День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

05 Червня, 2021 р., 09:57
04.06.2021 р. в Грозинській гімназії відбувся звіт директора закладу освіти, на якому Ігор Володимирович Хачренко доповідав присутнім про пророблену роботу та створення належних умов для забезпечення максимального доступу для здобуття якісної освіти за 2020-2021 навчальний рік.
02 Червня, 2021 р., 18:07
Другого червня до Михайлівської школи завітали голови батьківських комітетів класів, на шкільному подвір’ї зібрався весь колектив педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу навчального закладу.
12 Травня, 2021 р., 09:11
Якщо ви ще сумніваєтесь, чи варто захистити себе від коронавірусу, чи вам бракує інформації, рекомендуємо відвідати такі ресурси:
08 Травня, 2021 р., 08:56
8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ століття. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.
06 Травня, 2021 р., 09:25
З 6 до 18 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.
05 Травня, 2021 р., 11:52
З кожним роком все далі і далі відходять роки Другої світової війни. Все менше і менше серед нас залишається живих свідків, учасників тих трагічних подій.
28 Квітня, 2021 р., 14:41
Учні Михайлівської СЗШ впродовж 19-23 квітня взяли участь у проекті «Спільно Сильно – шкільний тиждень активізму" (#СпільноСильно #мріємотадіємо) в рамках програми «Мріємо та діємо», що впроваджувалася за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконувалася IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
19 Квітня, 2021 р., 11:58
Малинський лісотехнічний (фаховий) коледж запрошує вас відвідати 23 квітня дистанційно у вигляді відеоконференції на платформі Google Meet День відчинених дверей!
15 Квітня, 2021 р., 13:10
Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, яка надійшла до України 25 березня 2021 року.
13 Квітня, 2021 р., 12:43
В давнину найбагатшими країнами були ті, природа яких найбільш щедра; нині найбагатші країни - ті, в яких людина найбільш діяльна. Генрі Бокль