Державні соціальні допомоги (житлові субсидії, допомоги, пільги, компенсації)

НОВИЙ  УРЯДОВИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

Нові розміри прожиткових мінімумів та державних соціальних допомог на 2020 рік

До уваги пільговиків району!

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Про організацію санаторно-курортного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян у 2020 році

15 Квітня, 2021 р., 10:26
З метою забезпечення виплати у 2021 році разової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги», визначено такі розміри:
15 Квітня, 2021 р., 08:54
Постановою Кабінету Міністрів України  від 27.03.2019 року №309 (зі змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.
23 Березня, 2021 р., 17:36
Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі – Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (із змінами).
13 Листопада, 2020 р., 12:25
Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ощадно протягом всього опалюваного сезону то на облікових записах пільговиків/отримувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» може утворитись позитивний залишок коштів.
23 Жовтня, 2020 р., 11:32
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.
19 Жовтня, 2020 р., 10:18
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) пільговики, яким надаються пільги на житлово-комунальні послуги у грошовій безготівковій через АТ «Ощадбанк» мають можливість отримати залишки невикористаних коштів, які утворилися станом на 1 червня.
24 Липня, 2020 р., 14:13
22 липня 2020 року Кабінетом міністрів України  прийнята Постанова № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги». Даним урядовим рішенням затверджено новий Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
15 Травня, 2020 р., 15:17
Кабмін визначив особливості надання житлових субсидій у період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Про це йдеться у постанові від 25 березня 2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій».
14 Квітня, 2020 р., 15:23
З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:
28 Лютого, 2020 р., 08:58
Щомісячно комунальні підприємства надають Ощадбанку дані щодо обсягів спожитих комунальних послуг кожним одержувачем субсидії. На підставі цієї інформації Ощадбанк перераховує кошти за субсидією комунальним підприємствам до 18 числа кожного місяця.