Логотип Diia Державний Герб України

04.01.2023 р. № 2

Графік

проведення особистого прийому громадян

начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони  здоров’я, культури та спорту Коростенської районної  державної адміністрації  Житомирської області

Назва посади

Прізвище, ім’я та по батькові

День, час

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Митюк Василь Дмитрович

Щовівторка    09.00-13.00

Щочетверга

14.00-16.00

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Сидоренко Жанна Аркадіївна

Щопонеділка    09.00-14.00

День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

27 Травня, 2024 р., 16:14
Міністерство освіти і науки України оприлюднило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. Затверджений наказом від 06 березня 2024 року № 266 документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.
23 Травня, 2024 р., 14:47
У сучасних умовах суттєво зростають вимоги до підготовки професійних кадрів. З метою застосування на практиці теоретичних знань та практичних навичок, вдосконалення  майстерності і запровадження здорової конкуренції між здобувачами освіти  у процесі навчання,   Малинський фаховий коледж разом з ТОВ «Husqvarna Україна» започаткував конкурс майстерності «МАРАФОН  HUSQVARNA».
21 Травня, 2024 р., 15:22
Система освіти України продовжує функціонувати в умовах повномасштабної війни. росія й надалі завдає ударів по критичній інфраструктурі нашої країни, що призводить до обмежень у використанні енергоресурсів на всій території України. Це впливає на безпеку всіх учасників освітнього процесу і на заклади освіти.
20 Травня, 2024 р., 10:16
Начальник Коростенської РВА Олег Рябой завітав з робочим візитом до Малинського фахового коледжу та поспілкувався з педагогічним колективом і студентами закладу.
17 Травня, 2024 р., 09:32
Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з кар’єрою військового та отримати офіцерське звання пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів, в яких є можливість отримати, додатково до військової, ще й цивільну спеціальність.
13 Травня, 2024 р., 15:58
За кілька місяців у Олевській територіальній громаді відкриється перший ESTEAM-простір для молоді під назвою Ko_Laba.
23 Квітня, 2024 р., 09:31
Міністерство освіти і науки України презентувало звіт із Моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої і фахової передвищої освіти, які завершили навчання за державним або регіональним замовленням.
16 Квітня, 2024 р., 15:19
МОН презентує проєкт нового закону «Про професійну освіту», який закладе основу для майбутніх змін у сфері. Законопроєкт вже опублікований на сайті МОН для громадського обговорення, яке триватиме до 2 травня 2024 року.
02 Квітня, 2024 р., 12:32
Переможцями фінального етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали 13 учнів закладів освіти від Житомирської області.
18 Березня, 2024 р., 12:52
В Україні запускають ініціативу «Шкільний урок волонтерства», яка покликана надихнути підлітків займатися волонтерською діяльністю. В школах пройдуть 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені волонтери/активісти/вчителі розкажуть, що таке волонтерство та поділяться інструментами, які допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.