Консультації з громадськістю

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік

Графік проведення загальних зборів громадян у 2020 році

Запит про надання інформації. Із змістом запиту можна ознайомитись за посиланням Громадської організації «ЄВРОСОЦІУМ». (10.03.2020 року)

Виїзний прийом громадян заступником райдержадміністрації (29.01.2020)

Артезіанській свердловині в Ходаківській сільській раді бути! (06.02.2020)

Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк зустрівся з жителями Новаківської сільської ради (13.02.2020)

Загальні збори громадян Стремигородської сільської ради (14.02.2020)

В Коростенській РДА пройшли громадські обговорення проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (19.02.2020)

Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк здійснив робочу поїздку в район (21.02.2020)

Керівниця апарату Коростенської РДА Катерина Корчова взяла участь в загальних зборах громадян (21.02.2020)

В селі Хотинівка відбувся схід села (26.02.2020)

28 лютого у Васьковицькій сільській раді відбувся схід села

Нарада щодо відкриття дошкільних навчальних закладів в Коростенському районі

Михайлівський ДНЗ "Сонечко" може запрацювати в найближчий час

17 Травня, 2021 р., 13:50
Згідно з Розпорядження голови Хорошівської райдержадміністрації № 154 від 09.09.2020 р. розробляється детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 340 га Букінської ділянки Межирічного родовища в Хорошівському (Коростенському) районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК» , що пов’язані з користуванням надрами. Замовником розроблення детального плану виступає Коростенська райдержадміністрація. Фінансування розроблення детального плану здійснює філія «ІГЗК» АТ «ОГХК».
17 Березня, 2021 р., 14:15
В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.
12 Березня, 2021 р., 08:08
Мінрегіон пропонує долучитися до громадського обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, розробленого міжвідомчою робочою групою Кабінету Міністрів України за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
02 Березня, 2021 р., 17:38
Ефективна протидія корупції є запорукою стабільного функціонування всіх державних інститутів. Саме тому керівництво Житомирської ОДА провадить роботу з визначення корупційних ризиків, причин і обставин їх виникнення, а також визначення шляхів усунення таких передумов. Так, облдержадміністрацією розроблено проєкт Антикорупційної програми на 2021-2022 роки.
02 Березня, 2021 р., 11:07
Сьогодні, в умовах активного впровадження адміністративно-територіальної реформи та розширення повноважень сільських, селищних та міських рад у збільшених районах, надважливим є питання спроможності органів місцевого самоврядування як засновників закладів освіти забезпечувати доступність повної загальної середньої освіти.
13 Січня, 2021 р., 13:55
Цей важливий законопроєкт має стати складовою законодавства України у сфері національної безпеки. Його прийняття дозволить створити державну систему захисту критичної інфраструктури, запровадити єдині підходи до організації управління об’єктами системи, визначити засади взаємодії залучених до захисту критичної інфраструктури державних органів та суб’єктів господарювання, суспільства та громадян.
01 Жовтня, 2020 р., 13:42
Експерти та учасники Програми “Добре врядування” розробили Методично-практичні рекомендації та Положення про проведення органами місцевого самоврядування консультацій з громадськістю та заінтересованими сторонами (стейкголдерами).
23 Липня, 2020 р., 15:49
Коростенська районна державна адміністрація інформує про проведення 18.08.2020 року о 10.00 год. в приміщенні Білківської сільської ради Коростенського району (Коростенський район, с. Білка, вул. Л.Українки, 1) громадських слухань.
16 Липня, 2020 р., 15:26
Повідомлення управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту наказу заступника начальника управління «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.
15 Червня, 2020 р., 10:52
Повідомлення управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни».