Логотип Diia Державний Герб України

Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Картинки по запросу діти

Контактні дані

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 27

Ел. адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

23 Січня, 2023 р., 21:04
Процедура всиновлення або встановлення опіки загалом є складною та довготривалою. На період воєнного стану в Україні її спростили для тих дітей, які залишилися без батьківського піклування внаслідок того, що місцезнаходження батьків чи законних представників наразі невідоме. Така форма опіки має назву «тимчасове влаштування», а перелік необхідних документів при її оформленні зменшений.
12 Січня, 2023 р., 10:13
Як повідомляє Служба у справах дітей Житомирської ОВА, у 2022 році на території області було створено 8 нових дитячих будинків сімейного типу. Крім того, в ДБСТ Житомирщини загалом було влаштовано 73 дитини.
09 Січня, 2023 р., 14:58
З ініціативи Мінсоцполітики Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ,,муніципальна няня” з 2272 грн до 6700 грн та змінив окремі умови надання послуги для забезпечення отримання підтримки саме тими, хто її найбільше потребує.
19 Грудня, 2022 р., 11:12
Війна шкодить здоров’ю дітей та дорослих – і фізичному, і психічному. Внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну багато дітей отримали травми та поранення, які призвели до інвалідності.
15 Грудня, 2022 р., 11:46
14 грудня 2022 року в Коростенській районній військовій адміністрації відбувся семінар на тему: «Основні пріоритети регіональної політики у сфері охорони дитинства» для спеціалістів служб у справах дітей Коростенської районної військової адміністрації, Коростенської, Малинської, Овруцької, Олевської міських, Іршанської, Лугинської, Народицької, Чоповицької селищних, Білокоровицької, Гладковицької, Горщиківської, Словечанської, Ушомирської сільських рад.
25 Листопада, 2022 р., 09:08
Як говорити з дитиною, якщо хтось із найрідніших отримав поранення? Важливо, щоб вона не лишалася зі своїми думками й тривогами наодинці. Тому фахівці Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» зібрали необхідні поради:
17 Листопада, 2022 р., 12:42
Програма підтримки українських дітей до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків, пропонується Фондом імені блаженного священномученика Климентія Шептицького.
30 Вересня, 2022 р., 10:32
Шановні усиновлювачі, прийомні батьки, батьки- вихователі, опікуни піклувальники!  Від імені усіх працівників Служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення!
02 Серпня, 2022 р., 08:18
Куди звертатися в разі порушення прав дитини