Регуляторна діяльність

План діяльності Коростенської районної державної адміністрації на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторної дяльності

План діяльності Коростенської районної військової адміністрації (Коростенської районної державної адміністрації) на 2023 рік з підготовки проєктів регуляторних актів

27 Січня, 2022 р., 12:41
В рамках судової справи №0940/2301/18 Верховним судом сформовано висновок про те, що рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів не вважаються регуляторними актами.
12 Листопада, 2021 р., 11:20
Пілотним модулем планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) – https://inspections.gov.ua, сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2022 рік.
12 Листопада, 2021 р., 11:16
Як повідомляє Державна регуляторна служба України, Указом Президента України від 11 серпня 2021 року № 347/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2021 року «Про Стратегію економічної безпеки України на період до 2025 року» було визначено, що зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки країни.