День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

26 Січня, 2022 р., 16:23
Міністерство освіти і науки України надіслало засновникам і керівникам закладів освіти рекомендаційні листи щодо організації освітнього процесу.
12 Січня, 2022 р., 08:56
ЮНІСЕФ спільно з благодійним фондом «Інститут раннього втручання» та німецькими партнерами розробили таблицю для оцінки розвитку дітей до 3 років «Червоні прапорці».
10 Січня, 2022 р., 13:30
Команда Міністерства освіти і науки за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SKL International) підготувала інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів і бюджетів територіальних громад на 2022 рік.
06 Січня, 2022 р., 08:32
У середу, 5 січня 2022 року, розпочалась реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
04 Листопада, 2021 р., 14:03
Міністерство освіти і науки України затвердило графік підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Зареєструватися можна буде з 1 лютого, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.
18 Жовтня, 2021 р., 09:31
18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді.
21 Вересня, 2021 р., 09:43
В Україні триває вакцинація проти коронавірусної інфекції. Наразі всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.
13 Серпня, 2021 р., 15:29
Часто педагоги говорять слова, які точно не додають бажання навчатись, а навпаки демотивують та засмучують школярів.  Які фрази краще забути вчителям та чим можна замінити образливі слова:
04 Серпня, 2021 р., 10:22
03 серпня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів координаційну нараду з головами територіальних громад та керівниками місцевих органів управління щодо стану вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області.
26 Червня, 2021 р., 15:43
18 червня відбулось звітування директора Холосненської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. перед трудовим колективом та громадськістю.