20 Серпня, 2020 р., 12:39
Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту «Архітектурне натхнення», розрахованого на 3 дні.
07 Серпня, 2020 р., 16:22
Продовжуємо мандрівки Житомирщиною, яка кожен раз вражає своєю різнобарвністю та неповторністю. Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту “Єднання з природою”, розрахованого на 5 днів.
06 Серпня, 2020 р., 15:34
Продовжуємо мандрівки Житомирщиною, яка кожен раз вражає своєю різнобарвністю та неповторністю. Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту «Поліськими стежками», розрахованого на 3 дні.
28 Липня, 2020 р., 08:22
На території Дендропарку “Перемога” відомого українського науковця Анатолія Потопальського в с.Ходаки Коростенського району під відкритим небом розпочав роботу музей бортництва.
27 Липня, 2020 р., 10:29
Напередодні Дня пасічника України працівники управління регіонального розвитку Коростенської районної державної адміністрації поспілкувались з головою спілки пасічників Коростенщини "Медове Полісся" Володимиром Клименком.
24 Липня, 2020 р., 15:40
Продовжуємо мандрувати Житомирською областю, яка вражає не лише своїми неперевершеними краєвидами та архітектурними пам’ятками, а й видатними особистостями.
21 Липня, 2020 р., 08:23
Запрошуємо до нового туристичного маршруту “Троянди та виноград”. Маршрут розрахований на 3 дні. Основна ідея – література, романтика, кохання. Відомі історії кохання, що пов’язані із Житомирщиною та романтична архітектура…
15 Липня, 2020 р., 10:38
Продовжуємо віртуальні екскурсії цікавими місцинами мальовничої Житомирської області. Нагадаємо, що пропонували вже цього літа відвідати унікальні туристичні локації в області: будиночок рибалки на острові кохання у Старому Солотвині Бердичівського району, сплави на каяках річкою Уж у Коростенському районі, перлину урочища Кип’яче – жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері у Малинському районі.
09 Липня, 2020 р., 14:31
Унікальність та оригінальність даного маршруту в тому, що він розроблений у вигляді символічного кола та дозволяє розпочинати маршрут із будь-якого дня та продовжувати поїздку проти годинникової стрілки. Фінал маршруту буде залежати від того, з якого населеного пункту почне свою подорож турист. Маршрут підходить для мандрівників, що подорожують власним транспортом або для організованих груп туристів.
01 Липня, 2020 р., 14:26
Запрошуємо всіх бажаючих у супермандрівку Житомирщиною. Цього разу – до села Старий Солотвин, що у Бердичівському районі. Саме там знаходиться всім відомий з різних фото будиночок на воді. Це будиночок рибака на острові кохання.