Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Начальник служби - Онищук Олена Вікторівна т. 097 757 95 45

Картинки по запросу діти

Контактні дані

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 27

Ел. адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

З питань, які належать до повноважень служби у справах дітей райдержадміністрації просимо звертатись за телефонами:

1. Верещако Ірина Олексіївна (Білокоровицька сільська громада) головний спеціаліст 093 409 30 45.
  2. Врублевська Галина Миколаївна (Лугинська селищна громада) головний спеціаліст 096 262 70 01.
  3. Яцько Ольга Сергіївна (Народицька селищна громада) провідний спеціаліст 098 660 69 28.
  4. Зборовська Олена Василівна (Чоповицька селищна громада) головний спеціаліст 098 677 02 65.
  5. Шваб Леся Володимирівна (Гладковицька та Словечанська сільські громади) головний спеціаліст 097 137 37 12.
  6. Максименко Аліна Володимирівна (Горщиківська сільська, Ушомирська сільська, Іршанська селищна) головний спеціаліст 068 15 16 260.
  7. Онищук Олена Вікторівна – начальник служби 097 757 95 45.

Патронат над дитиною - швидка і вчасна допомога дитині та її родині в громаді

Що таке послуга патронату над дитиною та які переваги її запровадження в громаді?

14 Травня, 2021 р., 15:48
Відтепер ведення справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, буде здійснюватися безпосередньо службою у справах дітей Білокоровицької сільської ради, що дасть змогу наблизити певні послуги до споживачів громади та посилити захист прав та інтересів дітей, які проживають на території Білокоровицької сільської ради.
29 Квітня, 2021 р., 11:58
Урядом внесено зміни до ряду нормативно-правових актів України в частині надання можливості особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, проживати у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку.
20 Квітня, 2021 р., 10:29
У зв’язку зі збільшення прожиткового мінімуму для різних категорій населення збільшено виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя і підтримки малих групових будинків.
16 Квітня, 2021 р., 19:06
Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.
13 Квітня, 2021 р., 12:10
Служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації звертається до мешканців району з приводу влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання.
09 Квітня, 2021 р., 11:48
Понад 90% територіальних громад Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей мають свої служби у справах дітей.
08 Квітня, 2021 р., 16:23
З початком теплого сезону особливо наголошуємо про уважність батьків, щодо не зачинених вікон та москітних сіток, через які, гине багато діточок. Бо виживають одиниці...
01 Квітня, 2021 р., 16:08
30 березня начальником служби у справах дітей Оленою Онищук та головним спеціалістом служби Іриною Верещако було здійснено робочу поїздку до Білокоровицької сільської громади.
25 Березня, 2021 р., 15:36
Голова районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та голова і заступник районної ради Юлія Гаєвська й Олена Харченко, спільно з начальником служби у справах дітей Оленою Онищук привітали з першим ювілеєм (10 років) дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах.