Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Картинки по запросу діти

Контактні дані

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 27

Ел. адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

Патронат над дитиною - швидка і вчасна допомога дитині та її родині в громаді

Що таке послуга патронату над дитиною та які переваги її запровадження в громаді?

08 Лютого, 2022 р., 13:49
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна взяла участь у зустрічі, організованій за ініціативою Уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук, з експертами пілотного проекту „Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, яка була присвячена пошуку оптимальних та ефективних механізмів фінансування надавачів послуги раннього втручання та навчання команд раннього втручання.
02 Лютого, 2022 р., 10:28
Насильством щодо дитини є усі форми домашнього насильства (психологічне, фізичне, сексуальне та економічне), а також тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, економічне насиьство, сексуальні дії, а також слова та вирази, що принижують честь та гідність людини чи є погрозами.
24 Січня, 2022 р., 14:20
Якщо ви маєте бажання та відчуваєте в собі потенціал щодо виховання дітей, пропонуємо вам роботу патронатними вихователями, прийомними батьками чи батьками-вихователями.
20 Січня, 2022 р., 12:12
Кабінет Міністрів України утворив Державну службу України у справах дітей, яка забезпечуватиме формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.
24 Грудня, 2021 р., 09:40
В останні роки суттєво зросла кількість патологій вагітності — що робити. Малинський інклюзивно-ресурсний центр  віднедавна за участю медиків первинки, соцслужб та інших фахівців двічі на місяць проводить в актовому залі поліклініки семінари, тренінги та різноманітні консультації для майбутніх породіль. Основна мета — донести до жінок інформацію про особливості розвитку дитини в перші три роки життя, аби вони вчасно помітили відхилення  від норми або ризик їх виникнення і звернулися на консультацію до педіатра та спеціалістів інклюзивно-ресурсного центру.
09 Грудня, 2021 р., 14:24
У вересні 2009 року Наталія та Євген Дудко погодились на кілька місяців замінити немовляті рідних маму і тата - стати патронатною сім'єю.
01 Грудня, 2021 р., 13:10
Коли громадяни усиновлюють дитину, вони приймають її в свою сім'ю на правах власної доньки чи сина. В педагогіці є думка, що новонароджена дитина - це "чистий аркуш". Але це є не зовсім так, бо навіть новонароджений має свій темперамент, спадковість, певний тип реакцій тощо. Тому ми маємо непоодинокі випадки, коли очікування батьків не виправдалися, бо дитина веде себе "не так". Але негативна поведінка дитини, не є підставою скасування усиновлення.
16 Листопада, 2021 р., 16:33
16 листопада 2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Оленою Зборовською було проведено виїзд в Чоповицьку селищну раду з метою надання інформаційно-методичної допомоги щодо встановлення та функціонування ЄІАС ДІТИ.
26 Жовтня, 2021 р., 15:45
Продовжуємо говорити про запобігання насильства над дитиною. Якщо трапилося так, що Ви стали свідком насильства, перше питання, яке виникає, - «Куди звернутися за допомогою». У разі виникнення такого випадку, команда Мінсоцполітики підготувала пам’ятку.