Кабмін інформує та роз'яснює

Кабмін роз’яснює платіжки на послуги теплопостачання. ІНФОГРАФІКА

24 Червня, 2020 р., 09:18
Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації. Про це заявила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій сьогодні, 23 червня 2020 року.
23 Червня, 2020 р., 10:42
Пенсійний фонд України розробив та впровадив в дослідну експлуатацію нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.
19 Червня, 2020 р., 10:09
Використання «низьких» радіочастот забезпечить мобільним операторам можливість запроваджувати зв’язок 4G по всій країні, зокрема у населених пунктах з кількістю населення від 2000 осіб, у сільській місцевості та на автодорогах.
16 Червня, 2020 р., 13:06
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні, що відбулося сьогодні, 16 червня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня цього року.
15 Червня, 2020 р., 11:36
Президент Володимир Зеленський доручив безкоштовно провести пробне зовнішнє незалежне оцінювання у формі онлаи?н тестування.
12 Червня, 2020 р., 15:05
Статистика захворюваності на COVID-19 в Україні, яку ми отримали сьогодні, вчора та фіксуємо весь останній тиждень, свідчить про те, що у нас встановлюється невтішний тренд. Кількість хворих збільшується швидше, ніж у квітні, коли був перший пік епідемії.
10 Червня, 2020 р., 12:44
Президент Володимир Зеленський зустрівся з членами Кабінету Міністрів України, представниками парламентських комітетів, а також керівництвом правоохоронних органів. Глава держави поінформував, що уряд готовий до кінця цього тижня представити оновлений варіант програми дій.
27 Травня, 2020 р., 10:58
Продаж квитків відкрито на поїзди №8/7 Одеса-Харків, №20/19 Лисичанськ-Київ, №53/54 Дніпро-Одеса, №63/64 Харків-Київ, №105/106 Київ-Одеса та №791/792 Київ-Кременчук, №81/82 Харків-Новоолексіївка, №125/126 Київ-Костянтинівка та №10/9 Київ-Маріуполь.
25 Травня, 2020 р., 15:15
Україні налічується мінімум дві великі категорії перевірок. Перша категорія, на яку є мораторій під час карантину — це т. зв. державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності. Він ідентифікується за сферами контролю, а НЕ за органами.
21 Травня, 2020 р., 10:17
Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.