Велике будівництво

26 Липня, 2021 р., 18:56
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Житомирській області продовжується розбудова транспортної інфраструктури задля надання жителям територіальних громад послуг нової якості.
23 Липня, 2021 р., 13:32
В рамках програми Президента України "Велике будівництво", завдячуючи плідній співпраці державної влади та місцевого самоврядування - Горщиківської територіальної громади на трасі Коростень - Новоград-Волинський зроблено дорогу до станції Омелянівка.
23 Липня, 2021 р., 10:55
Сьогодні, 22 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до відкриття дитячого садочку «Краплинка» у смт Чоповичі Коростенського району, реалізованого завдяки програмі Президента України «Велике Будівництво».
23 Липня, 2021 р., 09:45
У рамках Програми «Велике будівництво» розпочалися ремонтні роботи з поточного ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення  Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, а саме на відрізку між селами Поліське та Веселівка, що на Коростенщині.
22 Липня, 2021 р., 18:23
Сьогодні, 22 липня в Малині відбулась радісна подія – урочисте відкриття нового реконструйованого комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Малинської міської ради.
22 Липня, 2021 р., 17:55
Сьогодні, 22 липня у Чоповицькій територіальній громаді відбулось урочисте відкриття нового дитячого садочка «Краплинка» Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області.
22 Липня, 2021 р., 15:37
21 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко оглянув роботу системи моніторингу за станом доріг та умовами руху Weigh in motion (WIM) поблизу с. Дідовичі Новоград-Волинського району.
22 Липня, 2021 р., 13:09
21 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до Новоград-Волинського району оглянув капітально відремонтовану у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» автодорогу місцевого значення С 060201 Дубрівка–Хижівка через Закриниччя.
22 Липня, 2021 р., 12:48
У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн» у м.Бердичеві, який має на меті осучаснити інфраструктуру та створити належні умови для занять фізичною культурою та спортом жителями Бердичівської громади різних вікових груп та категорій.
22 Липня, 2021 р., 10:30
В рамках програми Президента України "Велике будівництво" проводиться реконструкція мосту через річку Ірша на автодорозі Українка-Вирва через Гранітне км 1+133.