Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

13 Липня, 2023 р., 14:07
Легалізація заробітної плати – це захист прав застрахованих осіб та джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги! Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати негативно впливає на соціальний захист громадян.
21 Липня, 2022 р., 09:56
Право не сплачувати ЄСВ під час воєнного стану не передбачає зарахування відповідних періодів роботи до страхового стажу. Відтак це може відобразитися на розмірі майбутньої пенсії.
23 Липня, 2021 р., 08:56
У складі робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Коростенської районної державної адміністрації взяли участь представники податкової служби, пенсійного фонду, управління Держпраці в Житомирській області. 22.07.2021 року здійснено рейд по суб’єктах господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Народицької  ОТГ.
22 Липня, 2021 р., 10:18
У складі робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Коростенської районної державної адміністрації взяли участь представники податкової служби, пенсійного фонду, управління Держпраці в Житомирській області та Коростенського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області 20.07.2021 року здійснено рейд по суб’єктах господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Білокоровицької та Лугинської ОТГ.
11 Липня, 2021 р., 08:46
За останніми офіційними даними Державної служби статистики України 3,27 млн осіб повністю або частково зайняті неформально. До них треба було б додати дані про людей, що отримують зарплату «в конверті», не оформлюють роботу за сумісництвом, мають інші договори замість трудових. Але офіційних даних про це немає.
30 Червня, 2021 р., 15:14
Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.
28 Травня, 2021 р., 11:12
27.05.2021 року було здійснено виїзд робочої групи з питань легалізації праці та зайнятості населення по Лугинській ОТГ за участі заступника голови робочої групи Олени Халімончук, начальника Коростенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та економічного аналізу управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Житомирській області Олександра Бойка, головного державного інспектора управління Держпраці у Житомирській області Юрія Гусаківського, представника Лугинської громади, заступника Лугинського селищного голови Бориса Кв’ятковського.
26 Травня, 2021 р., 15:52
Двадцять п’ятого травня під керуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації, голови робочої групи Сергія Кириченка було здійснено виїзд робочої групи з питань легалізації праці та зайнятості населення по Овруцькій територіальній громаді.
31 Березня, 2021 р., 08:08
Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Трапляється, що зарплата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з’ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.