Наказ  відділу освіти, охорони

04.01.2023 р. № 2

Графік

проведення особистого прийому громадян

начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони  здоров’я, культури та спорту Коростенської районної  державної адміністрації  Житомирської області

Назва посади

Прізвище, ім’я та по батькові

День, час

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Митюк Василь Дмитрович

Щовівторка    09.00-13.00

Щочетверга

14.00-16.00

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Сидоренко Жанна Аркадіївна

Щопонеділка    09.00-14.00

День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

22 Липня, 2024 р., 14:43
Цього року абітурієнти, які вступатимуть на контрактну форму навчання, вперше отримають додаткову фінансову підтримку від держави. Державний грант частково покриє вартість навчання — від 15 тисяч щорічно протягом тривалості навчання. А отримати кошти можна буде через Дію.
10 Липня, 2024 р., 14:38
Нещодавно начальник Коростенської РВА Олег Рябой з робочим візитом відвідав Лугинську громаду та передав рекреаційні набори від UNICEF Ukraine до інклюзивно-ресурсного центру та будинку дитячої творчості Лугинської селищної ради.
09 Липня, 2024 р., 15:47
Діти – це наше майбутнє, тому маємо дбати про їх найкращий розвиток.
08 Липня, 2024 р., 16:07
Нещодавно взяв участь у робочій зустрічі із представниками ПРООН щодо результатів реалізації проєкту «EU4UA Schools» в закладах освіти Коростенської громади.
08 Липня, 2024 р., 15:43
Цього року  випускники закладів середньої освіти Житомирщини продемонстрували високі показники складання національного мультипредметного тесту (НМТ). Загалом 77 учасників отримали 200 балів хоча б з одного предмета.
06 Червня, 2024 р., 17:33
У співпраці з ЮНІСЕФ МОН розробило 4 типові проєкти повторного використання.
05 Червня, 2024 р., 15:06
Міністерство освіти і науки України інформує про оновлення Порядку прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році.
04 Червня, 2024 р., 15:47
Заклади освіти вже можуть створювати довідки про здобувача освіти за даними ЄДЕБО за формою, визначеною додатком 9 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
27 Травня, 2024 р., 16:14
Міністерство освіти і науки України оприлюднило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. Затверджений наказом від 06 березня 2024 року № 266 документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.