Лісова промисловість Коростенщини

На Житомирщині, як і ще в 15 регіонах, можна перевірити онлайн законність деревини

15 Червня, 2020 р., 11:32
Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарcтва Віктор Сахнюк.
03 Червня, 2020 р., 15:40
Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький обговорив з представниками асоціацій деревообробних підприємств законопроект щодо удосконалення законодавства у сфері лісових відносин.
21 Квітня, 2020 р., 14:39
Нині в держлісгоспах Житомирщини проводиться висівання лісового насіння у розсадниках та теплицях. Близько 5 гектарів лісівники області засіяли ще восени, навесні ж планують засіяти ще 20,3 га.