Велике будівництво

15 Квітня, 2021 р., 10:59
Верховна Рада України зробила крок до реалізації президентської програми доступного житла. Парламент прийняв у першому читанні законопроєкт № 5308, який дозволить видати близько 8 тисяч іпотечних кредитів на житло та передати 12 тисяч квартир у фінансовий лізинг. Ініціативу підтримали 263 народних депутати.
14 Квітня, 2021 р., 12:58
Програмі Президента України “Велике будівництво” підлягають об’єкти інфраструктури усіх сфер, включаючи медичні заклади. Як проходить будівництво приймального відділення та сільських амбулаторій у Бердичівському районі проінспектували 13 квітня народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак.
12 Квітня, 2021 р., 15:34
Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.
09 Квітня, 2021 р., 12:20
Роботи з реконструкції автомобільних доріг за програмою Президента «Велике будівництво» стартували в усіх регіонах України. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко.
01 Квітня, 2021 р., 19:03
Сьогодні, 01 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів пресконференцію з питань робіт, які планується виконати у 2021 році на території комплексу центрального стадіону “Полісся”, а також розповів про інші спортивні об’єкти Житомирської області, реалізація яких планується впродовж поточного року в рамках Програми Президента України “Велике будівництво”.
01 Квітня, 2021 р., 10:41
Про реалізацію в Житомирській області програми Президента “Велике будівництво” розповіла журналістам телеканалу “Союз-ТВ” перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.
30 Березня, 2021 р., 19:20
Погода нарешті дозволила розпочати капітальне оновлення доріг у всіх областях, крім Чернівецької, де наразі тривають процедури закупівель та здійснюються підготовчі заходи до початку робіт.
29 Березня, 2021 р., 14:46
Відкриття реконструйованого стадіону «Полісся» у Житомирі відбулося 26 березня. Реконструкцію першої черги стадіону “Полісся” завершено у 2020 році у рамках програми Президента “Велике будівництво”. Зокрема відремонтовано легкоатлетичне ядро, футбольне поле та трибуни.
25 Березня, 2021 р., 16:29
На щотижневій селекторній нараді Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голови облдержадміністрацій обговорили стан виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зокрема розглянули питання модернізації та будівництва амбулаторій і ступінь готовності приймальних відділень.
25 Березня, 2021 р., 16:27
Голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков представив програму трансформації відомства на 2021-2023 роки. Цей план покликаний впровадити найкращі практики країн ЄС. Низка ключових реформ буде реалізована за підтримки ЄБРР, повідомляє пресслужба Укравтодору.