Логотип Diia Державний Герб України

Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Картинки по запросу діти

Посібник з влаштування дитини у сім'ю

Контактні дані

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 15

Ел. адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

ГРАФІК

особистого прийому громадян т. в. о. начальника, головного спеціаліста служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області на 2024 рік

Аліна МАКСИМЕНКО

перша та третя середа щомісяця з 9.00 години  до 13.00 години в робочому кабінеті служби у справах дітей за адресою:  вулиця Грушевського, 60/2

м. Коростень

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

15 Лютого, 2024 р., 16:52
Патронат – це професійна зайнятість в соціальній сфері громади з гарантованим державним фінансуванням
12 Лютого, 2024 р., 10:28
Ефективною формою надання такої допомоги дітям є, зокрема створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ)
05 Лютого, 2024 р., 16:07
У 2024 році благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» започатковує новий формат зустрічей з батьками-вихователями ДБСТ, усиновителями, опікунами та прийомними батьками. «Теплі зустрічі» будуть відбуватися в онлайн-форматі й стартують уже в лютому.
26 Січня, 2024 р., 13:58
 Внаслідок терористичних дій ворога, тисячі українських дітей вимушено стали переселенцями або знайшли тимчасовий прихисток за кордоном. У досить юному віці вони зіткнулися з викликами, серед яких розлука з рідною домівкою, школою, друзями або навіть втрата близької людини.
24 Січня, 2024 р., 10:14
Долучайтеся до навчальних тренінгів від сертифікованих тренерів, членів Української асоціації раннього втручання.
16 Січня, 2024 р., 11:04
«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати.
04 Січня, 2024 р., 14:13
Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
25 Грудня, 2023 р., 18:30
Кожна дитина заслуговує на увагу і турботу. Їх щасливі усмішки – це безцінний скарб і найбільша нагорода.
15 Грудня, 2023 р., 10:08
В українському інтернет-просторі, особливо серед підлітків, наразі поширюється серіал російського виробництва, який романтизує насилля, кримінал та естетику, що характерна для країни-агресора. Цей контент містить ворожу пропаганду, що в умовах війни в Україні становить серйозну загрозу.