Лісова промисловість Коростенського району

На Житомирщині, як і ще в 15 регіонах, можна перевірити онлайн законність деревини

19 Червня, 2023 р., 14:28
Лісівники Столичного лісового офісу подбали про організацію дозвілля населення на природі та облаштували пункти рекреації.
05 Квітня, 2023 р., 15:26
У лісовому селекційно-насіннєвому центрі, що побудований на території філії «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство», тривають посівні роботи.
18 Жовтня, 2022 р., 15:27
Лісгоспи вже приймають онлайн замовлення від українців. У декілька кліків кожен може придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму та ще й з доставкою додому.
29 Грудня, 2021 р., 14:20
Нове, комфортне місце відпочинку – рекреаційний пункт «Сосновий бір» з’явилось в лісовому масиві Коростенського району. Презентував його сьогодні директор ДП «Коростенське лісомисливське господарство» Володимир Бадзян.
28 Вересня, 2021 р., 12:17
З 1 жовтня по 30 листопада за ініціативи Держлісагентства України на Житомирщині триватиме акція «Створюємо ліси разом». Цієї осені  вона буде унікальною ще й тому, що відновлення лісу та його створення відбуватиметься в рамках виконання програми Президента України «Зелена країна».
15 Червня, 2020 р., 11:32
Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарcтва Віктор Сахнюк.
03 Червня, 2020 р., 15:40
Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький обговорив з представниками асоціацій деревообробних підприємств законопроект щодо удосконалення законодавства у сфері лісових відносин.
21 Квітня, 2020 р., 14:39
Нині в держлісгоспах Житомирщини проводиться висівання лісового насіння у розсадниках та теплицях. Близько 5 гектарів лісівники області засіяли ще восени, навесні ж планують засіяти ще 20,3 га.