Доступ до публічної інформації

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №547/2011 Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації

№ 66 Про затвердження Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Коростенська районна державна адміністрація

№ 127Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 07.03.2013 року № 66 "Про затвердження Порядку складання подання та розгляду запитів на публічну інформацію, розпорядником якої єКоростенська районна державна адміністрація", яке затверджене в Коростенському міськрайонному управлінні юстиції 24 травня 2013 року № 16/ 348 (із змінами)

№ 35 Про внесення змін до розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від 07 березня 2013 року № 66

№ 64 Про затвердження першочергових заходів, пов’язаних із забезпеченням права на доступ до публічної інформації

Звіт про кількість запитів на публічну інформацію за 2023 рік

Розпорядження Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Коростенській районній державній адміністрації

Подати запит на публічну інформацію, розпорядником якої є Коростенська районна державна адміністрація, можна одним зі шляхів:

1. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись  шаблоном форми та надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:

• електронною поштою  krda@krstrda.zht.gov.ua

• поштою на адресу вул. Грушевського, 60/2, м. Коростень, 11500 (на конверті вказати: «Запит на інформацію»)

• зателефонувати та подати запит усно за номером телефону (04142) 5-00-11

• особисто за адресою вул. Грушевського , 60/2, м. Коростень, 11500, каб. 17

Для отримання консультації щодо ознайомлення з документами чи їх копіями в «спеціальному місці», необхідно звернутись до відділу документообігу та контролю апарату Коростенської районної державної адміністрації: вул. Грушевського, 60/2, каб. 20 (відповідальна особа Васьковська Марія), тел. (04142) 9-64-55).

05 Лютого, 2024 р., 13:01
Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка перебуває у володінні суб’єктів владних повноважень, а також у інших розпорядників, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації» (важливою ознакою публічної інформації є її попередня фіксація на будь-яких матеріальних носіях інформації, що не потребує у відповідь на запити її створення (наприклад надання роз’яснення).