Логотип Diia Державний Герб України

Книга пам’яті загиблих

Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за Україну

25 Січня, 2023 р., 21:23
І знову важка втрата для кожного з нас – внаслідок отриманих травм, несумісних із життям, в районі н.п Кармазинівка Донецької області, в результаті артилерійського обстрілу противником 17 січня 2023 р загинув молодший сержант прикордонної служби Максим Юрійович Набока, 1982 р. н., житель с. Бережесть.
25 Січня, 2023 р., 11:24
Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника України з с. Іванівка Ушомирської територіальної громади Коростенського району – Юрія Валерійовича Шелеста, 1978 р.н.
23 Січня, 2023 р., 15:07
У боях за Україну загинув уродженець села Миколаївка (Чапаївка) Топільнянського старостинського округу Лугинської територіальної громади Андрій Петрович Тищенко.
23 Січня, 2023 р., 14:32
На жаль, з трагічної звістки починається новий тиждень. 17 січня 2023 року за Україну в боях з окупантами своє життя віддав житель Коростенської територіальної громади Володимир Володимирович Коваленко.
21 Січня, 2023 р., 14:29
Після важкого поранення поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області загинув житель Коростенського району з села Кишин, воїн славетної 95-тої бригади Василь Васильович Дорошенко.
20 Січня, 2023 р., 11:00
Трагічна звістка прийшла в Лугинську територіальну громаду Коростенського району – у боях з агресором загинув Олексій Анатолійович Закусило.
20 Січня, 2023 р., 09:34
16 січня 2023 року у боях за Україну віддав своє життя справжній патріот, захисник, воїн - Микола Васильович Петренко.
19 Січня, 2023 р., 09:49
На Житомирщині провели в останню путь прикордонника Дениса Зубрійчука, справжнього патріота України, мужнього воїна, вірного побратима.
16 Січня, 2023 р., 12:15
Сльози, біль, розпач відчуваємо ми сьогодні, у ці страшні дні війни. Знову трагічна звістка про смерть захисника України з міста Коростеня. 10 січня 2023 року в боях за Україну мужньо боровся з ворогом і загинув Руслан Миколайович Нестерчук.
15 Січня, 2023 р., 20:58
Біда знову прийшла в Коростенський район – внаслідок пожежі загинув військовослужбовець, механік-водій 30 ОМБр Ігор Васильович Ясинський.