Логотип Diia Державний Герб України

Служба у справах дітей

Основним завданням служби у справах дітей є: реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми;визначення пріоритетних напрямків у справі дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей, запобігання дитячій бездоглядності та профілактика правопорушень серед дітей.

Картинки по запросу діти

Контактні дані

Адреса: 11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, каб. 27

Ел. адреса: [email protected]

Графік роботи

служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації:

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

П’ятниця з 8:00 до 16:00

Обідня перерва з 13:00 до 13:48

Вихідні дні: субота, неділя.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації стала правонаступником служб у справах дітей Лугинської, Малинської, Народицької, Овруцької та Олевської районних державних адміністраційі охоплює 13 (тринадцять) територіальних громад: Білокоровицька сільська, Гладковицька сільська, Горщиківськка сільська, Іршанська селищна, Коростенська міська, Лугинська селищна, Малинська міська, Народицька селищна, Овруцька міська, Олевська міська, Словечанська сільська, Ушомирська сільська, Чоповицька селищна.

Незважаючи на те, що Міністерство соціальної політики України передало сільським і селищним ОТГ повноваження стосовно влаштування під опіку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (Постанова Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877) влаштування дітей у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї, а також щодо усиновлення дітей і надалі виконують служби у справах дітей райдержадміністрацій.

З метою якісного обслуговування населення та безперебійного захисту прав та інтересів дітей служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації ввела в структуру спеціалістів на віддалених робочих місцях (у ліквідованих районах).

Патронат над дитиною - швидка і вчасна допомога дитині та її родині в громаді

Що таке послуга патронату над дитиною та які переваги її запровадження в громаді?

02 Серпня, 2022 р., 08:18
Куди звертатися в разі порушення прав дитини
08 Липня, 2022 р., 10:21
8 липня свято в Україні відзначають День родини. У цей нелегкий час для нашої країни день родини став ще більш ціннішим ніж завжди. У такий важливий день варто привітати членів своєї сім’ї та згадати про роль родини у житті кожної людини.
27 Червня, 2022 р., 09:29
Після вторгнення російських окупантів і початку бойових дій у різних українських містах та селах, у соціальних мережах часто з'являються повідомлення про бажання всиновити дітей, які залишились без батьків. Бажаючі зазначають, що ніби чули про введення спрощеної процедури усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Однак  служба у справах дітей зазначає, що це не так. І навіть в умовах воєнного часу дотримання законодавства щодо цього є неухильним. Звертають також увагу, що є можливість надати дітям тимчасовий прихисток. Але ця процедура також має відбуватися за законом.
21 Червня, 2022 р., 14:37
Війна травмує. Лише за офіційною статистикою, в Україні близько 600 поранених дітей. І їх розгублених, пригнічених морально, втомлених батьків, на яких звалюються питання, про які неможливо було б подумати раніше. Тому представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно зі Всеукраїнським громадським Центром "Волонтер" розробили рекомендації для батьків: як підтримати дітей, які втратили здоров’я та зазнали ушкоджень унаслідок війни.
20 Червня, 2022 р., 10:10
Діти можуть запитувати, що таке міна, як виглядає розтяжка і де їх можна побачити, адже звідусіль чують ці слова. Не варто ігнорувати цю тему.
02 Червня, 2022 р., 12:05
Міжнародний день захисту дітей - це ще одна чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти це наше майбутнє і що маленькі українці, особливо в період війни, потребують уваги та турботи.
08 Лютого, 2022 р., 13:49
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна взяла участь у зустрічі, організованій за ініціативою Уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук, з експертами пілотного проекту „Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, яка була присвячена пошуку оптимальних та ефективних механізмів фінансування надавачів послуги раннього втручання та навчання команд раннього втручання.
02 Лютого, 2022 р., 10:28
Насильством щодо дитини є усі форми домашнього насильства (психологічне, фізичне, сексуальне та економічне), а також тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, економічне насиьство, сексуальні дії, а також слова та вирази, що принижують честь та гідність людини чи є погрозами.
24 Січня, 2022 р., 14:20
Якщо ви маєте бажання та відчуваєте в собі потенціал щодо виховання дітей, пропонуємо вам роботу патронатними вихователями, прийомними батьками чи батьками-вихователями.
20 Січня, 2022 р., 12:12
Кабінет Міністрів України утворив Державну службу України у справах дітей, яка забезпечуватиме формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.