Сектор освіти

Основним завдання сектору є: залучення до розроблення районної програми розвитку освіти педагогічних, науково-педагогічних працівників і спеціалістів. Відділ бере участь в утворенні і ліквідації навчальних закладів та установ освіти всіх форм власності. Скликає в установленому порядку районні, в т.ч. щорічні серпневі конференції педагогічних працівників, проводить семінари, наради керівників навчальних закладів та установ освіти з питань, що належать до його компетенції.

Начальник сектору - Митюк Василь Дмитрович  т. 4-22- 47.

Ел. адреси: osvita@krstrda.zht.gov.ua

День соборності України в Бехівській філії

22 січня заклади освіти Коростенського району відзначали День Соборності України

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

16 Січня, 2021 р., 09:40
У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі, повідомляє Міністерство освіти і науки України.
13 Січня, 2021 р., 11:18
Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2021 рік. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 23 грудня 2020 року.
05 Січня, 2021 р., 10:08
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
01 Грудня, 2020 р., 09:39
Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН 30 листопада 2020 року.
16 Листопада, 2020 р., 10:03
П'ять порад, як дитині критично оцінити інформацію, яку вона побачила або почула у засобах масової інформації, соціальних мережах чи від друзів:
19 Жовтня, 2020 р., 09:33
16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.
07 Жовтня, 2020 р., 12:07
З приходом золотої осені Михайлівський ДНЗ «Сонечко» задзвенів дитячими голосами, сміхом, веселими піснями. Нарешті наш колектив зміг знову огорнути любов'ю та піклуванням найменших і найважливіших – дітей, маленьких українців.
01 Вересня, 2020 р., 16:12
Меблі (стіл учнівський 1-місний з полицею, антисколіозний та стілець) для всіх першокласників Коростенського району закуплено за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та співфінансування в розмірі 10% з районного бюджету.
28 Серпня, 2020 р., 09:38
До Коростенської районної державної адміністрації надходить велика кількість запитань щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Коростенського району на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID–19. Роз`яснення надають спеціалісти сектору освіти Коростенської РДА.
05 Серпня, 2020 р., 09:25
Вступникам, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет через помилки у документах про повну загальну середню освіту, необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором ЄДЕБО ДП “Інфоресурс”), надіславши на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua відповідного електронного листа.