Державні соціальні допомоги (житлові субсидії, допомоги, пільги, компенсації)

НОВИЙ  УРЯДОВИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

Нові розміри прожиткових мінімумів та державних соціальних допомог на 2020 рік

До уваги пільговиків району!

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Про організацію санаторно-курортного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян у 2020 році

15 Травня, 2020 р., 15:17
Кабмін визначив особливості надання житлових субсидій у період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Про це йдеться у постанові від 25 березня 2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій».
14 Квітня, 2020 р., 15:23
З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:
28 Лютого, 2020 р., 08:58
Щомісячно комунальні підприємства надають Ощадбанку дані щодо обсягів спожитих комунальних послуг кожним одержувачем субсидії. На підставі цієї інформації Ощадбанк перераховує кошти за субсидією комунальним підприємствам до 18 числа кожного місяця.
20 Лютого, 2020 р., 17:18
Якщо ви споживали комунальні послуги ОЩАДно (на суму меншу, ніж розмір субсидії), то за поточний місяць вам буде сформовано залишок коштів. Він зберігатиметься та переноситиметься на наступний місяць – і так до завершення опалювального сезону.