Кабмін інформує та роз'яснює

Кабмін роз’яснює платіжки на послуги теплопостачання. ІНФОГРАФІКА

16 Вересня, 2020 р., 16:20
Пріоритети Уряду не змінилися і вони чітко відображені в кошторисі: медицина, освіта, безпека та оборона, соціальний захист людей, будівництво доріг та підтримка бізнесу.
11 Вересня, 2020 р., 11:34
Як зауважив Денис Шмигаль, такий ресурс дасть змогу розвивати економіку та економічний потенціал регіону. Про це Глава Уряду розповів під час прес-брифінгу в межах робочої поїздки до Херсонської області 10 вересня. За його словами, Уряд розробляє стратегію реформування Державного фонду регіонального розвитку у зв’язку з провадженням реформи децентралізації.
08 Вересня, 2020 р., 09:04
07 вересня під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка відбулося установче засідання робочої групи з розробки Національної економічної стратегії-2030.
26 Серпня, 2020 р., 10:24
Міністерством охорони здоров’я затверджений новий перелік протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).
05 Серпня, 2020 р., 16:20
З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті. Відповідні рекомендації для початку навчального року оприлюднено на сайті МОН сьогодні, 5 серпня 2020 року.
05 Серпня, 2020 р., 08:53
На виконання завдань, визначених Планом заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 рік, що затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 703-р, Мінсоцполітики проаналізовано офіційний переклад ратифікованої у 1991 році Конвенції ООН про права дитини та виявлено вживання у статті 23 офіційного перекладу виразу „неповноцінна в розумовому або фізичному відношенні дитина?.
29 Липня, 2020 р., 14:59
За ініціативи Президента України Міністерство соціальної політики послідовно працює над підвищенням соціальних гарантій найбільш вразливих категорій громадян, перш за все - громадян похилого віку.
28 Липня, 2020 р., 10:13
Тому наразі будувати в Україні енергоємні підприємства інвесторам невигідно. Зокрема, йдеться про ІТ-компанії. Водночас розвиток «зеленої» енергетики призводить до суттєвого профіциту електричної енергії в Україні.
21 Липня, 2020 р., 11:32
Відкрито конкурс за бюджетною програмою 1201200 «Надання кредитів фермерським господарствам», яка реалізується через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.
21 Липня, 2020 р., 11:00
21 липня 2020 року МОН чергуватиме на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України щодо вступу 2020.