День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

13 Серпня, 2021 р., 15:29
Часто педагоги говорять слова, які точно не додають бажання навчатись, а навпаки демотивують та засмучують школярів.  Які фрази краще забути вчителям та чим можна замінити образливі слова:
04 Серпня, 2021 р., 10:22
03 серпня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів координаційну нараду з головами територіальних громад та керівниками місцевих органів управління щодо стану вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області.
26 Червня, 2021 р., 15:43
18 червня відбулось звітування директора Холосненської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. перед трудовим колективом та громадськістю.
05 Червня, 2021 р., 09:57
04.06.2021 р. в Грозинській гімназії відбувся звіт директора закладу освіти, на якому Ігор Володимирович Хачренко доповідав присутнім про пророблену роботу та створення належних умов для забезпечення максимального доступу для здобуття якісної освіти за 2020-2021 навчальний рік.
02 Червня, 2021 р., 18:07
Другого червня до Михайлівської школи завітали голови батьківських комітетів класів, на шкільному подвір’ї зібрався весь колектив педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу навчального закладу.
12 Травня, 2021 р., 09:11
Якщо ви ще сумніваєтесь, чи варто захистити себе від коронавірусу, чи вам бракує інформації, рекомендуємо відвідати такі ресурси:
08 Травня, 2021 р., 08:56
8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ століття. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.
06 Травня, 2021 р., 09:25
З 6 до 18 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.
05 Травня, 2021 р., 11:52
З кожним роком все далі і далі відходять роки Другої світової війни. Все менше і менше серед нас залишається живих свідків, учасників тих трагічних подій.
28 Квітня, 2021 р., 14:41
Учні Михайлівської СЗШ впродовж 19-23 квітня взяли участь у проекті «Спільно Сильно – шкільний тиждень активізму" (#СпільноСильно #мріємотадіємо) в рамках програми «Мріємо та діємо», що впроваджувалася за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконувалася IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.