Захист і правопорядок

06 Березня, 2024 р., 15:23
Шахраї зламують облікові записи в соціальних мережах та месенджерах (фейсбук, інстаграм, телеграм). Для цього поширюють фішингові посилання, наприклад, під виглядом пропозицій взяти участь у голосуванні, конкурсі, пропозицій роботи в інтернеті тощо.
13 Лютого, 2024 р., 16:36
Перемовини та обмін полоненими здійснює Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими. Водночас Національне інформаційне бюро веде реєстр полонених з обох боків.
13 Лютого, 2024 р., 08:32
В еру цифрових технологій зловмисники знаходять все більше способів викрасти конфіденційну інформацію, зокрема паролі від банківських карт. Щоб захистити свої фінанси, важливо дотримуватися кількох простих правил.
05 Січня, 2024 р., 09:52
Кількість працівників, що виконують свої обов’язки в режимі дистанційної роботи, стрімко збільшується, а разом з цим зростає і кількість потенційних кіберзагроз. Одним з найбільш поширених та небезпечних видів онлайн-шахрайства є фішинг.
20 Грудня, 2023 р., 14:47
Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян. Ось кілька порад, як уберегтися від мобільного шахрайства:
07 Грудня, 2023 р., 16:44
Шахраї викрадають гроші з рахунків через добре відомі схеми телефонного шахрайства.
06 Грудня, 2023 р., 09:38
З початку російського вторгнення в Україну аферисти активно використовують соціальні мережі для обману людей, організовуючи фейкові збори коштів нібито на допомогу Збройним Силам України, пораненим воїнам та цивільному населенню, що постраждало від військових дій. Щоб уберегтися від таких шахрайств, важливо дотримуватися кількох основних правил.
24 Листопада, 2023 р., 12:25
У часи війни, багато людей шукають безпечне житло або повертаються в країну, через що зростає попит на оренду квартир. Водночас це створює умови для активізації шахраїв, які намагаються використовувати ситуацію для власної вигоди.
16 Листопада, 2023 р., 10:10
Нещодавно до правоохоронців із повідомленням про ошуканство звернувся 60-річний житель Стриївської громади. Він розповів, що намагався здійснити грошовий переказ через мобільний банківський додаток, проте на екрані з’явилось повідомлення про перевищення ліміту. Відтак заявник вирішив скористатись одним із чат-ботів, у якому повідомив про проблему.