Захист і правопорядок

17 Травня, 2024 р., 12:17
В рамках національного проєкту «Безпечна країна» з 13 по 19 травня 2024 року в Україні проходить перший етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
15 Травня, 2024 р., 15:48
В рамках національного проєкту «Безпечна країна» з 13 по 19 травня 2024 року в Україні буде проведено перший етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
13 Травня, 2024 р., 15:39
16 Квітня, 2024 р., 11:05
У сучасних реаліях життя онлайн шопінг набирає популярності, адже він дозволяє економити час та, часто, кошти порівняно з традиційними покупками в магазинах. Однак, з іншого боку, популярність інтернет-торгівлі супроводжується збільшенням ризику потрапити на “гачок” інтернет-шахраїв.
29 Березня, 2024 р., 12:55
Політв’язень – це людина, яка перебуває в ув’язненні чи іншому обмеженні своїх прав і свобод через свої погляди чи дії, які сприймаються як політичні. Таких осіб арештовують у кримінальних справах, почасти за звинуваченням у діях політичного характеру. Арешти українців в Криму та на сході України росія розпочала у 2014 році.
06 Березня, 2024 р., 15:23
Шахраї зламують облікові записи в соціальних мережах та месенджерах (фейсбук, інстаграм, телеграм). Для цього поширюють фішингові посилання, наприклад, під виглядом пропозицій взяти участь у голосуванні, конкурсі, пропозицій роботи в інтернеті тощо.
13 Лютого, 2024 р., 16:36
Перемовини та обмін полоненими здійснює Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими. Водночас Національне інформаційне бюро веде реєстр полонених з обох боків.
13 Лютого, 2024 р., 08:32
В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.
05 Січня, 2024 р., 09:52
Кількість працівників, що виконують свої обов’язки в режимі дистанційної роботи, стрімко збільшується, а разом з цим зростає і кількість потенційних кіберзагроз. Одним з найбільш поширених та небезпечних видів онлайн-шахрайства є фішинг.
20 Грудня, 2023 р., 14:47
Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Ось кілька порад, як уберегтися від мобільного шахрайства: