами: упорядковуються та поновлюються новими матеріалами книжкові виставки, каталоги та картотеки, проводиться робота з книжковим фондом – вилучається морально застаріла та фізично зношена література та складаються акти для списання цих книг. Бібліограф та методист має тепер більше часу для того щоби написати нові сценарії та розробляти новіметодичні матеріали (теми цих матеріалів ми висвітлимо пізніше).
19 Березня, 2020 р., 11:35
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає українська письменниця, поетеса, культоролог, громадська діячка Ліна Василівна Костенко.