Консультації з громадськістю

17 Грудня, 2021 р., 12:01
при розгляді проекту документа державного планування (містобудівної документації місцевого рівня) «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 340га, Букінської ділянки Межирічного родовища в Коростенському (Хорошівському) районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК», що пов’язані з користуванням надрами»  та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
23 Жовтня, 2021 р., 08:00
В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів у діяльність державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних груп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній, політичній, культурній та соціальній сферах для отримання жінками та чоловіками рівних благ.
10 Серпня, 2021 р., 13:45
Навесні цього року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про державні нагороди України» № 1399-ІХ. На виконання цього Закону розроблено проєкт Указу «Питання Національної премії України імені Бориса Патона та підвищення ефективності підтримки наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених» (Пояснювалюна записка).
17 Травня, 2021 р., 13:50
Згідно з Розпорядження голови Хорошівської райдержадміністрації № 154 від 09.09.2020 р. розробляється детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 340 га Букінської ділянки Межирічного родовища в Хорошівському (Коростенському) районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК» , що пов’язані з користуванням надрами. Замовником розроблення детального плану виступає Коростенська райдержадміністрація. Фінансування розроблення детального плану здійснює філія «ІГЗК» АТ «ОГХК».
17 Березня, 2021 р., 14:15
В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.
12 Березня, 2021 р., 08:08
Мінрегіон пропонує долучитися до громадського обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, розробленого міжвідомчою робочою групою Кабінету Міністрів України за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
02 Березня, 2021 р., 17:38
Ефективна протидія корупції є запорукою стабільного функціонування всіх державних інститутів. Саме тому керівництво Житомирської ОДА провадить роботу з визначення корупційних ризиків, причин і обставин їх виникнення, а також визначення шляхів усунення таких передумов. Так, облдержадміністрацією розроблено проєкт Антикорупційної програми на 2021-2022 роки.
02 Березня, 2021 р., 11:07
Сьогодні, в умовах активного впровадження адміністративно-територіальної реформи та розширення повноважень сільських, селищних та міських рад у збільшених районах, надважливим є питання спроможності органів місцевого самоврядування як засновників закладів освіти забезпечувати доступність повної загальної середньої освіти.