Державні соціальні допомоги (житлові субсидії, допомоги, пільги, компенсації)

НОВИЙ  УРЯДОВИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

Нові розміри прожиткових мінімумів та державних соціальних допомог на 2020 рік

До уваги пільговиків району!

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Про організацію санаторно-курортного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян у 2020 році

23 Жовтня, 2020 р., 11:32
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.
19 Жовтня, 2020 р., 10:18
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) пільговики, яким надаються пільги на житлово-комунальні послуги у грошовій безготівковій через АТ «Ощадбанк» мають можливість отримати залишки невикористаних коштів, які утворилися станом на 1 червня.
24 Липня, 2020 р., 14:13
22 липня 2020 року Кабінетом міністрів України  прийнята Постанова № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги». Даним урядовим рішенням затверджено новий Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
15 Травня, 2020 р., 15:17
Кабмін визначив особливості надання житлових субсидій у період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Про це йдеться у постанові від 25 березня 2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій».
14 Квітня, 2020 р., 15:23
З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:
28 Лютого, 2020 р., 08:58
Щомісячно комунальні підприємства надають Ощадбанку дані щодо обсягів спожитих комунальних послуг кожним одержувачем субсидії. На підставі цієї інформації Ощадбанк перераховує кошти за субсидією комунальним підприємствам до 18 числа кожного місяця.
20 Лютого, 2020 р., 17:18
Якщо ви споживали комунальні послуги ОЩАДно (на суму меншу, ніж розмір субсидії), то за поточний місяць вам буде сформовано залишок коштів. Він зберігатиметься та переноситиметься на наступний місяць – і так до завершення опалювального сезону.