Велике будівництво

23 Лютого, 2022 р., 11:15
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирі розпочнеться будівництво льодової арени. Всього в Україні планується звести 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами, на яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм.
23 Лютого, 2022 р., 08:11
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч у Житомирській області планується відремонтувати більше 70 км доріг місцевого значення.
21 Лютого, 2022 р., 14:26
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062013 /Бердичів – Ружин – Городок/ – Огіївка – Мар’янівка – Котелянка з під’їздом до села Княжики, км 2+100 – км 7+700.
18 Лютого, 2022 р., 14:06
Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» у м. Житомирі проводитиметься капітальний ремонт однієї з центральних вулиць обласного центру – Київської.
14 Лютого, 2022 р., 11:05
У Житомирській області продовжується розбудова дорожньої інфраструктури у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Так,  між населеними пунктами Кутище та Старий Любар проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці на км 75+599 – 82+199.
11 Лютого, 2022 р., 12:26
Сьогодні у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад.
11 Лютого, 2022 р., 01:10
Єдина електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі “Дія” є головним інструментом реформи містобудування. Йдеться про те, що майже кожен етап будівництва тепер діджиталізований. Наразі до запуску готується послуга — автоматичне отримання дозволу на будівництво. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Diia Summit.
10 Лютого, 2022 р., 23:49
Про це інформує Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користуваня місцевого значення С 060501 Осова – Велика Цвіля – Серби км 4+200 – км 7+100. Протяжність ділянки ремонту – 2,9 км.
10 Лютого, 2022 р., 23:47
09 лютого Уряд затвердив чіткий порядок та умови надання у 2022 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів робіт із реставрації, консервації та ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Документ визначає, як саме відбиратимуть проєкти з регіонів у рамках програми «Велика реставрація», яку було включено до Національного проєкту «Велике будівництво».
10 Лютого, 2022 р., 08:43
Сьогодні, 09 лютого, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до Лугинської громади відвідав мультифункціональний спортивний комплекс у селі Путиловичі.