Державні соціальні допомоги

НОВИЙ  УРЯДОВИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ»

Нові розміри прожиткових мінімумів та державних соціальних допомог на 2020 рік

До уваги пільговиків району!

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Про організацію санаторно-курортного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян у 2020 році

13 Липня, 2023 р., 09:47
Постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС відтепер можуть отримати одноразову матеріальну грошову допомогу незалежно від того, чи зареєстровані вони як ВПО і чи отримують щомісячні виплати на проживання.
28 Грудня, 2022 р., 10:57
На період дії воєнного стану продовжиться автоматичне нарахування державних соціальних допомог, в тому числі допомоги на дітей одиноким матерям і малозабезпеченим сім’ям. Таке рішення вчора було прийнято на засіданні Уряду.
14 Грудня, 2021 р., 16:47
З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій.
11 Жовтня, 2021 р., 15:36
Продовжуємо інформувати громадян про житлові субсидії. Сьогодні поговоримо про встановлення права на їх отримання.
12 Липня, 2021 р., 16:45
Постановами Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» внесено ряд змін до умов призначення та нарахування житлових субсидій.
15 Квітня, 2021 р., 10:26
З метою забезпечення виплати у 2021 році разової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги», визначено такі розміри:
15 Квітня, 2021 р., 08:54
Постановою Кабінету Міністрів України  від 27.03.2019 року №309 (зі змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.
23 Березня, 2021 р., 17:36
Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі – Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (із змінами).
13 Листопада, 2020 р., 12:25
Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ощадно протягом всього опалюваного сезону то на облікових записах пільговиків/отримувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» може утворитись позитивний залишок коштів.
23 Жовтня, 2020 р., 11:32
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.