начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
№ з/п
Назва посади
Прізвище, ім’я та по батькові
День, час
1
Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту
Митюк Василь Дмитрович
Щовівторка 09.00-13.00
Щочетверга
14.00-16.00
2
Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту
Цього року Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» розширюють спортивний репертуар, додаючи новий вид спорту — гандбол. У сезоні 2024-2025 учні 5-8 класів матимуть можливість позмагатися у цій динамічній грі. Участь братимуть команди як хлопців, так і дівчат, що робить змагання ще більш інтерактивними та цікавими.
Новий навчальний рік багатий на важливі зміни, що мають покращити якість освіти. Серед ключових нововведень – повернення учнів до офлайн-навчання, гранти на вищу освіту та запуск застосунку “Мрія”.
Перші 40 шкіл розпочали навчальний рік з Мрією. Учителі, учні та батьки з пілотних шкіл уже тестують роботу застосунку та вебпорталу. Автоматичний конструктор розкладу, Мрія ID, оцінка олівчиком у журналі — тільки частина крутих функцій Мрії.
Держава планує повернути за парти щонайменше 300 000 учнів. Уряд працює над тим, щоб зробити якісну освіту доступною для кожної дитини, незалежно від того, де вона знаходиться. У школах будують укриття, а для громад закуповують автобуси.
Начальник Коростенської РВА Олег Рябой відвідав з робочим візитом Лугинську громаду та до Дня знань зустрівся з обдарованими та талановитими учнями — переможцями учнівських олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів.
В українських школах вже цього року працюватимуть інспектори Служби освітньої безпеки. Це не охоронці, а фахівці, які є посередниками між школою, батьками, дітьми та вчителями.
Чому це важливо, та які обовʼязки інспекторів, дивіться в інфографіці.
зміниЄ_освіта
З 1 вересня 2024 року у перших класах має бути не більше ніж 24 учні. Це нова норма, спрямована на реалізацію реформи "Нова українська школа". Такі зміни допоможуть зменшити навантаження на вчителів, забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня і відповідати їхнім особистим потребам у навчанні.
Детальніше – в інфографіці.
зміниЄ
Відповідно до п.2 ст.16 Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», п. 9 Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 364, місцеві державні адміністрації створюють і забезпечують роботу координаційних рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності на відповідній території.
У зв’язку із тим, що 01 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу вже існуючого проєкту.