Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Картинки по запросу діти

Посібник з влаштування дитини у сім'ю

Контактні дані

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 15

Ел. адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

ГРАФІК

особистого прийому громадян т. в. о. начальника, головного спеціаліста служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області на 2024 рік

Інна БОНДАР
                  -    друга та четверта середа щомісяця з 9.00 години  до 13.00 години в робочому кабінеті № 15 служби  за адресою:  вулиця Грушевського, 60/2
 м. Коростень

-    перший та четвертий вівторок  щомісяця - виїзні прийоми громадян за окремим графіком  у населених пунктах Коростенського району

Начальник служби                                                                                Інна БОНДАР

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

24 Червня, 2024 р., 08:39
Дітям щодня потрібна любов і сімейна турбота. На жаль, багато дітей залишаються без родин, які могли б забезпечити їм ці базові, життєво важливі потреби. Для тих, хто готовий чи тільки розгядає можливість прийняти дитину у свою родину, в Україні працює платформа “Україна для кожної дитини” dity.gov.ua. В одному місці зібрана вся необхідна інформація про усиновлення, прийомні сім’ї, патронатне виховання. Ця платформа відповідає на багато питань, які можуть виникнути у кандидатів і тих, хто вже виховує дітей. Розвиток сімейного виховання — один з кроків, над якими працює Міністерство соціальної політики в межах Національної стратегії створення безбар’єрного простору, ініційованої Першою леді Олена Зеленська.
06 Червня, 2024 р., 16:28
Службою у справах дітей Коростенської РДА 6 червня 2024 року проведено 5-те засідання комісії з питань захисту дитини при Коростенській РДА за участю голови комісії, начальника Коростенської військової адміністрації Олега Рябого.
06 Червня, 2024 р., 15:10
Сьогодні, 06 червня, під головуванням заступника начальника ОВА Костянтина Лопушанського відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Житомирській обласній військовій адміністрації.
03 Червня, 2024 р., 17:25
З нагоди Дня захисту дітей за ініціативи Коростенської РВА вихованці Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Віри,Надії,Любові» відвідали Київський зоопарк.
03 Червня, 2024 р., 14:02
Цими вихідними на Житомирщині перебувала естонська делегація разом з Першою леді України Олена Зеленська. Вони обговорили реалізацію проєкту «Адреса дитинства», який естонські колеги самостійно масштабують на Житомирщині.
01 Червня, 2024 р., 15:13
Напередодні Дня захисту дітей Коростенська районна військова адміністрація передала понад 450 родинам із 13 громад Коростенського району, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, продуктові набори від GEM HGBF.
01 Червня, 2024 р., 13:48
Напередодні відзначення Міжнародного дня захисту дітей начальник Коростенської РВА Олег Рябой відвідав вихованців, які проживають у двох прийомних сімʼях на території Лугинської громади.
31 Травня, 2024 р., 15:43
Патронат над дитиною — це професійна послуга тимчасового виховання дітей, чиї сім’ї опинилися в складних життєвих обставинах і не можуть про них дбати.
29 Травня, 2024 р., 09:53
Уряд України спростив процедуру усиновлення та опіки над дітьми, які залишилися без батьківського піклування. Цей крок спрямований на те, щоб допомогти дітям швидше потрапити у нові родини. Завдяки цим змінам, більше дітей та потенційних усиновлювачів матимуть можливість знайти одне одного.