Кабмін інформує

Кабмін роз’яснює платіжки на послуги теплопостачання. ІНФОГРАФІКА

19 Червня, 2023 р., 12:47
Уряд затвердив Порядок та умови розподілу майже 4,48 мільярда гривень субвенції місцевим бюджетам на відновлення та розвиток інфраструктури, зокрема шкіл, лікарень, житла, об’єктів ЖКГ тощо.
31 Травня, 2023 р., 09:15
30 травня на засіданні Уряду схвалено рішення про підвищення тарифу на електроенергію для населення до 2, 64 гривень за кВт.
28 Квітня, 2023 р., 12:34
Вступає в дію Закон № 7616 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціонального використання водних біоресурсів та сфері аквакультури».
08 Квітня, 2023 р., 12:17
Уряд розширює проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу, повідомляють у Мінекономіки.
23 Березня, 2023 р., 16:27
22 березня 2023 року відбулася зустріч Міністерки соціальної політики Оксана Жолнович з Головою Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) Роберто Віла-Сексто. Під час заходу були окреслені питання подальшої взаємодії з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні та залучення експертів Представництва до нових проектів у соціальній сфері, які будуть впроваджуватися міністерством.
12 Лютого, 2023 р., 11:25
Індексація пенсій в Україні відбудеться з 1 березня, як це передбачено профільним пенсійним  законодавством.
08 Лютого, 2023 р., 10:28
Ще 232 особи, які були або досі в полоні, зможуть отримати по 100 тисяч гривень держдопомоги.
23 Січня, 2023 р., 12:41
Люди, які виїхали з України, перебувають у зоні особливого інтересу злочинних організацій, в тому числі торговців людьми. До вашої уваги найважливіші поради для українців за кордоном, які допоможуть бути обізнаним і залишатися у безпеці.
13 Січня, 2023 р., 17:55
Кабінет Міністрів затвердив зміни до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.
26 Грудня, 2022 р., 11:21
Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Норвезькою радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 50 000 українцям, які подали заявку на платформі єДопомога.