Консультації з громадськістю

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік

Графік проведення загальних зборів громадян у 2020 році

Запит про надання інформації. Із змістом запиту можна ознайомитись за посиланням Громадської організації «ЄВРОСОЦІУМ». (10.03.2020 року)

Виїзний прийом громадян заступником райдержадміністрації (29.01.2020)

Артезіанській свердловині в Ходаківській сільській раді бути! (06.02.2020)

Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк зустрівся з жителями Новаківської сільської ради (13.02.2020)

Загальні збори громадян Стремигородської сільської ради (14.02.2020)

В Коростенській РДА пройшли громадські обговорення проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (19.02.2020)

Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк здійснив робочу поїздку в район (21.02.2020)

Керівниця апарату Коростенської РДА Катерина Корчова взяла участь в загальних зборах громадян (21.02.2020)

В селі Хотинівка відбувся схід села (26.02.2020)

28 лютого у Васьковицькій сільській раді відбувся схід села

Нарада щодо відкриття дошкільних навчальних закладів в Коростенському районі

Михайлівський ДНЗ "Сонечко" може запрацювати в найближчий час

01 Жовтня, 2020 р., 13:42
Експерти та учасники Програми “Добре врядування” розробили Методично-практичні рекомендації та Положення про проведення органами місцевого самоврядування консультацій з громадськістю та заінтересованими сторонами (стейкголдерами).
23 Липня, 2020 р., 15:49
Коростенська районна державна адміністрація інформує про проведення 18.08.2020 року о 10.00 год. в приміщенні Білківської сільської ради Коростенського району (Коростенський район, с. Білка, вул. Л.Українки, 1) громадських слухань.
16 Липня, 2020 р., 15:26
Повідомлення управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту наказу заступника начальника управління «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.
15 Червня, 2020 р., 10:52
Повідомлення управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни».