Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми. Визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Начальник служби - Онищук Олена Вікторівна т. 4-23-65

Картинки по запросу діти

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00. Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. І. Франка, 5

Ел. адреса: ssdkrda@korosten-rda.gov.uassd@krstrda.zht.gov.ua

Штрафи за продаж пива і сигарет дітям суттєво підвищать

02 Липня, 2020 р., 09:14
1 липня 2020 року начальник служби у справах дітей Коростенської РДА Олена Онищук та начальник відділу соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб Тетяна Демчук взяли участь у вебінарі на тему "Співпраця суб'єктів соціальної роботи щодо забезпечення права дитини на виховання в сім'ї".
04 Червня, 2020 р., 10:23
Виходячи з того, що реалізація трудових прав працівників залежить перш за все від їх знання, а також враховуючи практичну зацікавленість багатьох працюючих, які мають дітей, у можливості отримання додаткових відпусток, пропонуємо роз'яснення щодо порядку надання додаткових соціальних відпусток.
01 Червня, 2020 р., 18:45
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
28 Травня, 2020 р., 15:28
Сьогодні районною службою у справах дітей та особисто головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком в рамках робочої поїздки районом було передано волонтерську допомогу для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та повернулися з інтернатних закладів.
26 Травня, 2020 р., 15:05
26 травня 2020 року начальником служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Оленою Онищук спільно з начальником відділу із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб Тетяною Демчук та виконавчим директором громадської організації "Промінь любові" Олександром Седляром було проведено профілактичний рейд в населені пункти Коростенського району.
22 Травня, 2020 р., 18:29
Сьогодні з робочою поїздкою до Коростенської районної державної адміністрації завітали представники благодійного фонду "Люмос" Наталія Шигонська, Олександр Янков та директор Житомирського обласного центру соціальних служб Ганна Антіпова.
22 Травня, 2020 р., 13:28
Часто, коли йде мова про виховання дітей, то чуємо, що «це жіноча справа» або «мама виховує дівчинку, а тато сина». Але годі виховувати у собі стереотипи!
21 Травня, 2020 р., 16:24
21 травня 2020 року з метою перевірки забезпечення належних умов утримання та виховання малолітніх дітей, не допущення дитячої смертності, головним спеціалістом служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Аліною Максименко разом з районним педіатром Анатолієм Прокопчуком було проведено спільний рейд, в ході якого обстежувалися матеріально-побутові умови проживання багатодітної сім'ї, яка перебуває на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.
21 Травня, 2020 р., 16:12
20 травня 2020 року на виконання Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постанови Кабінету міністрів України від 29 вересня 2009 року №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації в особі начальника служби Олени Онищук передала, а служба у справах дітей Ушомиської сільської ради в особі начальника служби Руслана Шинкаря прийняла:
20 Травня, 2020 р., 08:27
Відповідно до повідомлення Коростенського ВП ГУ НП в Житомирській області та з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітньої дитини 19 травня 2020 р. начальником служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Оленою Онищук та начальником відділу соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб Тетяною Демчук було проведено роботу щодо недопущення повторного вчинення насильства та жорстокого поводження над дитиною.